nasiona marihuany

Waporyzacja vs Palenie

Wyszukiwarka Forumowa:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
A robiliście przerwę w paleniu? Ja osobiście jak paliłem lolki i vapa to też lepiej zpizgany byłem lolem. Dopiero na następny dzień zapaliłem wieczorem z vapka pocałym dniu detoxa i było lepiej. A po 4dniach to jak pisałem wcześniej leżałem pod Kolumną Zygmunta po czym szukałem capa bo go gdzieś wy***ałem z tego mostu koło zamku przez przypadek myśląc że to normalna fifa z zatyczką i chciałem przypalać jak z lufy. W życiu bym się tak z niczego konwencionalnego nie za***ał
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
A jak jarasz po przerwie to rozumiem że jarałeś po przerwie z samego wapka przez jakiś czas? Ciężka sprawa do przekminienia jest w takim raxie
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
A paliłeś extrakt jakiś? Mi bardziej właśnie podchodzi bo wchodzi taka faza że kolory się wyostrzają w hooj, dźwięki się rozciągają, jakieś shizy miałem raz że mnie ktoś z tyłu za kaptur szarpie. W ogóle to wejście takie kurfa inne w ogóle jak z horroru aż lęk ogarnia. Z tym wapem to sam nie wiem, a pod bonio już było duecie?
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
A paliłeś extrakt jakiś? Mi bardziej właśnie podchodzi bo wchodzi taka faza że kolory się wyostrzają w hooj, dźwięki się rozciągają, jakieś shizy miałem raz że mnie ktoś z tyłu za kaptur szarpie. W ogóle to wejście takie kurfa inne w ogóle jak z horroru aż lęk ogarnia. Z tym wapem to sam nie wiem, a pod bonio już było duecie?

ekstrakt robisz sam czy kupujesz gdzieś :D? Ja ogólnie nie miałem nigdy faz o któych mówisz pewnie dlaetgo że pale w ch*j. próbuje palić mniej ale słabo idzie :> ekstrakt paliłem raz z 5g własnej roboty.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No już obczaiłem że to działanie thc a zwłaszcza jak sam robię ekstrakciwo to metodą openblasta, w butli wycisnoł bym więcej wszystkiego chyba. Nie wiem do końca. Mam jeszcze jedno pytanie, macie może tego capa do koncentratów do m - ki?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Napalm mówi, że do koncentratow tylko poszarpane włókno konopne, nie żadne podkładki...
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
No już obczaiłem że to działanie thc a zwłaszcza jak sam robię ekstrakciwo to metodą openblasta, w butli wycisnoł bym więcej wszystkiego chyba. Nie wiem do końca. Mam jeszcze jedno pytanie, macie może tego capa do koncentratów do m - ki?

Jak zrobie pierwszy koncentrat to kupie ta wkladke do wapkapa, moze miec to sens... tylko najpierw trzeba sie przygotowac merytorycznie i poczekac az dziewczyny dojda. Napalilem sie na shatter, pieknie to wyglada
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Kurde te extrakty to nie dla słabych zawodników, ja nie próbowałem, prawdopodobnie wy***ało by mnie z butów bez różnicy na rodzaj podania :D
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
E tam by Cię wy***ało, ja mam inne klepnięcie, jest właśnie żywo bez zamuły żadnej absolutnie, ale raz nie mogłem wstać zgasić światła bo bym na kanapę nie wrócił. Dopiero za 1, 5 h byłem w stanie po ścianie. [MENTION=85529]Honza[/MENTION] to już zaczniji konstrułować to vaccum chamber i obczajać akcję z zaworami jak chcesz dobry shatter. Tutaj moje ostatnie dzieło, okruchy już ale zrobiłem z 6albo 8 g nie pamiętam a wydajnoś lepsza niż bym normalnie to wykopcił



To z łodygi to poszarpać tzn zrobić nici i obkleić no i w vapa?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Muszę spróbować, czasem chce się ściągnąć bucha z haszu z vapa a to tyle kombinacji, najgorsze jest to ze i tak później wszystko oblepione i cieknie haszówa...
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
[MENTION=87004]emceero[/MENTION] komora to maly pikus, system zaworow tez raczej nic skomplikowanego - pompa-zawor-manometr i wyjscie do komory-zawor - zadna filozofia, nie liczac samego wakumetra, bo taki jak se upatrzylem 2k pln netto :)

bardziej mnie zastanawia jaki poziom prozni musze osiagnac i czy daloby rade robic proznie w sloiku, tzn sloik z bho (na teflonie) do komory, przykryc nakretka, odessac, zeby nakretka sie przyssala i do ciepelka.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Dzięki panowie za to włókno, ciekawi mnie jeszcze czy do m wypadało by kupić jeszcze tą końcówkę. @Honza tu właśnie dobre pytanie. Cisnę temat z elskuniorolegalizo bo mam zamiar zrobić diamenty z BruceBaner #3. Do meritum., na icmag widziałem coś że podciśnienie robią do 30mbar bo chyba, nie znam dobrze english jak możesz to luknij. Z tym zaworem to chodziło mi o to że z tego Bho robi się taka mufinka i jak to będzie dotykać ścian to niedobrze, nie robiłem jeszcze ale mam obawy
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Będę mógł.sie wypowiedzieć jak tylko dostanę w swoje ręce taki , nie drogi , mały zgrabny :) może ktoś ma ?


Ja połowę życia to na lufie i bongosie bez wody , jointy od święta - fajek nie palę więc będę miał dobre porównanie :)
Do piątku ma kurier dostarczyć mam tylko nadzieję że do tego czasu dziechcia mi nie braknie :smokee: pzdr.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,079
Buchów
9,648
Odznaki
10
To wapki też już działają w 5G? Zakłada się profil i można śledzić, ile się zasysa? :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół