nasiona marihuany

[AF][90/40/180][LED 100W] +speed auto

Wyszukiwarka Forumowa:
P

Promuelx

Guest
DZIEŃ 42
Witajcie. Roślina rośnie zdrowo. Zrobiłem jej drugi trening LST, czego efekty widać na zdjęciu. Oprócz tego ściąłem jeden z liści, który zaczął gnić z racji tego, że był odcięty od światła i właściwie przyparty do ziemi. Dzisiaj też poszła pierwsza dawka nawozu Florowit na kwitnienie, zobaczymy, jak roślina zareaguje. Generalnie roślinkę podlewam raz na 2-4 dni, tak na oko max 0,5l wody, pH ~6. Zawiodłem się, że opis nasion to zwykła sciema i 7 tygodni, to zdecydowanie za mało, żeby ją ściąć. To chyba wszystko, zapraszam do komentowania. Pozdro!



 
P

Promuelx

Guest
Hej Panie i Panowie. Końcówki liści mi usychają. Myślicie, że to zbyt suche powietrze? Do miski nalewam wody i miskę stawiam przed wiatrakiem. Woda znika po 24h. Miałem chińskie nawilżacze, ale padły. Nie znam wilgotności, bo hygrometr stary i może przeklamywać. Pryskanie liści wodą w tym przypadku coś pomoże?

 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Tak pomoże napewno jak odstawisz nawozy ;) raczej popalenia od nawozów. Co do nawilzacza to na kwitnieniu sobie daruj, nie jest tak ważne jak przy wegu. Jeszcze się pleśni nabawisz.
 
P

Promuelx

Guest
DZIEŃ 60
Witam wszystkich. Czy ta roślina, jak na 60dzień nie wygląda zbyt licho? Zastanawiam się nad nową lampą. Dajcie proszę znać, czy czekać na dalsze kwitnienie, czy kupić lepszą lampę







 
P

Promuelx

Guest
Czekam na dalsze komentarze. Jeśli nowa lampa, to jakie panele LED do 300zł polecacie?
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Chyba do 300pln to byś musiał ogarnąć jakiś który sam założysz :) na forum parę osób ma pojęcie to raczej podpowiedzą :)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Mars hydro chodzi tanio ale to pytaj [MENTION=89166]GruMlody[/MENTION]
 
P

Promuelx

Guest
MarsHydro ma podzielone opinie. Pp
Postanowiłem podnieść tą kwotę do 700zł. Znalazłem Jakuba na OLX, i myślę nad Citizen CLU058
 

ble123

New member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
2
Buchów
0
MarsHydro ts600 powinien załatwić sprawę, na ali <300
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
apropo lampy to pisze jak byk w opisie że pobór energii 20W. Dołóż jeszcze ze 2-3 takie albo kilka żarówek LED najlepiej >10W (odpowiednik klasycznych żarówek 120W), albo kup coś nowego I zawsze patrz na realny pobór mocy wszystkich LED tych MarsHydro też.
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
MarsHydro ma podzielone opinie. Pp
Postanowiłem podnieść tą kwotę do 700zł. Znalazłem Jakuba na OLX, i myślę nad Citizen CLU058

Gdyby nie zima i planowane grow w nieogrzewanym pomieszczeniu tez bym robił słoneczko na CLU058.
Nie chce sie wymądrzać ale na Twoim miejscu ( nie majac jeszcze dedykowanej lampy) doswietlał bym czym popadnie na tym etapie i to jak najszybciej zeby wyszedl z tego sensowny plon.
Czy wyglada marnie? Nie jest źle , zwazywszy że udało Ci sie pod tak slabym oswietleniem.
 
P

Promuelx

Guest
Dzien 76(46flo)
Coś tam nawet rośnie na tym chińskim ledzie ;)w przyszłym tygodniu będzie nowa lampa 150W CLU058, a jak znajdę czas, to obloze wszystko grubą folią Mylar








 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół