nasiona marihuany

Obrabianie tematu po Outcie

Wyszukiwarka Forumowa:

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Panowie i Panie dawno mnie nie było i też dawno nie działałem ale w tym roku wróciłem i chyba MJ tęskniła bo jak nigdy out wyszedł za dużo i nie daje rady tego wszystkiego ogarnąć!! Wyszło mi około 30 sezonów ***itnie dużych i tu pojawia się moje pytanie jak to obrobic chodzi mi o trymowanie jakieś złote rady? Mam prowizoryczny trymer z silnika ale to nie zdaje egzaminu A nozczyki przy takiej ilości to jest z tydzień roboty po 8 godzin. Pomóżcie coś wymyśleć. Jak ktoś ma jakieś sprawdzone kupne Trymery to możecie się wypowiedzieć na ich temat. POZDO
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Najszybsze sa rece. Kosztem jakosci a wzgledem szybkosci pracy przy duzej ilosci produktu nie uzywam niczego innego niz palcy.
Jedyne do czego uzywam nozyc to do ucinania lodyg na miejscu. Natomiast w suszarni najpierw odrywam liscie wiatrakowe, wystarczy chwycic i pociagnac w dol. Reszte lisci po prostu 'szczypie' i urywam. Tak obrobiony produkt znajdujacy sie wciaz na lodygach zrywam grubymi rekawicami - sciagajac topy palcami od poczatku lodygi w kierunku konca. Serio - nie ma szybszej i tanszej metody...

A jesli jednak zalezy Ci na za***istej jakosci otrymowanego produktu i szybkosci dzialania to najlepszy zestaw jaki mozna w tej chwili uzywac to:
Na tej zasadzie sciagam otrymowany produkt z lodyg rekami w rekawiczkach... Produkt z maszyny musi natomiast trafic do czegos w tym stylu:
ewentualnie takiego:

ale jak zobaczysz ile taki zestaw kosztuje...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół