nasiona marihuany

Drug Testy w pracy.

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Zakupiłem już Pure urine, i power flush. Od paru dni już nie palę A badania mam w 11.10 czyli piątek. Jeśli wezmę ten power flush w piątek rano i po tym dalej wyjdzie thc w moczu no to biegnę z syntetycznym moczem do laboratorium. Mam tylko nadzieję że nie dojdą że to syntetyk. To tyle niebawem się okaże. Ponoć po power flush przez 5h jest czysty mocz także sprawdzimy.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Zakupiłem już Pure urine, i power flush. Od paru dni już nie palę A badania mam w 11.10 czyli piątek. Jeśli wezmę ten power flush w piątek rano i po tym dalej wyjdzie thc w moczu no to biegnę z syntetycznym moczem do laboratorium. Mam tylko nadzieję że nie dojdą że to syntetyk. To tyle niebawem się okaże. Ponoć po power flush przez 5h jest czysty mocz także sprawdzimy.

zaraz wyjdzie na to że oczyścisz się z THC a wypie****i ci cała tablica mendelejewa i pewnie woleli by mieć pracownika który od czasu do czasu sobie zapali skręta, niżby miał świecić w ciemności :D
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
No właśnie nie bardzo, cokolwiek znajdą na teście i dziękuję nie ma żadnej promocji na jointy. Pytałem i czytałem o tych specyfikach i ponoć się sprawdzają. Jeśli wiem że i tak się nie oczyszcze do piątku to co szkodzi mi zaryzykować.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
nie no, wiadomo. nie jesteśmy dziećmi i każdej szansy która może poprawić nasz status należy próbować.
ciekawe tylko czy te testy będą się też odbywać w trakcie pracy gdy już ją podejmiesz, wiesz - np wyrywkowy teścik kilku osób.
"pan się przygotuje, za 10 minut przeprowadzimy test na obecność narkotyków"
jeśli jarałeś tyle lat to teraz troszkę lipa będzie Ci to odstawić, już nie tyle mi chodzi o uzależnienie co o samą pasję z uprawiania i palenia
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
No właśnie nie bardzo, cokolwiek znajdą na teście i dziękuję nie ma żadnej promocji na jointy. Pytałem i czytałem o tych specyfikach i ponoć się sprawdzają. Jeśli wiem że i tak się nie oczyszcze do piątku to co szkodzi mi zaryzykować.

z ciekawości, praca w UK? ja miałem kilkukrotnie powiedziane że będą takie testy i nigdy mi ich nie robiono. Prawo się zmieniło kilka lat temu. na początku je robili, a teraz tylko tak wpisują w papierach ;)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Tak UK, I testy napewno sie odbeda bo mam juz ogarniety dzien w ktorym musze przyjsc do labolatorium zanim podejme prace :D

Palilem, chwilowo przestalem ale nie przestane. Tak jak uprawiac, moga byc jakies tam przerwy lecz nie wyklucze tego na amen z zycia.

Poki co cardio na silowni codzien, Duzo witaminy C i B ponad 3l wody dziennie, diete i tak mam wiec jest ok. Zostalo czekac do piatku :D
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Masz nakupionych testów.
szczaj na nie i dziel się wynikami, jesteś pierwszym który robi tego typu badania i przzeprowadza taki eksperyment więc nie żałuj funtów i pokaż co z tego wszystkiego wynika :)
dla potomnych. Myślę że dużo ludzi szuka tego typu odpowiedzi na ich zapytania ale nikt nie założy tematu albo nie odważy się zapytać
szacun dla ciebie, jesteś chyba pierwszym :)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Dzięki postaram się wytrzymać w tym i doprowadzić eksperyment do końca by inni mieli jakieś odniesienie do tego typu sytuacji.
Póki co przyszły mi tabsy po których w dniu testu powinien być czysty przez 5h.
Czekam jeszcze na syntetyczny mocz, gdyby się te tabsy nie sprawdziły użyję tego moczu do badań.

20191009_110633.jpg

20191009_105922.jpg



Nie robiłem zdjęcia testu lecz przeprowadziłem test i wciąż pokazuje thc, po dodaniu kwasku cytrynowego wciąż pokazuje thc, po dodaniu naprawdę dużej ilości kwasku wciąż pokazuje thc. Więc obalam ten syf co piszą w internetach. Kwasek cytrynowy nie dziala przy testach z paska A co dopiero w labolatorium
 
Ostatnia edycja:
P

pozytyw

Guest
siem, daj znac jak pojda testy i czy dajesz ten syntetyczny czy sie czyscisz i swoj.
nie wiem jak kwasek cytrynowy ale sama w sobie cytryna i sok z niej. wiem bo znajomy w wojsku go dupneli i terapia cytrynowa i testy nic nie wykazały a jarał na mase. jednak nie wiadomo do konca jak to jest.
pozdro.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Piszesz terapia cytrynowa na to składa się wiele czynników twojego kolegi, jak dlugonto trwało (detox), ile palił itd. Pisze to co robię i nie sprawdza się kwasek. Dla ziomków którzy poprawiają swoje sumienie twierdząc że cytryna im pomoże zamaskować thc to jakaś obłuda ;)
Cytryna, żurawina, nisko kaloryczna dieta, dużo wody i np silownia to tylko ci pomaga w oczyszczeniu s nie że na samej cytrynie zniknie THC. Mówimy tu o ograniczeniu czasowym A o to właśnie chodzi.
 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Testy odwołane, bo zdecydowałem się na inną pracę. A że ostatni czas mam bardzo stresujacy to odpaliłem jointy. Więc na daną chwilę można wy***** ten temat :D

Jak mnie zmusi znowu to rozpoczne coś takiego póki co zawieszam.akcje.
Nie ma co się bać, można ogarnąć tak by testy przejść bez większego bólu.
Mimo wszystko są specyfiki na Internecie z firmy ultra klean.
Jeśli o to chodzi to polecam firme thcdetox piszesz do nich pewne dane waga itd i pisze co powinieneś zrobić.
Także pozdro i sory za nie dokończenie tej akcji.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Wyszło jak wyszło...
...ale ogólnie z dupy temat. :D
Pzdr
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,342
Odznaki
1
A idz pan w ch*j...
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
To mogłeś już nasiurać i sprawdzić wyniki, ten syntetyczny mocz też mogłeś sprawdzić bo widziałem że miałeś kilka testów.
szkoda.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Wyszło jak wyszło...
...ale ogólnie z dupy temat. :D
Pzdr

Nie z dupy, Ponieważ będąc w tej sytuacji nie wiele znalazłem na ten temat. A już napewno nie potwierdzone jakimś faktami. Więc postanowiłem sprawdzić i udokumentować by inni mieli jakieś info.
Mimo wszystko dam sobie parę dni i może podejmę się dla Was tego testu. I tu już bardziej pisze o samym sprawdzeniu tego jak długo thc zostaje w organizmie. Takze tych co zawiodłem wybaczcie ;)
Na dniach dam znać.

[MENTION=90820]Beerus[/MENTION] mam testy i mocz itd, narazie zostawiam to na wszelki wypadek. Zawsze można prywatnie oddać mocz do badania i sprawdzić czy wykryja że jest to mocz syntetyk ;)

Pomyślimy. ;) pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół