nasiona marihuany

[2x40W LED] [2x Nothern Light XXL Green Seeds]

Wyszukiwarka Forumowa:

kijomlot133

Member
Rejestracja
Maj 28, 2019
Postów
11
Buchów
0
Witam.Jestem nowy i jest to moja pierwsza uprawa indoor więc zobaczymy co z tego wyjdzie.:jaraczz:
-Roślinki:
2x Nothern Light XXL Green Seeds
- Box:
Szafa 35x45x120 Ściany obłożone folią aluminiową
- Światło:
2x40W LED (Fioletowy kolor światła)
-Doniczki:
10L
-Ziemia
BioBizz LIGHT-Mix
-Odżywki
-BioBizz Bio-Grow
-BioBizz Bio-Bloom



---------- Post Zaktualizowany 14:02 ---------- Data pierwszego postu 13:40 ----------







---------- Post Zaktualizowany 14:03 ---------- Data pierwszego postu 14:02 ----------

Zdjęcia dotyczą 6 dnia po wyjściu z ziemi.
 

kijomlot133

Member
Rejestracja
Maj 28, 2019
Postów
11
Buchów
0
13 Dzień








Według was jak na 13 dzień jest ok ? Czy jest coś nie tak.I Zaczynam powoli lać BioGrow jest to odpowiedni czas ?
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Wszystko ok, dobrze rosną. Dosyp ziemi pod pierwsze listki te okragle tak 1-2cm, chyba ze zle widze (zdjecia male a w galerii sie nie wyswietlają) , patyki bedą zbedne :)
Niedlugo zaczną bardzo szybko rosnąc, troche bedzie ciasno ale da rade.
Buh na zachete

PS Wstawiaj duze zdjęcia bedzie wszystki latwiej
 

kijomlot133

Member
Rejestracja
Maj 28, 2019
Postów
11
Buchów
0
Ok dzięki za wskazówki :D :jaraczz: Za 8-10dni kolejne zdj wlecą.Zobaczymy co to będzie.
 

kijomlot133

Member
Rejestracja
Maj 28, 2019
Postów
11
Buchów
0
Jeszcze jedno pytanie chłopaki.Ujdzie to lst ? I czy liście mogą dotykać ziemi czy nie powinny ? Coś zrobić inaczej ?










 

kijomlot133

Member
Rejestracja
Maj 28, 2019
Postów
11
Buchów
0
Nie mam pojęcia,narazie rosną i chyba jest wszystko ok jak widać jestem totalnie zielony w tym temacie ale myśle że w przyszłości opanuję tę sztukę <shiza>

Zdjęcia dotyczą dnia 29.









I jak jest w miarę ok ? I waszym okiem będzie co z tego ?
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Uważam że będzie. Trzeba dbać i obserwować.
Ale z tego co widzę to nie trenowałeś rośliny dalej, raz ją wygiąłeś i jak się odgięła do góry to już tak pozostawiłeś. Też tak kiedyś zrobiłem z moim Grapefruit i całkiem dobrze wyszło, ale ogólnie powinieneś prowadzić główny szczyt ciągle do dołu żeby mała miała czas wypuścić nowe odrosty.
Powodzonka
 

kijomlot133

Member
Rejestracja
Maj 28, 2019
Postów
11
Buchów
0
A okk dzięki za pomoc,no na następny raz będe już wiedział bo rzeczywiście zrobiłem tak jak napisałeś a tak nie powinienem ich trenować.Za niedługo wlecą kolejne foty to zobaczymy co z tego będzie. Dzięki za odpowiedź :jaraczz: z fartem mordo.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Polecam cropping na przyszlosc , miazdzenie oraz wyginanie w dol , dwóch odnóg po toppinu , lub jednego głownego jesli nie przeprowadzasz toppingu . pozdrawiam
 

kijomlot133

Member
Rejestracja
Maj 28, 2019
Postów
11
Buchów
0
Ok napewno spróbuje tak zrobić w następnej fotorelacji jak ta dobiegnie końca :D Jeszcze raz dzięki za podpowiedzi. <shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół