nasiona marihuany

[LED ~25W][HYDRO][PC BOX] PrecGrower :D 1x LSD

Wyszukiwarka Forumowa:

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Doświadczenie w DWC mamy podobne... więc jako totalny amator powiem tak- wełna mineralna (ja używałem tej z IKEI i też dała radę ), i jeszcze jedno - pierwsza rzecz którą musisz mieć na półce to Pythoff i ewentualnie H2O2 - pythium nie wybiera i atakuje znienacka...temperatura pożywki powyżej 19-20stC to spore ryzyko bez chloru.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Co do wełny to nie polecam, widziałem tu jak gniły i sam miałem problemy, nie wiem czemu ale syf tam się szy ciej rozwija. No ale co do pythium co święta racja, jak korzeń się rwie to tylko płakać można. Ja ratowałem się ozonatorem i coś jeszcze robiłem ale za***any jestem nie pamiętam. Nie wiem czy nie jakiś z wiązek metakrzemu z allegro dawał za***iście radę ale to na dłuższą metę
 

PrecGrower

Member
Rejestracja
Wrz 19, 2019
Postów
22
Buchów
0
czytałem chwile na ten temat, czy taki preparat zda egzamin?
[]
[MENTION=87004]emceero[/MENTION] jaką kostke najlepiej użyć aby problemów nie było?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Z preparatem to ci nie pomogę. Ja już od dawna kiełkuje w kokosie, jak leciałem dwc to potem opłukałem korzeń i w koszyk po czym sypałem keramzyt sam. Ogólnie to jak pisał [MENTION=86437]FakeFarmer[/MENTION] ważna temperatura
 

PrecGrower

Member
Rejestracja
Wrz 19, 2019
Postów
22
Buchów
0
Dziś kolejne maleńkie listki puściła. EC podskoczyło do 660, PH stoi przy 6.0. temp wody akurat mam 20stopni. Dam jej jeszcze parę dni niczego nie zmieniając, zobaczymy co się stanie. Problem z temp się latem zacznie, wtedy najwyżej w ziemi zacznę działać.
[MENTION=87004]emceero[/MENTION] pamietasz jaką tę cichą pompkę miałeś?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Jak znajdę to dam Ci znać, dzisiaj poszukam albo jutro. Coś jest nie teges, zrób wodę jeszcze EC 0,4 ale samą destylkę rozrób z nawozami i pH 5,8. Bo jak EC skoczyło to padaka jest
 

PrecGrower

Member
Rejestracja
Wrz 19, 2019
Postów
22
Buchów
0
odnosze wrażenie, że po prostu troche wody w zbiorniku ubyło i stąd te mikro podkoki EC. nic juz nie zmieniam ani nie tykam. jak za 3dni nie zacznie rosnąć to biore nastepną laske w obroty :D
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
a korzeń coś w lepszej kondycji bo w sumie to pierwsza sprawa w dwc dla mnie była, już po dotyku jak był śliski to wiedziałem że bedzie się działo, jak sie rwał to witało pythium, takie skoki to hooj ale ona powinna zacząć wpierdylać żarcie, wachania to zobaczysz potem :freak2:
 

PrecGrower

Member
Rejestracja
Wrz 19, 2019
Postów
22
Buchów
0
Nie powiem, bo wczoraj sprawdzałem korzenie i są mega chu**we. Jeden nawet mi się ***ał i to całkiem przypadkiem, a myślałem, że jestem bardziej ostrożny. Z kolei sałata, w świetnej kondycji a przechodziła przez te same problemy co mj, jedyne co je różni, to fakt, że w mj pierwsza donica złapała grzyba(pleśń). Myślę, że to mogło mocno przesądzić nad jej 'być albo nie być'.
No nic, wrzucę te laske do gleby, jak coś z niej pójdzie, to trafi do znajomego. A pojemnik dzisiaj dokładnie domeestosem opie****e i ciepłą wodą. Dzisiaj kiełkuje drugą panienkę, tą dam bezpośrednio w keramzyt, bez kostki.

P.S. czy problemem może być PH- na flo? z racji małej oszczędności kupiłem regulatory ph na flo.
 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Nie raczej nie pH- , leć z kolejną w takim razie jak korzeń zainfekowany to dupa zbita :freak2:. Pamiętaj o EC 0,4 max na początek i kontroluj pH bo będzie lecieć do góry jak wszystko będzie dobrze
 

PrecGrower

Member
Rejestracja
Wrz 19, 2019
Postów
22
Buchów
0
najciekawsze jest to, że ona cały czas rośnie, rosnie i upada ale nie zauważyłem aby korzenie rosły xD no ale nie ma co, teraz do kiełkowania trafiła odmiana LSD od barney farm, ta upadająca była od taniesianie.pl.


tutaj fotka jak wygladaja bombelki, 300l/h




kiełek puścił pęda, niech troszke podrosnie w tej wacie i wrzucam go do keramzytu. pojemnik i wszystkie akcesoria przeleciane domestosem xD
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
No nieźle poleciałeś z tym filmikiem - każdy może zobaczyć jak się nazywasz i jak wyglądasz :freak2:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół