nasiona marihuany

Clu 058×2 240w chłodzone wodą ,cob full spectrum 400w na radiatorze .1m2,BB#3,bubbas gift

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Marek77.77

Guest
Witam wszystkich i zapraszam do tego burdelu.
Jak w tytule -Oświetlenie 2×clu058 chłodzone wodą i coby full spectrum 20w×20 na radiatorze.
Boxik 1,44 płyta regips,grzejnik na termostacie,kupiłem wentylator jakiś nienajgorszy.
Veg 12/1, flo wiadomo jak.
Ziemia spod pokrzyw,kompost,kokos,perlit.Nawozy od hessi na veg i flo,pk 13/14.Na razie w boxie stoi bubba ,bannery czekają ze względów testowych oświetlenia.Oświetlenie skleiłem sam,wiem jak to wygląda, ale dopieszczę wszystko jak to zda egzamin.Mam pytanie,starczy mi te clu na veg czy odpalać full spectrum do tego?Proszę się nie sugerować metrażem gdyż stoi tam grzejnik ,wentylator.Myślę,że rośliny będą na ok. jednym m2.No to łapcie foty.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Bede zaglądał. Za***ista lampa. Z fartem :pop:
 
M

Marek77.77

Guest
hu**wo wygląda ten mój sprzęt bo jestem trochę leniwy,ale profil z clu waży około 1200 gr po zalaniu wodą.Włączyłem go wczoraj o 14,wyłączył się o 8 rano dzisiaj i woda wychodząca z chłodnicy była lekko letnia, czyli mogę ją dopieścić wizualnie i niech sobie świeci.Wyczuję te clu na tym bubbie i odpalam bannery.Nie mam pojęcia na jakiej wysokości ją trzymać,czy odpalić te full spectrum,nie chcę po prostu spie****ić bb.Co tu dużo mówić, mój pierwszy in,zero praktyki tylko jakaś tam teoria.
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Poka co tam rośnie. Pozdrawiam<peace>
P.S.
Sam przymierzałem sie do sklejenia oświetlenia, ostatecznie zakupiłem gotowca i niestety okazał się niewystarczający. Gdy tylko ogarne sprawy w realu<joint> biorę się za lampę własnej konstrukcji<coolpalacz>
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół