nasiona marihuany

Zestaw Autopots

Wyszukiwarka Forumowa:

kozuha1991

Active member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
34
Buchów
0
Witam wszystkich.
Przymierzam się do zakupy systemu Autopots. Wszyscy zachwalają, same plusy.
Zastanawiam się jaki system wybrać: Easy2grow, Wilma a może jakiś inny??
Ile doniczek i jakie wielkości do namiotu 120x60cm żeby ładnie wszystko zapełnić??
Dokupić jakąś pompkę napowietrzająca??
Pewnie w trakcie pojawi się więcej pytań, ale to poczekamy jak system będzie na miejscu ;)
Pozdrawiam ;)
 

lionelo

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2018
Postów
53
Buchów
13
Hejo

Easy2grow. Wszystko zależy od treningu co będziesz chciał zrobić, optymalnie dla mnie przy treningu na wuja bena w 1x1 mam 8donic 8,5l używam do zbiornika jakiejś pompki akwariowej aby trochę ruchu było i nic się tam nie działo.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Zastanawiam się jaki system wybrać: Easy2grow, Wilma a może jakiś inny??

Wilma to nie autopot wtf Masz albo easy2grow (2 doniczki w podstawce, 8.5l albo 15l albo 1pot(1 doniczka na podstawkę-15l albo 25l)
 

kozuha1991

Active member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
34
Buchów
0
No widzisz a ja myślałem że to to samo :D myślisz że easy2grow 6x8.5l będzie dobrym rozwiązaniem??
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
No widzisz a ja myślałem że to to samo :D myślisz że easy2grow 6x8.5l będzie dobrym rozwiązaniem??

Myślę że idealnym. Mniej dawać to bez sensu, więcej nie wejdzie...
 

kozuha1991

Active member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
34
Buchów
0
A jeszcze mi powiedz, bo z tego co wyczytałem na FR to ciśnienie reguluję się wysokością tanka tak?? Masz jakieś wskazówki co do tego, bo to mnie zastanawia najbardziej ;)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Wymiary dolnych krawędzi doniczek 15 oraz 8.5l są takie same. Istnieje możliwość wstawienia doniczek 8.5l do pojedynczych podstawek. Warto o tym wspomnieć bo nie każdy wie :)
Jako takie ciśnienie nie jest potrzebne. Grawitacja zrobi swoje. Ja mam tanka 30-40cm powyżej poziomu podłogi namiotu ale spokojnie mógłby to być mniej i też będzie w porządku.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół