nasiona marihuany

[AF][81w][0,16m2] - Amnesia, Ak-47, noname z fioletowego palenia

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Paź 6, 2019
Postów
11
Buchów
0
Zimno miały wcześniej ale jak temperatura zaczęła dochodzić do 10 stopni to musiałem improwizować i przenieść w inne miejsce, teraz mają od 16 do 19 stopni więc nie jest tak źle.
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Trochę Cię zjechaliśmy, ale ciśnij dalej i nie zniechęcaj się . Wszyscy się uczymy na błędach ;-)
 
Rejestracja
Paź 6, 2019
Postów
11
Buchów
0
*AKTUALIZACJA*​
Siema ludzie niestety musiałem ściąć automaty 82 dnia z powodu przeprowadzki ale udało mi się przemycić nołnejma którego przesadziłem do większej doniczki. Dziś ma 84 dni, to znaczy miał wczoraj bo jest już po północy.:freak: Tylko jakim cudem on zakwitł po przesadzeniu i fotoperoidzie 18/6? Teraz mam problem czy trzymać tak dalej czy ustawić 12/12.
A więc zdjęcia z harvestu.
:harvest:

Dzień 82/54
20.12.2019​

Amnesia​


Ak


Razem​


Z***alem dużo rzeczy w tej uprawie ale zrehabilituje się. :freak: Zdjęcia suszu jeszcze zrobię narazie kisi się w słoiku. :spalony:​


---------- Post Zaktualizowany 05:01 ---------- Data pierwszego postu 03:56 ----------

A tutaj zdjęcia noname'a trochę go przesuszyłem ale to już więcej się nie powtórzy. :freak:​


LST​


Parę dni później..​

Wytrzymała jest​

Kwitnie przy 18/6 w 84 dniu co to jest półauto czy co?? Pomocy!!

Wyschnięte końcówki i krawędzie na niektórych liściach to chyba przenawożenie ale czemu liście w środku są żółte? Podlałem drugi raz czystą wodą zobaczymy co to będzie dalej.​


Proszę o porady. :pl:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół