nasiona marihuany

nadal szkliste trichomy - normalne?

Wyszukiwarka Forumowa:

njan

Member
Rejestracja
Kwi 11, 2016
Postów
16
Buchów
0
witam. w tym roku znowu skusilo mnie na balkonoparapeciaki...
w przeciwienstwie do zeszlej proby tym razem poszlo zacnie.... Topy sa takie ze podginaja galazki....
a szerokie jak zapalek paczka, dluzszym bokiem...
wiec jestem raczej zadowolony
ale te trichomy!!!! szklo!!! czysciutenkie....
ktos tu pytal o to samo pare dni temu i nadzialem sie na przeslawna grafike z roznymi wersjami kolorow. i okazuje sie ze jest drugie stadium a nie pametalem o nim czyli mleczne.
a u mnie dupa. nic. szklane. oczekuje zlotozoltych a nie mam nawet mlecznych...
3 rozne krzaki. inne liscie inny ksztalt, wszystko niejako inne ale trichomy wszedzie szkliste....
jedna to ss od grzecha, najwieksza, najpiekniejsza a stadium tricho to samo...
rosliny nadal ida, siedza juz przy oknie, zapach zniewalajacy i narasta wiec wiem ze one nadal pracuja.
co jest? niecierpliwie sie niepotrzebnie?
--------
btw male czerwonawo-zolte skooorwysyny to przedziory? sa tak male ze trzeba je wypatrywac lupka, no i jest ich naprawde malutko, sztuki wrecz, opanowaly na oko dwa odrosty jednego krzaka - to juz sciolem te odrosty na suszenie, reszta w miare czysta.
robic cos z tym czy miec w doopie? taki przedzior zlesie po scince sam i sie uda w kierunku nieznanym czy tez musze sie liczcyc z konsumpcja tego zacnego bialka wraz z topami - praktycznie wszystko leci na ciastka.
i coby nie bylo ze darmo prosze:
wermikompost jak robicie z odpadu scisle domowego, no z kuchennej yyy 'zieleniny', to taki kompost ma za malo azotu. tak przynajmniej wynikalo z mojej obzerwacji bo te liscie wiatrakowe zaczynaly mi obsychac na zolto. wiec albo azot albo przelanie. kilka ziaren azofoski zatrzymalo ten proces wiec to chyba azot. w sumie nie dziwota bo lisci tam malo, przynajmniej u mnie. dziwne ze w wermikomposcie moze byc niedobor azotu ale tak to wyszlo....
to co pomozecie? thx
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,593
Buchów
2,360
Odznaki
1
0 nawozów zapodaj im melasy może szybciej przeskoczą, jakieś fotki byś wrzucił pozdro
 

njan

Member
Rejestracja
Kwi 11, 2016
Postów
16
Buchów
0
0 nawozów zapodaj im melasy może szybciej przeskoczą, jakieś fotki byś wrzucił pozdro

nawozy przy calej skrzynce pelnej wermikompostu to nie wiem czy by mialy sens. poza zolknieciem lisci kiedys nic sie zlego nie dzieje. na tym zreszta wszysko co kwiatem w doniczce idzie jak zle.
nie wiem jak tu foty zapodac. cos sie zmienilo ostatnim rokiem?
jak ustale jak to zrobic to cos dodam.

---------- Post Zaktualizowany 13:06 ---------- Data pierwszego postu 12:47 ----------

0 nawozów zapodaj im melasy może szybciej przeskoczą, jakieś fotki byś wrzucił pozdro

fotki:
Server (IO) Error
wiec nie dodam... moze potem, o ile to nie jest moja wina...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół