nasiona marihuany

Waporyzacja vs Palenie

Wyszukiwarka Forumowa:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Witam,

Teraz, może ja się wypowiem na temat mojego nowego nabytku a mianowicie Fenix Mini, którego testowałem dwa dni (wiem,że krótko) no, ale już mam jakieś zdanie wyrobione na temat tego urządzenia.

Jak w piątek zacząłem test to moja kobieta poszła spać (wmówiłem jej, że to nowy e-papieros) nie lubi jak jestem pod wpływem a zapachu blanta wręcz nie znosi. Trochę popaliłem na temperaturze 200-212 bo wtedy ta para była w miarę ok. Coś tam klepło nie powiem, ale bez rewelacji tak jakby opóźniona faza wchodziła na łeb i tego nie lubię plus jest taki, że gastro miałem mniejsze po tym i na oczy tak nie wchodzi. Smak i zapach ? Mi to podchodziło takimi ciastkami konopnymi taki posmak miałem. Człowiek nie przyzwyczajony do takiego czegoś, więc dam sobie jeszcze czas, żeby się przyzwyczaić. Co to zapachu mi śmierdziało słabiej jakby się palił blant, ale moja kobieta mnie zaskoczyła jak już sobie w salonie popaliłem przy otwartym oknie to wpadła po jakimś czasie i się pyta czemu kruszyłem zioło i po co jak nie palę? (temat był kruszony, ale to kilka godzin wcześniej przed testem) Po prostu czuła zioło, które było waporyzowane a nie kruszone.
Wyprzedzę pytanie Wasze a mianowicie przeważnie kręcę blanta z 0.3-05g i popalę 4-7 buchów i idę na kanapę oglądać tv blanta palę na 2-3 razy tylko wieczorem (blant na 3 dni) ,więcej nie potrzebuję bo mam dzieci i pracę a wieczorkiem po cichaczu zapalę do piwka.
Szczerzę brakuję mi tego kopnięcia jak przy blancie.

depositphotos_9091571-stock-illustration-horse-kick-vintage-engraving.jpg


No i chyba klepie mnie bardziej skręt na ten moment. Tym bardziej, że skręt jest z fajką mieszany a z vapka czyściocha paliłem i spodziewałem się mocniejszego efektu po tych wszystkich pozytywnych komentarzach.

Oczywiście nie obrażam się na Fenixa Mini będę z niego korzystał co jakiś czas, ale notorycznie to na pewno NIE.
Po prostu chyba potrzebuję czasu, żeby się przestawić jak to było na początku z lufki na blanta i teraz z blanta na vapka.

Oczywiście to była moja osobista opinia proszę sobie jej nie brać do serca


Ps. Tyle zużywałem tematu przeważnie
IMG_20191123_121836.jpg
 

JordanC

New member
Rejestracja
Paź 15, 2019
Postów
4
Buchów
0
W takim wypadku warto upewnić się, że ma się odpowiednią technikę zaciągania. Wapo to nie to samo co palenie, dlatego trzeba zupełnie inaczej wciągać parę. Nie spieszyć się i nie próbować "rozpalać" komory. To nie jest bongo, gdzie przyspieszając wdech mocniej zacznie się palić. Wręcz przeciwnie, wciągając za szybko schłodzisz komorę i będzie d...

Warto brać jak najwolniejsze wdechy i spokojnie się inhalować. Potrwa to chwilę, ale efekty będą dużo, dużo lepsze. Pisze o tym nawet VapoManiak, który chyba zna się na rzeczy: https://vapomaniak.pl/porady/techniki-inhalacji/ ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół