nasiona marihuany

Agrowłóknina zimowa

Wyszukiwarka Forumowa:

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Siema mam pytanko otóż aktualnie wystepują nocne przymrozki i gdzieś wyczytałem że ogrodnicy stosują "agrowłókninę" , chciałbym jeszcze z tydzień potrzymać moje roślinki i niewiem czy taka agrowłóknina zda egzamin czy ktoś z was stosował i czy wogule to będzie działało pozdro :tiphat:
 
P

PolnaMiedza

Guest
Jeśli już chcesz robić takie manewry na spocie to raczej szklarnie okopowe lub zwykłe foliowe z marketu jeśli chodzi o wiosnę. Jesień to raczej ruletka ale co roku jakoś coraz bardziej na naszą korzyść. Nie widziałem jeszcze na tym forum przykrywania plantów agro włókniną, ale zawsze ktoś może być pierwszy.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Były lata kiedy wykopywałem planty z pod śniegu i nic im się nie stało, agro włóknina na jesień to przypał, na wiosnę zresztą też bo takie coś przykuwa niepotrzebnie uwagę, jeśli już ktoś robi sadzonki na oucie to szklarnia równo z gruntem.
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
to że przypał to wiem, myslałem że są włókniny w kolorze ciemnozielonym itp. żeby się maskowało
teraz zaczło u mnie jeszcze padac w dodatku , niewiem czy już jutro nie ścinać trichomy na oko są mleczne
jeszcze jedno mam pytanie czy jak pada deszcz to wypłukuje trichomy z rośliny czy nic się raczej nie stanie i ten szron fajny zostanie tak jak był dzisiaj ?
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Nic się nie stanie, ja też mam jeszcze kilka na oucie ostatnio lało 3 dni non stop i wszystko gra.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół