nasiona marihuany

[AF] [800W LED] [Mars Hydro Pro 2 160] [80x50x140] 3x Auto AK47 2.0 / 2x Critical+ 2.0

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
No wlasnie z lamaniem jest odwrotnie - roslina odbudowujac lodyge po zlamaniu wysyla wincyj "energii" do topow, ktore w teorii powinny rosnac wieksze niz te niepolamane. Caly weg i poczatek flo to idealny moment na takie operacje.
 
J

ja72

Guest
No wlasnie z lamaniem jest odwrotnie - roslina odbudowujac lodyge po zlamaniu wysyla wincyj "energii" do topow, ktore w teorii powinny rosnac wieksze niz te niepolamane. Caly weg i poczatek flo to idealny moment na takie operacje.

Ciężko tu walczyć , z obowiązującymi stereotypami.
 

HempEmperor

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
66
Buchów
0
No wlasnie z lamaniem jest odwrotnie - roslina odbudowujac lodyge po zlamaniu wysyla wincyj "energii" do topow, ktore w teorii powinny rosnac wieksze niz te niepolamane. Caly weg i poczatek flo to idealny moment na takie operacje.

Znaczy ja o tym wiem, ale myślałem że to tylko w przypadku sezonówek, że automaty są zbyt wrażliwe i mają za krótki czas wegetacji żeby robić na nich wysokostresujące treningi jakimi są wszystkie treningi polegające na jakimkolwiek fizycznym uszkadzaniu roślin tj. Hst, topping, wszelkie łamanie, gniecenie etc. I ze w przypadku af nie dadzą zbyt dużych rezultatów, tylko zestresują roślinę
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
A popatrz do mnie połamane i nic im raczej nie jest a jak sie cykasz to zostaw jak jest i po temacie
 

HempEmperor

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
66
Buchów
0
U Ciebie też są dość ciasno upakowane, a jednak ładnie ci wyrosły jak patrzę na zdjęcia to koło metra mają, jezeli tak samo miałeś tamte ak upakowane jak teraz te LSD to nie wiem czemu u mnie wszystkie się tak krzaczą zamiast podrosnąć, a światło trzymam dość daleko bo ok. 50cm od szczytów od paru dni, ale jednak coś nie śpieszno im w stronę światła. Masz może jakieś zdjęcia twoich Ak jak miały ok. 5 tyg?
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Nie mam niestety . Ak moje były hujowe . Weż tak nie panikuj jest ok jeszcze pójdą w góre zobaczysz. Wyrównaj, wywal nawilżacz, czekaj i wyluzuj. I forum czytaj bo tu wszystko
 

HempEmperor

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
66
Buchów
0
Szybki nocny up panny mają 7-tyg, pojawiły się ładne trichomy na kwiatostanach, niestety ostatnio cały czas w trasie i jedyne co zajmuje się panienkami to programator czasowy od lampy ;)
Nie było mnie przez 5 dni, więc tyle też nie dostały wody, liście były lekko opadnięte, ale po godzinie, max dwóch od podlania ładnie już wróciły do żywych, ponoć lepiej przesuszyć niż przelać, więc się o to nie martwie. Następny tydzień też prawdopodobnie taki będzie więc też może nie być UP'u, ewentualnie jakiś na szybko i też pewnie późno. Potrzebuje jakieś rady jak przygotować rośliny do rzadkiego podlewania, przez wyjazdy mogę być raz w tygodniu, czasem nawet rzadziej. Nawilżacz już nie pracuje, wilgotność spadła z 80 do ok. 40-50%, myślę że jest git. Z góry mówię że odpadają jakieś sposoby na automatyczne podlewacze czy coś w ten deseń i to że ktokolwiek inny będzie je doglądał (chodzi tylko o to jak je "wytrenować" żeby radziły sobie z rzadkim podlewaniem). Niżej fotki, buszek z wami i do kiedyś tam :)
:spalony:


Porównanie AK do Criticala, zdjęcie zrobione parę dni temu, reszta jest aktualna. Criticale całkiem spore, Ak lekko karzełki, ale za to topków między liśćmi mają pełno :)













Jak widać panny rosną zdrowo i ładnie, co prawda mają ciasno - tak wiem, niestety nic na to nie poradzę, jeśli macie jakieś pomysły (obciąć część liści, jakoś je ponaginać, spróbować odsłonić w miarę możliwości szczyty, cokolwiek...) to chętnie przemyśle, jednak z tego co już teraz widzę może być dość zadowalający wynik jak na taką powierzchnie boxa - choć zawsze może być lepiej :)

Siemanko! :D
:dancee:
 
Ostatnia edycja:

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Siemano. Mam pomysł co zrobić ...
Podejdz pocichutku do nich i powiedz tak ... Od dzisiaj wyobrazcie sobie że jestescie kurde kaktusy bo tatusia nie bedzie i bierzcie nauki od kolegi szpiczastego jak dobrze magazynować i pobierać wode inaczej h*j was trafi.Postaw miedzy nimi katusa , myśle że to za***isty trening popraw jak się myle.<shiza> heheheh
Ładnie zdrowo zielono , przytnij troche liścia żeby kaktusa widziały.
Powodzenia men
 

HempEmperor

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
66
Buchów
0
Siemano. Mam pomysł co zrobić ...
Podejdz pocichutku do nich i powiedz tak ... Od dzisiaj wyobrazcie sobie że jestescie kurde kaktusy bo tatusia nie bedzie i bierzcie nauki od kolegi szpiczastego jak dobrze magazynować i pobierać wode inaczej h*j was trafi.Postaw miedzy nimi katusa , myśle że to za***isty trening popraw jak się myle.<shiza> heheheh
Ładnie zdrowo zielono , przytnij troche liścia żeby kaktusa widziały.
Powodzenia men
Gdyby był konkurs na ironię roku z pewnością byś wygrał:brawo: chodziło raczej o to czy przed dłuższym brakiem wody lepiej podlać je po prostu większą ilością czy tak jak zawsze z nadzieją że jakoś te parę dni (ok. Tygodnia) wytrzymają. <joint>
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Oczywiście to był żarcik bez urazy.
Podlej troche więcej może nie za duzo poki co to jakoś bedzie ale z czasem będą potrzebować częściej.
Dlaczego nie chcesz jakiegoś automatycznego podlewania? ludzie tu mają patenty dobre
A może postaw butelke pełna wody żeby wiedziały jak już będzie susza że jest nadzieja ,czuje że to im pomoże trochę. hehe :good:
 

HempEmperor

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
66
Buchów
0
Luzik luzik, nie ma sprawy, nikt się o nic nie uraża :D Nawet powiem Ci że smiechłem jak czytałem, rzeczywuscie poniosło mnie z pustynnymi treningami :D
Poszukam jakiegoś patentu na warsztacie, może coś wpadnie w oko :)
 

HempEmperor

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
66
Buchów
0
Yo yo, w końcu znalazłem chwilkę na upa. Jednak mj to nie kaktus i podlewanie raz na tydzień (czasem nawet rzadziej ;o) jednak trochę odbiło się na roślinie (oby nie na plonie). :(
Niżej fotki, część fotek jest z dzisiaj, część z 25. Pozdro! :)

Fotki z dzisiaj:












fotki z 25:








 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Jak tam rośnie coś ? Spuchły kaktusy ???
 

HempEmperor

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
66
Buchów
0
Siemanko, update po ostatnim nawożeniu - 3 dni temu ostatni raz poleciał sam bioboost, i tak - spuchły kaktusy :D
Ale co tu dużo się rozpisywać, zdjęcia chyba najlepiej pokażą w jakim są stanie :)
Wilgotność ok. 30% od kilku tygodni.














Ile im tak na oko zostało? Zdążymy przed świętami? :eek:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół