nasiona marihuany

Mały duży problem critical rqs

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Paź 7, 2019
Postów
7
Buchów
0
Siemanko
Najpierw krótki opis roślin jest to Critical od rqs około 4 tydz kwitnienia są w namiocie 150x300 cm lampy hps 600 x3. Doniczki 7.5 litra wentylator wyciągający 450m3 wloty na dole namiotu. Podlewanie gdy mają sucho nawozy: pk 13/14, hesi boost, hesi Bloom. Pryskane dwa razy siarczanem magnezu i canna boost. PH zależy w której donicyod 6.5 do 7. Problem polega na tym że dolne liście robią się żółte i usychaja we wszystkich roślinach czy może to być spowodowane tym że w namiocie jest ich 24 i miały miesięczny Veg jest ich za dużo? Są wysokości od 100cm do 140cm. Drugi problem to dziwne plamy na liściach jakby rdza a trzeci problem w niektórych roślinach górne liście się skręcaja i zawijają do dołu

---------- Post Zaktualizowany 23:01 ---------- Data pierwszego postu 23:00 ----------

Podlewane woda za każdym razem wyregulowane pH. I prawie za każdym razem z nawozami. Często też zwiększam dawki czy może być za dużo nawozów?

---------- Post Zaktualizowany 23:26 ---------- Data pierwszego postu 23:01 ----------

Chce dodać zdjęcia ale nie wiem jak?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Obstawiam przenawozenie. Rośliny nawoziny wtedy kiedy tego potrzebują, a nie lanie nawozów na palę z każdym podlaniem.

Daj zdjęcia, będzie większy pogląd na sprawę.

p. s. co skłoniło Cię do wybrania criticali?
 
Rejestracja
Paź 7, 2019
Postów
7
Buchów
0
Czy mógł bys mi napisać jak dodać zdjęcia? Świeżo założone konto ale forum przeglądam od około 5 lat. Wybralem criticale dlatego że znajomy je miał i chwalił sobie. Mam też lsd od Barney. Mam 72 criticale i 14 lsd
 
Rejestracja
Paź 7, 2019
Postów
7
Buchów
0
A może mi ktoś opisać jak wejść w galerię? Klikam w prawym górnym rogu te trzy kropki i jest tam album ale jak klikne w album nic się nie pokazuje

---------- Post Zaktualizowany 20:16 ---------- Data pierwszego postu 19:07 ----------

Znalazłem galerię chce dodać plik i wyskakuje mi jakiś błąd. Czy może to być wina telefonu?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
A może mi ktoś opisać jak wejść w galerię? Klikam w prawym górnym rogu te trzy kropki i jest tam album ale jak klikne w album nic się nie pokazuje

---------- Post Zaktualizowany 20:16 ---------- Data pierwszego postu 19:07 ----------

Znalazłem galerię chce dodać plik i wyskakuje mi jakiś błąd. Czy może to być wina telefonu?

Raczej problem tkwi w za dużej rozdzielczości lub rozmiarze zdjęcia. Ewentualnie dodajesz do niewłaściwego albumu, ale to miałbyś wyłuszczone.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół