nasiona marihuany

Filtr weglowy setup

Wyszukiwarka Forumowa:

rafwis7317

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2019
Postów
111
Buchów
0
Mam pytanie widze na google i ma youtube kazdy roznie montuje filtr jedni w srodku z wentylatorem wyciagowym i tylko tyle sa tez same wentylatory w srodku polaczone z filtrem ktory jest na ziemi obok boxa i wiele innych ktory setup wybrac?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Używałeś opcji szukaj na forum? Opinii jest tyle co użytkowników. W skrócie wiele jest uzależnione od miejsca itd. jeśli masz miejsce w namiocie to zdaje się że najefektywniejsze będzie podłączenie filtra przed wyciągiem.
Samodzielności chłopaku bo siejesz tych wątków i postów...
 

rafwis7317

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2019
Postów
111
Buchów
0
Używałeś opcji szukaj na forum? Opinii jest tyle co użytkowników. W skrócie wiele jest uzależnione od miejsca itd. jeśli masz miejsce w namiocie to zdaje się że najefektywniejsze będzie podłączenie filtra przed wyciągiem.
Samodzielności chłopaku bo siejesz tych wątków i postów...

To pokaz mi gdzie na forum jest napisane jak i gdzie montować filtr jak w kazdym dziale najnowsze tematy sa z 2013roku
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
To pokaz mi gdzie na forum jest napisane jak i gdzie montować filtr jak w kazdym dziale najnowsze tematy sa z 2013roku


właściwie to możesz go zamonotwać gdzie chcesz, zazwyczaj ludzie mają venta poza namiotem bo jest za duży (jak mój) a w środku filtr. Tutaj nie musisz szukać żadnych rad, zamontuj jak lepiej będzie Ci pasowało, tak czy siak będzie dobrze. Piona :spalony:

[MENTION=67053]edi[/MENTION]t
rafwis7317, nie zauważyłem że to Ty, myślałem że tak zaawansowany grower nie ma problemu z takimi drobnostkami :))))
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Uważasz że od 2013 roku nastąpiły przełomowe odkrycia w dziedzinie montażu filtra?
 

rafwis7317

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2019
Postów
111
Buchów
0
właściwie to możesz go zamonotwać gdzie chcesz, zazwyczaj ludzie mają venta poza namiotem bo jest za duży (jak mój) a w środku filtr. Tutaj nie musisz szukać żadnych rad, zamontuj jak lepiej będzie Ci pasowało, tak czy siak będzie dobrze. Piona :spalony:

[MENTION=67053]edi[/MENTION]t
rafwis7317, nie zauważyłem że to Ty, myślałem że tak zaawansowany grower nie ma problemu z takimi drobnostkami :))))

Czyli powietrze nie musi byc pompowane na zewnątrz boxa?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół