nasiona marihuany

[AF][90/40/180][LED 100W] +speed auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Im wiekszy korzeń, większa roślina a co za tym idzie? Wiekszy plon. Ja sam z***alem zamiast podsypac to to popie****ilem a teraz zaluje bo zamiast miec cala 11litrowa ukorzeniona to mam z 9l jakos.
Ziomek dobrze prawi. Podsypuj ją tam śmiało.
 
P

Promuelx

Guest
Roślinka podsypana zgodnie z poradami :) z waszych podpowiedzi nasunął mi się wniosek: podczas sadzenia wykopać głębszy dół, na dnie dołu posadzić roślinkę, lampę ustawić wyżej, żeby roślinka się wyciągnęła, następnie wyrównać dół. Zabieg zwiększy ilość korzeni. Słuszny wniosek?
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Roślinka podsypana zgodnie z poradami :) z waszych podpowiedzi nasunął mi się wniosek: podczas sadzenia wykopać głębszy dół, na dnie dołu posadzić roślinkę, lampę ustawić wyżej, żeby roślinka się wyciągnęła, następnie wyrównać dół. Zabieg zwiększy ilość korzeni. Słuszny wniosek?

Nie nie nie hehehe
Sadzisz normalnie, warto sobie zostawić kilka cm na podsypanie wrazie gdyby sie wlasnie wyciągla.
Tzn moze inaczej, ja to widze tak....
Jesli bym sadzil w donicy docelowej to nie sypal bym ziemi na max zeby wlasnie w razie "W" miec mozliwosc podsypania, jesli by sie nie wyciagla to gdy juz lodyga bedzie silna wyciągał bym delikatnie swiatłem, tak zeby nie zmarnować miejsca w donicy
Jesli bym sadził do doniczek wstepnych, to przy przesadzaniu wkopujesz sadzonke glebiej lub plycej zeby jw wykorzystać objetosc donicy na max.
Generalnie chodzi o to zeby nie stalo sie tak jak u Ciebie, gdy lodyga jest słabiutka.

---------- Post Zaktualizowany 10:04 ---------- Data pierwszego postu 08:19 ----------

100W i 1200lm? :scratch:

No własnie... chyba 12000 lm ???
 
Ostatnia edycja:
P

Promuelx

Guest
Też mi się wydaje, że to 12000, ale nie pytałem sprzedawcy. To jest chinol, wszystko jest możliwe, roślina pokaże ile to warte
 
P

Promuelx

Guest
DZIEŃ 10

Nie podobają mi się liście tej rośliny, zerknijcie. Woda zbijana octem do max 7.0 pH. Dodany nawilżacz, pryskanie ziemi zamiast podlewania.






 
Ostatnia edycja:
P

Promuelx

Guest
Roślina ładna, lampa mi się nie podoba.

Cieszę się, że roślina Ci się podoba. Co do lapmy masz coś konkretnego na myśli, czy tak ogólnie masz na myśli, że chinol, tandeta i szkoda kasy? Uprawa jest budżetowa, dlatego taki wybór. Pozdrawiam !
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Tam masz w specyfikacji że ma pobór prądu 20W. Kapelusznik pisał o tym. Liście są takie jak trzeba, ale lampka słaba.
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Siema. No jak mówią poprzednicy. Lampa chu**wa. Skąd ja masz? Za***ales z odzieżowej wystawy? Nadają się tylko do oświetlania ekspozycji w sklepie odzieżowym. W cenie 100zl możesz skręcić całkiem pokaźny panel Led.
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Albo za 50zł cfl-ek nakupić i jakiś "żyrandol" skręcić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół