nasiona marihuany

[AF][LED][36W][0.099 m2] - Cheese i Fruit od Dinafem - Skazany na growing

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Już raczej tylko pk ci zostaje by lepiej puchy.
Ładne rośliny ale ciężko coś zobaczyć przez plontanine.
 
Rejestracja
Wrz 29, 2019
Postów
18
Buchów
0
Dzięki za opinie, cieszę się że się podobają :) jak box jeszcze nie był rozbudowany to wyginałem je na wszystkie strony gdzie tylko było miejsce, czego efektem jest taki młyn.
Sama uprawa ma charakter organiczny więc PK zdecydowanie odpada, myślę nad podaniem czegoś z fosforem to powinno pomóc takie ostatnie podlanie zrobić, tylko nie wiem co mógłbym dać może jakieś bat guano lub przepis od JIRO z melonem :scratch:
Na samych banach i melasie dobrze idą jednak topy nie są aż tak nabite jak po mineralu, wydaję mi się, że to własnie przez niską wartość fosforu.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
A z jakiej przyczyny odpada pk przy uprawie organicznej? Mało jest bio pk? Bio pk np jak sama nazwa wskazuje zawiera fosfor i potas. ;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Na bat guano już decydowanie za późno, to się rozkłada 3 miesiące+
 

Jerzy Zieba

Active member
Rejestracja
Paź 16, 2019
Postów
37
Buchów
0
za***ista fotorelacja! mam nadzieje, że wszystkie takie będą, na***ane tam u ciebie jak u mnie w robocie na święta :D podziwiam cie, że ogarniasz ten rozpierol, ja bym ***noł.
jak chcesz coś do***ać to spróbuj ugotować ziemniaki i podlać woda z tego (mają dużo fosforu i potasu) ale nie wiem czy ktoś to wcześniej robił, więc może lepiej tylko jedną tym podlać - jeśli się oczywiście zdecydujesz na takie posunięcie
jak tam z tą pompką do ziemi/korzeni, używasz tego jeszcze ?
te ućpane muszki możesz bioczosem spryskać to działa podobno jako stymulator też, wszystko pisze na opakowaniu.
mam nadzieje, że planujesz kolejne fr :))
 
Rejestracja
Wrz 29, 2019
Postów
18
Buchów
0
A z jakiej przyczyny odpada pk przy uprawie organicznej? Mało jest bio pk? Bio pk np jak sama nazwa wskazuje zawiera fosfor i potas. ;)
A rzeczywiście są jakieś bio :D to następnym razem może zawita, dzięki.

Na bat guano już decydowanie za późno, to się rozkłada 3 miesiące+
W przypadku gdy zadbamy o bogatą florę bakteryjną, myślę że przetrawiło by nieco szybciej :spalony: ale już poradzone bez bat guano, następnym razem wleci do miksu, dodam nieco wcześniej jak sie uda.

za***ista fotorelacja! mam nadzieje, że wszystkie takie będą, na***ane tam u ciebie jak u mnie w robocie na święta :D podziwiam cie, że ogarniasz ten rozpierol, ja bym ***noł.
jak chcesz coś do***ać to spróbuj ugotować ziemniaki i podlać woda z tego (mają dużo fosforu i potasu) ale nie wiem czy ktoś to wcześniej robił, więc może lepiej tylko jedną tym podlać - jeśli się oczywiście zdecydujesz na takie posunięcie
jak tam z tą pompką do ziemi/korzeni, używasz tego jeszcze ?
te ućpane muszki możesz bioczosem spryskać to działa podobno jako stymulator też, wszystko pisze na opakowaniu.
mam nadzieje, że planujesz kolejne fr :))

Hahaha dzięki wariacie :D

Zmotywowałeś mnie z tymi ziemniakami, kiedyś ktoś coś takiego stosował z rodziny w k***ę lat wstecz. Sam jakiś czas temu chciałem podlać rośliny wodą z kaszy gryczanej, ale soloną stwierdziłem, że lipa, jednak co się odwlecze to nie uciecze. Zrobiłem domowy wpomagacz kwitnienia :freak:
A pompka do korzeni wyleciała gdzieś po 20stym dniu, dużo huku z tym a efekt ciężko było zauważyć jakiś konkretny. Może dam jej drugą szanse, teraz została spontanicznie zamontowana i wadziła bardzo.
Muszki już niech stróżują :) Jak wszystko pójdzie po myśli to jeszcze pojawi się jakiś projekcik.

Mikstura rozpie****u:

Wszystko co na zdjęciu wleciało do miksu. Z melona kantalupy obierki i te pestki całe, bez pie****enia. Ziemniak obrany z kulturą oczywiście.
Poźniej kasza:


Pół saszetki, plus do***ałem papryki żółtej.. :spalony:

Po ostygnięciu melasa (jej ilustracja prezentuję jakie będą łodygi) <lol2>



I gotowa pyszna zupka cream.
I po oddzieleniu od reszty:

Wyszło częste jak sok marchwiowy z butli, ale troszkę mniej smaczne. Rozrzedziłem z wodą 50/50 i siup pod krzuny. Na razie wszystko żyje :freak:
 

Jerzy Zieba

Active member
Rejestracja
Paź 16, 2019
Postów
37
Buchów
0
dobra robota mega bio doświadczenie, nawet nie marzyłem zobaczyć takie coś na polskim forum. A takie rzeczy się stosuje lub stosowało kiedyś, nie wiem co to jest to co dałeś ale na pewno przemyślana sprawa.
co daje kasza gryczana ?
jak zobaczyłem tą zupkę to sam bym opie****ił, to i na krzaki będzie za***iście działać ja mam instynkt do tego co dobre :freak2:


 
Rejestracja
Wrz 29, 2019
Postów
18
Buchów
0
dobra robota mega bio doświadczenie, nawet nie marzyłem zobaczyć takie coś na polskim forum. A takie rzeczy się stosuje lub stosowało kiedyś, nie wiem co to jest to co dałeś ale na pewno przemyślana sprawa.
co daje kasza gryczana ?
jak zobaczyłem tą zupkę to sam bym opie****ił, to i na krzaki będzie za***iście działać ja mam instynkt do tego co dobre :freak2:


Dzięki za propsy :D
Trzeba torować nowe ścieżki nie ma co stać w miejscu :)
Ten dodatek o który chyba Ci chodzi to melasa trzcinowa, ma za zadanie wykarmić pożyteczne bakterie w ziemi jak i ponoć polepsza jakość kwiatów, co do drugiego to nie wiem top jak zawsze wygląda smacznie, a smak to ocenie dopiero gdy trochę poleżakują w słojach. Kasze dodałem w celu uzupełnienia magnezu ale czy to się stało nie wiadomo :crazy: Jednak zupka podziałała bardzo fajnie, roślina szybko zareagowała, makaronu do***ać to i sam bym miseczkę opie****ił :freak:
Nie miałem wariacie neta, dlatego takie obsunięcie z odpowiedzią.
Pozdro <peace>

UPDATE :jaraczz::jaraczz:

Rośliny spuchły jednak efekt nie jest do końca taki jakbym chciał, następnym razem do bananów koniecznie musi wpaść jakiś fosfor. I to chyba ostatni raz z automatami jako główne rośliny, jak już to jako ''dopchnięcie'' do boxa. Teraz akurat byłem na nie skazany. Fruit zakwitł malutki, Cheese się pospinał przez ten epizod z połamaniem i tak se wyszło. Automat jak juz to puszczony według mnie 24/0 ma sens, puchnie zapie****a i jest miło, a że niby roślina wyłapuje 20h to raczej pie****enie. Według badań może tak wychodzić w praktyce wychodzi nieco inaczej. Jedziemy!



Dzień 73

Cheese






Dzien 73

Fruit





Kilka zdjęć tego młynu:






Z poprzednich dni:





Trochę trymu z Fruita:



Takich malców to z 15 sztuk wyciosałem



?

Te muszki jak się okazało są to Ziemiórki obecnie jest ich naprawdę sporo, kiedyś wyjąłem krzaka to latało parę sztuk w okół niego a jedna ***aniutka mi do gardła wleciała, smaczna była. Znalazłem też jedną larwę które to konsumują korzenie także elegancko <lol2>
I najlepsza gruda, to był w sumie główny szczyt taki pizdryk:


Fruit miał być delikatnym jarunkiem, a wyszła petarda, sieka ostro nawet w małych ilościach. Organik robi swoje, widać nawet po tych muchach jak je wybrzusza od fazy...
Owoca tnę na dniach, Cheese musi jeszcze poczekać. Kolejny up jak już wszystko pójdzie pod kose i wyschnie.

Z fartem elo!
 

Jerzy Zieba

Active member
Rejestracja
Paź 16, 2019
Postów
37
Buchów
0
bardzo to wszystko ciekawe, dużo liści pousychało nie miałeś ochoty powycinać tych żółtych liści po trochu powoli ?
Kasza na magnez dobrze wiedzieć, a miałem na myśli tego melona, nie wiem w jakim celu melon.

no to trzeba poszukać jakiegoś warzwka z fosforem, może kilka liści pokrzywy na te żółte listki ?
może gnojówka z obornika granulowanego bydlęcego ? podobno właśnie z takiego obornika gnojówa jest dobra

też nie jestem fanem auto, no tylko na out bo małe i można dużo napakować, robisz nasiona na out w nowej uprawie ?

za***iście że dobrze kopie :), może smoke raport pykniesz jeszcze ;)

heja
 
Rejestracja
Wrz 29, 2019
Postów
18
Buchów
0
bardzo to wszystko ciekawe, dużo liści pousychało nie miałeś ochoty powycinać tych żółtych liści po trochu powoli ?
Kasza na magnez dobrze wiedzieć, a miałem na myśli tego melona, nie wiem w jakim celu melon.

no to trzeba poszukać jakiegoś warzwka z fosforem, może kilka liści pokrzywy na te żółte listki ?
może gnojówka z obornika granulowanego bydlęcego ? podobno właśnie z takiego obornika gnojówa jest dobra

też nie jestem fanem auto, no tylko na out bo małe i można dużo napakować, robisz nasiona na out w nowej uprawie ?

za***iście że dobrze kopie :), może smoke raport pykniesz jeszcze ;)

heja


Liście powoli usuwałem, ale zazwyczaj pierw szła fota później wycinka. Co do melona to jest dobry na flo sporo fosforu jak i potasu plus cukry.
Następnym razem do zestawu zakupie bat guano, myślę że zrobi robotę i jakiś organic booster pod koniec. A liście już stare nie ma co ich ratować, taka kolej rzeczy.
Auto dokładnie jak piszesz na out to opcja, nad produkcją nasion nie myślałem raczej zakupie jakieś ciekawe.
Smoke report powinien się pojawić, ale to jak się pokiszą te topy trochę, póki co poszła ścinka na dwa krzaki zostawiłem tylko takie malce z dołu dzisiaj je dotnę. Cały trym zostawiam i będzie masełko :)
Wszystko przeschnie to zarzucę jakimś fotem.
Siemano :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół