nasiona marihuany

[AF][90/40/180][LED 100W] +speed auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Bardziej mi chodzi o to ze tez chce taka sobie sprawic od pana za 680zl chyba jak dobrze pamietam. Tylko nwm czy nie bedzie za mocna na 0.23m
 
P

Promuelx

Guest
Bardziej mi chodzi o to ze tez chce taka sobie sprawic od pana za 680zl chyba jak dobrze pamietam. Tylko nwm czy nie bedzie za mocna na 0.23m

do lampy dołączony jest potencjometr. Można regulować moc pod własne potrzeby

---------- Post Zaktualizowany 18:54 ---------- Data pierwszego postu 18:21 ----------

Pojawiają się brązowe trichomy! Koniec nawozu i zobaczymy, jak to się rozwinie. Wspomniane brązowe trichomy są tylko na najwyższym szczycie.
 

TechnikPasjonat

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2018
Postów
103
Buchów
5
Jak na takie chińskie gówienko, które bierze 20 watt to i tak jestem pełen podziwu. Teraz to niema co porównywac do obecnego sprzetu ale ta poprzednia i tak mnie zaskoczyła
 
P

Promuelx

Guest
DZIEŃ 84(flo ~54)



Światło o łącznej wartości 800zł. Docelowo będzie to przeznaczone dla 2 krzaków. Za około 2 tygodnie założona zostanie gruba folia mylar. Polecacie jakiś rodzaj, lub sklep. Pozdrawiam
 
P

Promuelx

Guest
88 Dzień- CZAS ŚCINKI
Trichomy mleczne i bursztynowe. Nie mogłem się doczekać i zerwałem trochę najwyższego topa, wysuszylem w mikrofalówce i skopcilem. Jeśli świeżo po scięciu, to ma takie działanie, to po curringu, to będzie miazga.
Efekty:
-euforia
-humor
-wewnętrzne rozkminy i monologi
-dobrze słucha się muzyki







 
P

Promuelx

Guest
Koniec foto relacji. Wątek można przenieść. Jak widać, chińskie LEDy dają radę, chociaż na kwitnienie, to zdecydowanie za mało. Nie wiem ile było plonu. Na pewno 20g. Dziękuję wszystkim za komentarze. Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół