nasiona marihuany

Wytrwają do końca?

Wyszukiwarka Forumowa:

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
Witam. Kolejny z ataków na krzaczorki.
Zauważyłem to jakiś czas temu, było na pojedynczych liściach.
Wracając wygląda to tragicznie


displayimage.php
[/url][/IMG]

Czas życia dziewczyn 93dni.
43 dzień po zmianie czasu.
Temperatura 26.1 C

I nie wiem czy trzymać czy zrobić likwidację.
Przypuszczam, że są to pędziorki. Mogę się mylić bo mało informacji zdobyłem.
Oprysk jest możliwy jeszcze?
Z góry dzięki..

---------- Post Zaktualizowany 19:17 ---------- Data pierwszego postu 19:09 ----------

Z bliska gnidy wyglądają tak

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Ja na takie gówna pryskam domową mieszanką. Olej, mydło, wywar z cebuli i z czosnku sół epsom i chyba octu trochę. Daje rade taki mix dziewczyny potem szybko odzyskują wigor.
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
W tej fazie kwitnienia nie przejmuj się wcale przędziorkami. Trzymaj tyle ile trzeba i o nic się nie martw. Możesz zrobić jeden oprysk oczywiście jeżeli chcesz.
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
No skoro wytrzymają jak kolega powyżej pisze to ok.
Chociaż z tym wywarem bym spróbował, lecz pytanie czy to nie przylepi się do topow?
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
to w mieszance pomiń olej albo daj mniej, to pomiń brzmi rozsądniej. Ale ja w fazie kwitnienia też się już nie przejmowałem za bardzo takimi gośćmi na roślinie.
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
Witam wszystkich.

Niestety, ale muszę kontynuować temat. A dokładnie o kolejną radę. W poprzedniej uprawie pojawiły robaki jak opisane było w poprzednich rozmowach. Krzaczorki były duże i wytrwały do końca. Do sedna, rzuciłem się teraz na automaty. Mają kilka dni, 4 pierwsze listki.
Po poprzedniej uprawie. Wymylem namiot 3 razy odkurzanie z dwóch stron, parapety z kwiatami w domu wszystkie podane zostaly kwaratanie jak i pokój w którym wszystko ma miejsce.


Pytanie do starszych doświadczeniem, bo sprawa u mnie pojawiła się drugi raz. Co w tym momencie zrobić planty w kosz, czy chemia i próbować prowadzić je dalej.

5 x Pinaple Express AF
5x Sin Tra Bajo AF


 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Psiknij karate zeon powinno je wybić, ale prędzej czy później wrócą.
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
Martwi mnie to, że na start już je gryzą. Listki maja plamki białe. Chemię kupię jutro po pracy. O ile taką mają.
Skoro wrócą to się przyda.
To gdzie to przetrwało dziadostwo, starałem się wyczyścić wszystko jak tylko było można.
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Ciężko pozbyć się tego kurestwa, w ostatnim grow miałem je w dość późnym flo, i pomimo oprysków z karate sytuacja się powtórzyła po około 2 tygodniach. Najgorsze są te jajeczka od dolnej warstwy liści, i tam polecam najwięcej pryskać, zwłaszcza że jesteś jeszcze na wegu to bym zapodał z 2-3 razy oprysk dzień po dniu i obserwował czy wybite do nogi, ale jak Śmieszek pisał może być ciężko bo to waleczne sk***ysynki :farao:
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
Waleczne i szybko się biorą za robote, dwa liście ledwo się pokazały, a na następny dzień już białe kropki..

No a Panowie jak nie od spodu bym czymś domowym prysnął pod liscia. Tylko czy nie uszkodzić krzaka
 

Jerzy Zieba

Active member
Rejestracja
Paź 16, 2019
Postów
37
Buchów
0
jest takie coś bioczos się nazywa kupisz to w dobrym ogrodniczym.
spryskasz mocnym roztworem te listki i napewno wyrżnie te małe białe szmaty !
niema okresu karencji więc teoretycznie odrazu po można palić.
tak czy siak ... te gówna się do listków poprzyklejają więc zrobił bym po ścince water curring czy jakieś inne płukanie żeby to pedalstwo zmyć.
heja
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
jest takie coś bioczos się nazywa kupisz to w dobrym ogrodniczym.
spryskasz mocnym roztworem te listki i napewno wyrżnie te małe białe szmaty !
niema okresu karencji więc teoretycznie odrazu po można palić.
tak czy siak ... te gówna się do listków poprzyklejają więc zrobił bym po ścince water curring czy jakieś inne płukanie żeby to pedalstwo zmyć.
heja


Gdzieś czytałem że dziadostwo nie lubi wilgotności.
Staram się ją jakoś zwiększyć..
Pod listkami biesiada na całego, idę coś skręcić, biorę penzelek do makijażu (o ile uda mi się takowy uzyskac) i po czyszczę te lawry chociaż bo jest tego od ch*ja. Starsze krzaki rozumiem, ale żeby odrazu wyjeżdżać na cm3 listka.. fu*k :/
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
Dzisiaj będąc w okolicznym sklepeie byłem spytać o chemię do spryskania. Oczywiście karata nie mają. Dostałem ampułke z białym płynem. Ciapaty kolega doradzil mi, żebym zrobił mix 2 x 2l wody i po 5 ml około 3 dni przerwy i jeszcze raz i nic wiecej nie robić.
100% skuteczność... :D mówił że robił tak u siebie nic teraz nie ma.

Etykiety brak...

---------- Post Zaktualizowany 16:06 ---------- Data pierwszego postu 16:04 ----------

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół