nasiona marihuany

Growbox 0,7m - zmieszczę 8 roślin ?

Wyszukiwarka Forumowa:

DonSkrzatuski

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2019
Postów
46
Buchów
0
Witam!

Pierwotnie planowałem boxa na 6 roślin i miałbym duży komfort działania przy nich bez obawy o miejsce czy pleśń na FLO. Wrzuciłem 6 nasion ale wykiełkowały 4, Euforia i Ak47 nie wykiełkowały, precrushing pomógł ale w późniejszym etapie zdechły bez ostrzeżenia.
Dla pewności wrzuciłem na waciki 4 nowe nasionka i i tym razem wszystkie 4 wzeszły. Mam 8 panien i brak pewności czy powinienem wszystkie ładować do boxa...
2x OG Kush
2x Super Silver Lemon Haze
1x Euforia
1x LSD
1x BlueBerry
1x White Widow

Wymiary podłogi Boxa: 100 cm X 70 cm
Doniczki 11L 25cmx25cm
Wyciąłem ranty doniczek dzięki czemu mieszczą się cztery w rzędzie co do milimetra a po bokach zostaje mi po 10cm

Zerknijcie proszę na fotki i napiszcie, czy ładować tam te 8 doniczek 11l
Pozdrawiam!





 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Moim zdaniem to przy treningu z siatką nie wiem jak dokładnie się to nazywa to może być ok, z drugiej zaś strony wszystkie chyba by musiały iść w miarę równo. Tutaj widzę jednak różnice wiekowe :)
 

DonSkrzatuski

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2019
Postów
46
Buchów
0
:) Wprawne oko, zgadza się - około 7 dni różnicy pomiędzy 'czwórkami'
Siatka odpada. Chyba wrzucę te 8 donic i będę ostro trenował LST, jak będzie za gęsto poprowadzę roślinki na kilka szczytów każda bez wystawania poza donicę i powinno być git.

Pozdro! :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Spokojnie zmiescisz 8, zamiast lst rozwaz topping na 2/4 odrosty - mozesz uciac wszystkie razem jak juz te mlodsze beda sie nadawaly do ciecia. Podpatrz sobie w fotorelacjach u Zaciera jak i kiedy tnie, ladnie to u niego widac
 

DonSkrzatuski

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2019
Postów
46
Buchów
0
Honza - dzięki za opinię. Niestety ale już ponaginałem 3 panny dosłownie kilka godzin temu i chyba już nie będę tego zmieniał:






Jutro mniejsze idą do docelowych, ustawię je w centrum światła, żeby nadgoniły i może na nich zrobię procę ? Taki mix treningu ma sens ? jak sądzisz ? Obawiam się trochę, że zanim się pozbierają po cięciu to te starsze rozwalą mi już boxa..

P.S. Zaglądanie do ogródka [MENTION=33194]Zacier[/MENTION] 'a to obowiązek, który spełniam regularnie :) :) :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nie ma sensu ciac tych mlodszych, bo nie nadgonia - odwrotnie mialoby sens: topping na starszych, lst na mlodszych.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół