nasiona marihuany

[HPS][600W][1,44M2] 2xWhite Cheddar 2xPink Starburst

Wyszukiwarka Forumowa:

kawalekklocka

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2018
Postów
55
Buchów
0
A więc zaczynamy, cztery krzaki, dwie odmiany, 600Watt.
Jak widać na zdjęciach BioBizz, Light Mix, BioGrow, BioBloom, TopMax.
Oprócz zestawu od BioBizza domowy kompost i mikoryza z ogrodniczego.
Pink Starburst podobno czołowy w ilości THC, w przyszłości jeszcze przetestuję Big Bazooka od AnesiaSeeds, ploniasta Indica.
Życzcie powodzenia, zapraszam do śledzenia, za tydzień fota sadzonek, narazie prezentacja zestawu, jaram się :chili:
Zapomniałbym planuję 5-6 tygodni wegu. Z treningu tylko topping, lubię gdy roślina rośnie naturalnie.
A Zulisco poproszę o patronat, jeśli to czyta A ja się zabieram za kiełkowanie.



 

kawalekklocka

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2018
Postów
55
Buchów
0
Nasiona wysadzone, już w boxie, ale mam pytanie, jaka wysokość dla HPS'a 600W???
Jest problem 40 stopni w boxie pomimo cooltuba, nie wiem co zrobic, nie moge miec ciagle otwartego okna w pokoju.... Jest jeden mieszak 20 wattow dokupie jeszcze chyba 30 wattowy
 
Ostatnia edycja:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Miałem teraz mix Anesi min Pinka i zobaczymy co u ciebie będzie. U mnie część w słoikach część się suszy. Dużo żywicy i za***isty owocowy zapach w tych Starburstach. Ciekawe czy tobie sie podobne trafią czy całkiem rózne jak moje? Będę zaglądał. 3m się.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jeden mieszak, a co z wyciagiem? Jak masz podpieta cooltube?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
jaka wysokość dla HPS'a 600W???

Pytanie na pewno starsze niż to forum :)
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?4236-Odległość-lampy-hps-od-szczytów

Gdzie odprowadzasz ciepłe powietrze? Masz skądś dostęp świeżego, chłodniejszego powietrza?
Zamiast kupować tych wiatraczków to na taką powierzchnię lepiej zainwestować w jeden konkret. Ja ostatnio kupiłem i jestem bardzo zadowolony bo ma oscylacje i robi ładny wiatr na całej powierzchni na 1-2 biegu (ma 3):

https://flora-fauna.pl/wentylator-m...-biegowy-z-oscylacja-50w-40x40x13c,p4476.html
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Tower Fan, też śmiało mogę polecić. 3 biegi, oscylacja, dmucha naprawdę mocno wiec śmiga póki co na 1 biegu.
 

kawalekklocka

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2018
Postów
55
Buchów
0
Pytanie na pewno starsze niż to forum :)
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?4236-Odległość-lampy-hps-od-szczytów

Gdzie odprowadzasz ciepłe powietrze? Masz skądś dostęp świeżego, chłodniejszego powietrza?
Zamiast kupować tych wiatraczków to na taką powierzchnię lepiej zainwestować w jeden konkret. Ja ostatnio kupiłem i jestem bardzo zadowolony bo ma oscylacje i robi ładny wiatr na całej powierzchni na 1-2 biegu (ma 3):

https://flora-fauna.pl/wentylator-m...-biegowy-z-oscylacja-50w-40x40x13c,p4476.html

Zapomnialem ze tabelka byla od odleglosci :)
Widze dobry wiatrak poleciles zamowie go dzisiaj, znajomy robi w wentylacji, dla swiezego powietrza musialbym w ścianie otwór zrobić i najlepiej jakiś regulator zamontować, mieszkam w domku, jest instalacja od kominka która rozprowadza ciepło po chacie, przez cały pokój muszę rurę zamontować haha, dogrzeje chate hpsem a kominek będzię w celach prezentacyjnych. No nic dzisiaj z kumplem pogadam powiem ze sytuacja na już.
:dancee:
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Jeśli box jest ulokowany w pomieszczeniu gdzie nie ma swierzego powietrza to nawet najwiekszy wiatrak mu nie pomoze... a co dopiero na flo tam to bedzie jeszcze dochodzic wilgoć...
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jak nie ma dostepu do chlodnego powietrza to zostaje jeszcze odprowadzanie nagrzanego w komin. Jaka temperatura w pokoju gdzie stoi box? I dwa pytania, ktore juz zadalem: jaki masz wyciag i jak spiales calosc z cooltube?
 

kawalekklocka

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2018
Postów
55
Buchów
0
Jak nie ma dostepu do chlodnego powietrza to zostaje jeszcze odprowadzanie nagrzanego w komin. Jaka temperatura w pokoju gdzie stoi box? I dwa pytania, ktore juz zadalem: jaki masz wyciag i jak spiales calosc z cooltube?
Nie sprawdzalem w pokoju temperatury, ale podejrzewam ze teraz cos kolo 30, zdazyl sie nagrzac dwa hpsy 250 i 600 robia swoje. Te ledy nie takie glupie, gdyby nie cena.
Wyciąg:Wentylator PK125 MES 420m3/h
co z tego jak wpada wszystko do pokoju, idzie w komin jak bedzie ok to tak zostawie jak nie to musze w scianie wiercic, tylko ku**a moj ogrodnik jest bylym psem, nie sprzeda mnie ale i tak to ku**a bedzie za***iscie wygladalo. Musze pomyslec jak to zrobic zeby wygladalo jakos nie na pale zrobione.
Cooltube
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1048109]


Zima idzie jakoś to ogarne, sprawdzalem klimatyzatory ale to ku**a wpie****a 2,7kw, ale latem to juz tylko 250tka chyba bedzie smigac.
[/URL]
 

kawalekklocka

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2018
Postów
55
Buchów
0
1 dzień Weg
No i narodziły się, przed nimi 6 tygodzni wegu, temperatura opanowana, prawdopodobnie dzisiaj podłącze box do komina. Mam nadzieję że to wystarczy.





 

kawalekklocka

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2018
Postów
55
Buchów
0
Śmiać mi się chcę, ale uj tam, wentylacja zamontowana, z małymi problemami ale się udało. Sprawdziłem wieje po pokojach więc sprawna, powinno być lepiej, temperatura w boxie narazie 30 stopni, ciągle uchylone okno, zobaczymy dzisiaj co będzie gdy zamknę. Robi się chłodno, to dobry znak.




Jednak będzie potrzebne świeże powietrze 35 stopni wybiło po paru godzinach od zamknięcia okna, do tego ciągle mi się przypał śni....
 
Ostatnia edycja:

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
[MENTION=90233]kawalekklocka[/MENTION]; szacun kolego, sam to przechodziłem:good: przebijałem się przez strop i działa i było warto<coolpalacz> Powodzenia
 

kawalekklocka

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2018
Postów
55
Buchów
0
[MENTION=90233]kawalekklocka[/MENTION]; szacun kolego, sam to przechodziłem:good: przebijałem się przez strop i działa i było warto<coolpalacz> Powodzenia

Jeszcze temperatura za mało zeszła, będzie wiercenie w ścianie, wentylator z termostatem zamontuję. Najzabawaniejsze jest to że jak zamknę okno na dłużej to podciśnienie panuje w pokoju i drzwi mi świszczą, kupiłem gąbke wygłuszającą żeby ograniczyć przypał i okleić drzwi ale chyba jeszcze uszczelki będę musiał, masakra, nie myślałem że tyle dodatkowej roboty przy tym będzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół