nasiona marihuany

HPS250w|0,49m2|Living Organics cykl nr 3|4 x Tangie Kush PestkaSeeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Wiesz czemu żółkną mimo że lejesz im ct i rybę? To nawet w lightmixie powinno zapewnić tyle żarcia że nic nie powinno być zagłodzone...
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Wiesz czemu żółkną mimo że lejesz im ct i rybę? To nawet w lightmixie powinno zapewnić tyle żarcia że nic nie powinno być zagłodzone...

Nie są zagłodzone, topy formują się zupełnie normalnie jak na ten etap flo. Hydrolizat podaje jako doraźne pożywienie, nie chcę na tym etapie pompować ziemi w npk bo i tak idzie do recyklingu po tym grow. Na roślinach jest jeszcze sporo zdrowej zieleniny i spokojnie wystarczy do ścinki. Trzeba pamiętać, że to 3 grow w tej ziemi, jedno zaraz po drugim. Przez ten czas tak na prawdę dałem tylko trochę maczki kostnej i rybnej w granulacie i trochę (w sumie z 200ml) hydrolizatu. To są tylko 17 litrowe doniczki(z 15-16 litrów medium), dlatego "samowystarczalność" jest mocno ograniczona. Wysysanie, nawet ostre na tym etapie nigdy mnie nie martwi jeśli kwiatostan buduje się w prawidłowy sposób. A dzięki temu mam przynajmniej pewność, że w końcowym produkcie nie mam złogów azotanów.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Pytanie z innej beczki, czemu liscie sa az tak sterczace?
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Pytanie z innej beczki, czemu liscie sa az tak sterczace?

Sterczące? :D te co są odgięte do góry to albo się opierają o sciany albo inne topy się o nie opierają. jak wspominałem mocno z***ałem łamanie i mi się kładą trochę topy na boki.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Jakich azotanów? Od kiedy azotany tworzą złogi? Skąd te azotany? :freak2:

Z cyklu azotowego, wiesz bakterie nitryfikacyjne i wgl. Azotany odkładają się w roślinie, stąd należy uważać aby nie spozywać warzyw w których jest ich nadmiar.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Z cyklu azotowego, wiesz bakterie nitryfikacyjne i wgl. Azotany odkładają się w roślinie, stąd należy uważać aby nie spozywać warzyw w których jest ich nadmiar.

I czym grozi spożywanie takiego suszu?
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
52 dzień flo.

Powoli do finiszu. Topki przez ostatni tydzień zaczęły nabierać fajnej konsystencji. Rośliny na prawdę spoko są obsypane, lepiej wg mnie niż tandżerinki z poprzedniego grow, co dziwne, bo tak na prawdę warunki niczym się nie różnią i nic szczególnego nie podaję. Chociaż przstałem stosować sst. Na początku flo zrobiłem dwa razy, później mi się nie chciało z tym je**ć. Możliwe że to w jakiś sposób wpłynęło podczas poprzedniej uprawy na mniejszą produkcję trichomów. Jak widać na zdjęciach niżej coraz więcej mleka. Ścinkę planuję zrobić w momencie, jak będę miał ok tygodniowe sadzonki. Pestki do kiełkowania wrzuciłem dzisiaj, więc jeszcze jakieś 10-12 dni.








Pozdro
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ja tam grubo bursztynowych widze, ostatnie dwie fotki. ;)
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Ja tam grubo bursztynowych widze, ostatnie dwie fotki. ;)

No właśnie to nie bursztyn :D na liściach które się wybarwiły na fioletowo, główki też zrobiły się takie różowe. Nie zauważyłem jak robiłem foty że zmieniłem rozmiar z 4:3 na 16:9 i ch***wo widać. Jutro zrobię lepsze foty tych różowych grzybków.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Elo. W 62 dniu flo (wczoraj) nastąpiła kosa. Dla zachowania chronologii wrzucam kilka fotek, więcej napisze przy okazji podsumowania tej fotorelacji.







Pozdro.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Krótkie podsumowanie.

Stwierdziłem, że nie będę się rozpisywał, bo wszystko co miałem do powiedzenia o grow jak i o odmianie napisałem na poprzednich stronach.
Ogólnie szkoda tylko, że już nie mam tych pestek jak i że pestkomania nie wprowadziła ich do oferty. Temat jest bardzo dobry i na pewno fajnie by było do niego wrócić w przyszłości.

Poniżej to co mi jeszcze zostało. Rozdałem po znajomych przed sylwestrem jakieś 5 deko. W torbie jest jeszcze 8, a wynik oscylował między 13-14. Prawdopodobnie przez braki pk w drugiej połowie flo, susz wyszedł lekko luźny, ale moc jest odpowiednia. Tak czy inaczej zioła jest tyle, że na pewno mi starczy do następnego harvestu, także finalnie jestem zadowolony. Niedługo(chyba jutro :sunny: ) ruszam z następną fotorelką wraz z inputami z Korean Natural Farming, więc myślę że będę miał dobry fun.

Pozdro






 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
[MENTION=27768]judaista[/MENTION]...No kolego muszę przyznać,że zainfekowałeś strasznie mój mózg pojęciem "living organics".
Dzięki wielkie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół