nasiona marihuany

Waporyzacja vs Palenie

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
Wychodzi nieznacznie troszkę taniej niż Fenix Mini, który jest już przetestowany przez wielu użytkowników.
kysztamysza daj znaka jak działa :)
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Ja właśnie się czaję na fenix mini, czekam na trochę gotówki i zamawiam. Akurat krzaczki zetne i kupuję :D co sądzicie o nim ? Faktycznie w tym przedziale cenowym najlepszy ? Jak wypada przy vapcapie ?
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,335
Buchów
3,311
Odznaki
10
Ja właśnie się czaję na fenix mini, czekam na trochę gotówki i zamawiam. Akurat krzaczki zetne i kupuję :D co sądzicie o nim ? Faktycznie w tym przedziale cenowym najlepszy ? Jak wypada przy vapcapie ?

Miałem tylko jedna okazje palić z VapCap'a, więc nie porównam, ale Fenixa mam około 2 miesięcy i spisuje się świetnie. Za tą kase nie kupisz lepszego waporyzatora :)
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Miałem tylko jedna okazje palić z VapCap'a, więc nie porównam, ale Fenixa mam około 2 miesięcy i spisuje się świetnie. Za tą kase nie kupisz lepszego waporyzatora :)

Dzięki Buzz ! A powiedz mi, vapujesz całą komorę fenixa za jednym podejściem ? Jak to się przeklada na doswiadczenia, mocno, średnio, lekko ?
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,335
Buchów
3,311
Odznaki
10
Dzięki Buzz ! A powiedz mi, vapujesz całą komorę fenixa za jednym podejściem ? Jak to się przeklada na doswiadczenia, mocno, średnio, lekko ?

Ja mam całkiem niezłą tolerancję, ale spalenie całej komory z Fenixa jest porównywalne ze spaleniem jednej, średnio ubitej lufki, z tym że jest dużo przyjemniejsze (nie ma takiego kapcia w gębie, głowa nie robi się ciężka itp.)

Nabijam pełną komorę zmielonego tematu, ale nie ubijam, żeby był dobry przelot :)
Fazka jest zależna przede wszystkim od odmiany i temperatury, którą wapujesz.
Dla najlepszego smaku wapuję na 195 stopniach, dla największego pie****nięcia 215 stopni.

Z jednego nabicia Fenixa ściągam jakieś 4-5-6 porządnych machów, ale to w głównej mierze zależy od wilgotności topa :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Ja tam ładuje ile wlezie a później nie mogę ściągnąć chmury. :sunny:
Buzz, nie wiem jak możesz grzać susz na 215°C, mi już przy 200°C za ciepła para.

BTW. widział ktoś vapek smono (chyba 3)? Fenix tylko że z poprawionym ustnkiem na szklana rurkę. Szukałem gdzie by można dostać sam ustnik, ale ni mo nigdzie. :c
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Ja mam całkiem niezłą tolerancję, ale spalenie całej komory z Fenixa jest porównywalne ze spaleniem jednej, średnio ubitej lufki, z tym że jest dużo przyjemniejsze (nie ma takiego kapcia w gębie, głowa nie robi się ciężka itp.)

Nabijam pełną komorę zmielonego tematu, ale nie ubijam, żeby był dobry przelot :)
Fazka jest zależna przede wszystkim od odmiany i temperatury, którą wapujesz.
Dla najlepszego smaku wapuję na 195 stopniach, dla największego pie****nięcia 215 stopni.

Z jednego nabicia Fenixa ściągam jakieś 4-5-6 porządnych machów, ale to w głównej mierze zależy od wilgotności topa :)

Przydatne info bo niedlugo kupuję fenixa, decyzja już zapadła :)
Wczoraj śmieszna sytucja, narzekałem, że palenie mnie coś nie kopie a ściąłem sampelek Cream Caramel i zjarałem całe nabicie vap capa i powiem wam, że nieźle mnie ***ło :D niestety jest też tak, że jak kopci się cały czas jedną odmianę to się człowiek już mocno do niej przyzwyczaja i Dwarf już fajerwerków nie robił.
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
... Fenix tylko że z poprawionym ustnkiem na szklana rurkę. Szukałem gdzie by można dostać sam ustnik, ale ni mo nigdzie. :c

Do Fenixa są takie gadżety i bardzo fajnie się z tego wapuje. Wygląda to tak:
IMG_20191024_094632.jpg
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
zwykła szklana rurka o danej średnicy? Jak to się trzyma komory?
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Nie, to jest dedykowany przedmiot. Rurka ma własną komorę do której nabija się susz i tę właśnie komorę wtykasz do komory Fenixa. Minusem jest to że odrobinę mniej wchodzi suszu, ale jak masz mocny materiał to wystarcza w zupełności :). Pojawiło się sporo gadżetów do Fenixa ostatnio, różne bubblery, ta rurka, a także coś na co czekałem czyli adapter do bonga. Poszukaj na stronie sklepu który niegdyś tu był, a już go nie ma :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Z tymi rurka i wyglądasz jak narkoman i tracisz na głównym atucie tego waporyzatora - dyskretnosci. Głównie po to go nabyłem. Bardziej odpowiada mi takie rozwiązanie:
Dyskrecja i szklana rurka w jednym.

Właśnie odkryłem jakieś poprawione fenixy w stylu fury 2 edge, zglupialem, dawać niemalże trzykrotnosc fenixa za dłuższy żywot baterii, wibracje i trzy kliknięcia zamiast pięciu. :sunny:
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,335
Buchów
3,311
Odznaki
10
Ja dużo wapuje w domu, więc stwierdziłem że kupię przejściówkę na bubbler/bongo :)
Działa świetnie!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół