nasiona marihuany

Duża ilość odpadu, jak przerobić na olej?

Wyszukiwarka Forumowa:

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Witam, przy trymowaniu będę mieć dużo odpadu. Chciał bym go przerobić na olej, ale zastanawiam się jak to fajnie mógł bym zrobić. Metodę ze strzykawką znam i korzystałem z niej przy małych ilościach. Ale jak będę mieć ok 0,5 kg odpadu na raz, to raczej do strzykawki tyle nie wejdzie. Ktoś przerabiał taki temat i był by wstanie coś podpowiedzieć?
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Więcej strzykawek? A komu by się tak chciało upie****ić przy takiej robocie???

Ekstrakcja etanolem? No a w strzykawce czym wykonujesz ekstrakcje jak nie etanolem? Albo Butanem.

Raczej chodziło mi czy macie jakieś pomysły na lepsze pojemniki niż strzykawka etc.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,868
Buchów
3,402
Odznaki
1
Ekstrakcja etanolem? No a w strzykawce czym wykonujesz ekstrakcje jak nie etanolem? Albo Butanem.

ekstracja etanolem rozni sie od ekstracji gazami. i sposobem wykonania i produktem koncowym.

Raczej chodziło mi czy macie jakieś pomysły na lepsze pojemniki niż strzykawka etc.

stad tez moja propozycja ekstrakcji etanolem - bo latwo wrzucic wszystko do gara...
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
garnek do gotowania ryżu, etanol i lecisz, pół kilo za jednym razem przerobisz.
 

punus

Member
Rejestracja
Lut 20, 2018
Postów
21
Buchów
0
Więcej strzykawek? A komu by się tak chciało upie****ić przy takiej robocie???

Ekstrakcja etanolem? No a w strzykawce czym wykonujesz ekstrakcje jak nie etanolem? Albo Butanem.

Raczej chodziło mi czy macie jakieś pomysły na lepsze pojemniki niż strzykawka etc.

A ile ci tam tego wyjdzie, z 5 strzykawek po 10ml ? Jak to dla ciebie problem to pakuj w słoiczek.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
A ile ci tam tego wyjdzie, z 5 strzykawek po 10ml ? Jak to dla ciebie problem to pakuj w słoiczek.

On strzykawki używa jako tuby do ekstrakcji butanem <rotfl> A nie do przechowywania oleju ;)

Jak chcesz robić butanem(bez komory próżniowej nie polecam, albo użyj Eteru D.M.E. zamiast butanu, jest mniej toksyczny i lepiej odparowuje z oleju bez próżni) to po prostu kup dużą tubę, do dostania w growshopach/unikatowych bongach. Używanie materiałów innych niż szkło/stal nierdzewna to imo robienie trucizny a nie oleju. Nie zapalił bym takiego oleju.
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Dobra pier***ić ten olej zrobie sobie troche masła na ciastka reszte wypie****e <lol>
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Oczadziałeś? Suchą masę z potencjałem kanabinoidowym wywalać?
Jak nie chce Ci się bawić w alchemika, to wrzuć wszystko do gara z olejem kokosowym i niech się gotuje. Ja na 900g odpadu używałem 6 litrów oleju kokosowego rafinowanego.
Z litra oleju to jakieś 120 ciastek.

Pzdr.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół