nasiona marihuany

[AF][1,44m2][600W MH/HPS][5xNorthern Light,5xAuto Mazar,3xWhite Monster,2xAK47 2.0,2xJack47]

Wyszukiwarka Forumowa:

LesnyZwiadowca

New member
Rejestracja
Paź 2, 2019
Postów
1
Buchów
0
Witam, jest to moja pierwsza fotorelacja więc proszę o troche wyrozumiałości :tiphat::sunny:
Jeśli dobrze pamiętam jest to moja 5 uprawa, 3 indoor AF

A więc trochę o sprzęcie
:smokee:
:

Namiot SuperBox 120x120cm
Elektroniczny zasilacz GIB LXG 600w z regulacją i timerem
Żarówka MH 600w na weg i 600w GIB XTreme Output na FLO
Wentylator wyciągający Prima Klima 420m2 z dołożonym regulatorem obrotów
1x wentylator mieszający
Doniczki 12x Airpot 9l i 3x Doniczki materiałowe 10l
Nawilżacz żabka
Ziemia growsure z perlitem i keramzytem na dnie
Nawozy Canna Vega,Flores,Rhizotonic,PK13/14 na FLO dokupię jeszcze boosta, oraz posiadam jeszcze 3 nawozy które dostałem w gratisie :100ML HESI TNT complex,100ML Bloom Complex oraz 50ML Root Complex.

Panienki wysadzone były 20.09 więc aktualnie mają 12 dni, na początku trochę przedawkowałem rhizotonic przez co trochę spowolniłem wzrost ale dostały flusha i już drugiego dnia są efekty. Fotki zrobię jutro, pozdro mordy :sunny:


---------- Post Zaktualizowany 02:36 ---------- Data pierwszego postu 02:05 ----------

Jeśli można poproszę o przeniesienie do autoflo :jprd:

---------- Post Zaktualizowany 04:53 ---------- Data pierwszego postu 02:36 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 04:54 ---------- Data pierwszego postu 04:53 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 04:55 ---------- Data pierwszego postu 04:54 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 05:02 ---------- Data pierwszego postu 04:55 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 05:03 ---------- Data pierwszego postu 05:02 ----------



---------- Post Zaktualizowany 05:15 ---------- Data pierwszego postu 05:03 ----------

Witam, jest to moja pierwsza fotorelacja więc proszę o troche wyrozumiałości :tiphat::sunny:
Jeśli dobrze pamiętam jest to moja 5 uprawa, 3 indoor AF

A więc trochę o sprzęcie
:smokee:
:

Namiot SuperBox 120x120cm
Elektroniczny zasilacz GIB LXG 600w z regulacją i timerem
Żarówka MH 600w na weg i 600w GIB XTreme Output na FLO
Wentylator wyciągający Prima Klima 420m2 z dołożonym regulatorem obrotów
1x wentylator mieszający
Doniczki 12x Airpot 9l i 3x Doniczki materiałowe 10l
Nawilżacz żabka
Ziemia growsure z perlitem i keramzytem na dnie
Nawozy Canna Vega,Flores,Rhizotonic,PK13/14 na FLO dokupię jeszcze boosta, oraz posiadam jeszcze 3 nawozy które dostałem w gratisie :100ML HESI TNT complex,100ML Bloom Complex oraz 50ML Root Complex.

Panienki wysadzone były 20.09 więc aktualnie mają 12 dni, na początku trochę przedawkowałem rhizotonic przez co trochę spowolniłem wzrost ale dostały flusha i już drugiego dnia są efekty. Fotki zrobię jutro, pozdro mordy :sunny:


---------- Post Zaktualizowany 02:36 ---------- Data pierwszego postu 02:05 ----------

Jeśli można poproszę o przeniesienie do autoflo :jprd:

---------- Post Zaktualizowany 04:53 ---------- Data pierwszego postu 02:36 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 04:54 ---------- Data pierwszego postu 04:53 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 04:55 ---------- Data pierwszego postu 04:54 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 05:02 ---------- Data pierwszego postu 04:55 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 05:03 ---------- Data pierwszego postu 05:02 ----------


Jeszcze do końca nie ogarnąłem dodawania zdjęć ale wszystko w swoim czasie, rośliny mają około 70-80% wilgotności i 25-26 stopni w dzień 18-20 w nocy, balast ustawiony na 400W początkowo były pod cooltube Hydrofarm ale miały za zimno i zmuszony byłem założyć zwykły odbłyśnik który kiedyś miałem w boxie 1m2. Polecacie jakiś odbłyśnik w dobrej cenie do boxa 1,44m2? Narazie jeszcze poczekam ze zdjęciami bo i tak jeszcze za bardzo nie ma co oglądać, i jeszcze pytanko jest sens ustawiać MH na 600w czy jechać na 400? i czy wysokość 30-40cm od szczytów będzie git, było 50-60 ale trochę obniżyłem, pozdro :smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół