nasiona marihuany

Drug Testy w pracy.

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siemanko, chce sprawdzić po jakim czasie THC zniknie z moczu.
Czytam jak pozbyć się pozytywnego wyniku testów, czytałem o kwasku i w sumie to chu*nia z tego. Lecz jutro sprawdzę dokładnie jak to działa dodam kwasem do moczu przed testem.
Dostałem dobra ofertę pracy lecz są tam testy na dragi. Mam prawdopodobnie parę dni na oczyszczenie organizmu co jest nie możliwe ponieważ jaram od roku każdego dnia po parę skretow.
Jakiś czas temu proszki wpadły do nosa i musiałem zrobić Multi test czy dalej jest w moczu czy nie. Wrzucam fotkę i będę informował po jakim czasie zniknie THC z moczu. Dziennie pije około 3l wody i co drugi dzień śmigam na siłownię. Więc metabolizm szybki i tkanka tłuszczową spalana regularnie. Pozdro

Ostatni skręt 03/10 wieczorem.

20191005_104311.jpg
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Wiem co to metadon, ale przecież to opioid. Dziwne te testy... :D
[MENTION=89438]pozytyw[/MENTION] - jak się czujesz po kąpieli w moczu?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Wiem co to metadon, ale przecież to opioid. Dziwne te testy... :D
[MENTION=89438]pozytyw[/MENTION] - jak się czujesz po kąpieli w moczu?

Nie wiem kupiłem Poprostu Multi i 5x samo thc by sprawdzać co parę dni. Mam nadzieję że wyplukam to z siebie szybko :D
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Zioło zostaje w tkance tłuszczowej do 2tygodni ponoć. Zależy jakich testów używają. Pobierać będą krew może? Nie kierował bym się w 100% na tym co masz
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Krew to raczej nie, prędzej mocz. Też nie będę wypytywac by nie zrobić radnych podejrzeń że mam coś na sumieniu. A te moje testy to tak tyle o ile chce wiedzieć przed testami czy mam powody do stresu. Sprawdzę wszelkie sposoby przed zrobieniem testu np. Wypicie dużej ilości wody by mocz był mocno rozcieczony , do tego kwasek cytrynowy wypić, kolejny zaś wsypać do samego moczu. Będę kombinować bo w 7 dni nie ma szans że minie mi thc z moczu po roku jarania.
 

Pączek

Banned
Rejestracja
Wrz 12, 2019
Postów
14
Buchów
0
Mój kumpel który siedział w więzieniu mówił że jak znajdą w organiźmie thc to nie będzie mógł wychodzić na przepustki. Jak wychodził na przepustke to palił, i jadł jakieś tabletki z witaminą c, i chyba coś o cytrynach gadał... Mówił że to pomaga.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Bio, mam dla ciebie idealne rozwiazanie ;)

pol_pl_Sztuczny-penis-syntetyczny-mocz-akcesoria-CLEANU-Screeny-Weeny-3-0-1598_2.jpg
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Haha dobre :D ciekawe jaki to koszt, po za tym do saszety musiał by chyba nie palący kumpel się odlać.

---------- Post Zaktualizowany 19:47 ---------- Data pierwszego postu 19:04 ----------

Widziałem na necie syntetyczny mocz, ktoś ma wiedzę na ten temat? Warto zakupić taka saszetke z moczem na test? Oczywiście sam mocz bez penisa xD
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
jest szansa w 7 dni wypłukać z moczu. Tylko pytanie na jakie metabolity reagują markery których używają. Chodzi głównie o ich odczyn. W myśl zasadzie że związki zasadowe łatwiej wypłukasz z organizmu jak go zakwasisz . Moim zdaniem masz jakieś 70 procent szans na sukces jeśłi to badanie moczu
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Na bank bedzie badany mocz. Na krew to juz grube badanie a do pracy takich nie robią no a ze śliny to już w ogóle zero strachu.
Stawiam na siuśki
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Także raczej luz, poczytaj coś o oczyszczaniu organizmu albo hardcorowa metoda - dopie****aj na tych dopach jak sztywny misza, tajfun, git roman. podstawią ci się te pod thc w organiźmie a tych syntetyków ci nie wykyrją. :freak2:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół