nasiona marihuany

0.36m2 150W Barney Kid, P. Maroc x Amnesia, Chemdog, E. Skunk x C99|| Vietnam IN

Wyszukiwarka Forumowa:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemanko haszmeny :headbanger:

Zima sie zbliza więc pasowało by mieć coś w zanadrzu
dziewoje bedą miały nowy domek (stary trochu roz***alem xd) to i bedo większe. Niestety chyba balast mi coś odpie****a bo nie odpala żarówy MH, a HPS'a normalnie. Bede musiał podskoczyć do ziomka sprawdzić czy jego balast odpali, a jak narazie dziouchom świeci HPS.

W programie występują:
2x Barney kid ( [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] 1 jest na zdjęciu, drugi dopiero sie wykluwa w mniejszej doniczce która bedzie na środku)
1x Purple maroc x Amnesia GGS
1x Early Skunk x C99 Gnomes seeds
1x Chemdog nie pamiętam od kogo :(

Box:
60 x 60 x 160 Hydroshoot 60
Światło:
MH/HPS 150W
Wentylacja:
1x wtłaczający 90mm
1x mieszający 140mm
1x
wyciągający 150mm(chyba :crazy:)
Doniczki:
9L Gronest materiałowe













Tutaj Auto Mazar x Bebook special, ciąłem sk***iela dziś i zostawiłem odrosta potraktowanego azotanem w szklance pod MH. może coś sie uda zapylić.


Upki myślę co 5-7 dni wrzucać.
Pozdro mordki
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemaneczko!!!

Mija dzień 6 wega, panienkom wszystko pasi nic ino czekać i dbać :D Ostatnio dostały pół dawki ryzofuel i se leco. Z dnia na dzień widać różnice :headbanger:

Early Skunk x C99




Barney Kid#1




Barney Kid
#2




Purple maroc x Amnesia




Chemdog






To tyle. Następny up w przyszłym tygodniu <peace>
Pozdro.
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
No elo mordy. Powoli do przodu. Dziewczynki wprowadziły się na dobre i wy***ało je z butów :crazy: Jutro dostaną papu, a dokładniej TNT complex full dawkie. Środkowej lasce upie****iłem łeb za przeproszeniem :freak: docelowo 4 odrosty, ale czy pyknie to pieron wie, na pozostałych pójdzie LST.

Dzień 12
w każdym upie foty bedo ułożone identycznie także nie zawsze bede podpisywał co jest co















Do następnego ! Pozdro <peace>
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Fajnie ustawienie , ladnie ida , wiec bede zagladal buszek dla ciebie :)
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Trening, szybki łup

Siema!
Dzień 15
Nudziło mi się, więc trzasnąłem dziewczynom trening LST, dostały papu 2/3 dawki i se zyjo :crazy:

Purple maroc x Amnesia



Barney kid
#1


#2


 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
łup łup

Elo!

Dzień 22

Musiałem dogiąć niektóre szczyty bo wy***ały za bardzo w góre. Dziewoje sie krzaczo i fajnie sie powoli robi. Niestety z Early skunk x C99 trafił mi się chyba jakiś od*** bo muli niemiłosiernie, zostaje nadzieja, że odbije i przegoni wszystkie sztuki :headbanger:. Najbardziej jestem zadowolony z Barney kidów od [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION]


ES x C99


Barney kid #1



#2


PM x A


Chemdog




Dzięki za odwiedziny :dancee: Pozdro :crazy:




 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
łup łup

Siemanderko!!

W I F
Dzień 33 (28 / 5 / -)

Niemiałem ostatnio czasu, więc dopiero tera up :freak: Dziewoje rozpie****ajo boxa z czego sie bardzo cieszę, nawet ES x C99 coś tam odbija, ale w porównaniu do reszty wymięka. Barney kidy wydajo mi się identyczne z czego ten w mniejszej doniczce już pokazuje, że chce papu. PM x A jako pierwsza puściła włochy juz pare dni temu. Chemdog coś ostatnio muli, ale i tak najbardziej mi się podoba :freak2:

ESxC99




BK
#1





#2




PM x A





Chemdog




Pozdro! :tiphat:
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Łup łup

Siemano!

Dzień 43 (28 / 14 / 1)

Dziouchy poszły w górę po zamiance na HPS'a. Przez nocke to aż sie wystraszyłem co je tak w niebo wy***ało :freak:. Cindy odbiła, wszystko według mnie jest wporząsiu. Wszystkie puszczajo włochy, ale PM x A jako pierwsza skończyła indukować po tygodniu i obecnie zapie****a jak szalona. Obecnie świeci HPS 250W, a wczoraj do namiotu zawitał fryzjer. Podziękowania dla [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] za za***iste gratisy i rabaty, balascik nak***ia, aż miło. Za zestaw nawozów też serdeczne dzięki. Z tym gościem na prawde idzie się wporząsiu dogadać. Napewno tam jeszcze wróce, polecam ten growshop :tiphat:



ES x C99


BK
#1



#2


PM x A



Chemdog



Pozdro i do następnego :tiphat:
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Szybki up

Siema

Dzień 53 (28/14/11)

Zmieniłem lampe na 150W i leci na SL. 250tka trochu przytliła szczyta BK co stoi na środku. Musze sie wyposażyć w spreader, albo mocniejszy mieszak, tak to wporząsiu.















Pozdro :tiphat:
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
łup łup

Dzień 66 (28/14/24)

Siema!!!

Przytlone szczyty ruszyły w góre :D nawet mi się podobajo :headbanger: Dziewczyny przedwczoraj dostały ryzo fuel, a wczoraj hesi bloom, booster i phosphorus plus. [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] Dzieki za nawozy w nastepnym grow prztestuje i podziele sie z innymi wrazeniami.
Edit: Świeci jednak HPS250 . wybrnąłem z sytuacji umieszczając filtr powietrza zaraz nad oblysnikiem po całej dlugości, odprowadza po częsci cieplo z niego, druga rzeczą jaką zrobiłem to uchylenie okienka co dodało mi dodatkowy pasywny wlot (ze o tym wczesniej nie pomyslałem :freak:) temperaturka wporząsiu.


ES x C99



BK




BK#2


PM x A


Chemdog




Do nastepnęgo! Yo! :tiphat:
 
Ostatnia edycja:

powerplush

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2013
Postów
87
Buchów
0
No mistrzu dobrze ci idzie, powiedziałbyś krotko coś na temat tego balastu ? Czy na prawdę jest taki cichy w praktyce ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół