nasiona marihuany

0.09m2|LED 70W Full spectrum|Royal Cookies auto|Royal Jack auto

Wyszukiwarka Forumowa:

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1

Dzień 20

Siema siema witam ponownie.
Ciasteczka rosną jak należy.


Dzisiaj zrobiłem lst i co ciekawe odkryłem dwa podwójne odrosty mam na myśli to że wyglądają jak po cięciu.

Do tej pory sama woda jutro jak się podniesie dostanie canna terra flores.



Tak to wygląda mniej więcej.














Pozdrawiam yooo.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Witajcie.

Wrzucam coś na szybko bo ostatnio kompletnie nie mam czasu. Za*** w robocie.
Ogólnie coś poszło nie tak.
Jeszcze zanim zaczęła kwitnąć a ja lac nawozy stało się coś dziwnego. Poprostu zaczęła żółknąć to już 3 automat który tak ma od rqs. Ma identyczne warunki jak Wedding Gelato z moje popdniej uprawy. Woda 6.2 ziemia też ta sama lampy itp.
Nie wiem ocb kwitnie niby normalnie.
Zlamalem główny szczyt po już był na 7cm od lampy i wycielem wszystkie zbędne liście.
Jutro wrzucę aktualnie fotki. Te są zrobione tydzień temu.




 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Też nie wiem czemu ale 1z 3 lub 1z2 też zawsze robi mi taki numer, że liście dostaje żółte. Reszta dostaje wszystko tak samo a mimo to jedna odwala taki numer.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Dziwne bo tak pierwszy mój auto to był nl od sensi seeds pod cfl i było wszystko ok. Potem Amnesia auto od rqs pod ledami i ziomka auto Gorilla też odnich obie zżółkły w ten sam sposób. Pełno sezonowy Wedding Gelato rozwijał się świetnie
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,885
Odznaki
5
A ph przelewu jakie ?
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
3
Mi wygląda na bardzo głodną. Chyba długo do niej nie zaglądałeś i się zaczęła zjadać. Ja bym ją podkarmił czymś na kwitnienie i zobaczył jak zareaguje. Ogólnie to temat nie łatwy do zdiagnozowania po zdjęciach, ale tak na szybko to to mi przychodzi do głowy. Zdarzyło Ci się to podczas kilku upraw więc może czas przemyśleć przebieg tych upraw i wyciągnąć wnioski. Powodzenia.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Przy trzech uprawach auto od rqs z innymi auto nie było problemu a warunki te same ta sama woda te same nawozy lampy itp
Ale już pełno sezonowa wedding Gelato od nich rosła jak należy odkąd zaczęła kwitnąć dostaje terra flores
PH przelewu 6.5

---------- Post Zaktualizowany 21:21 ---------- Data pierwszego postu 20:54 ----------

Fotki z dzisiaj








 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Jakbym widział swoje rośliny. To samo się u mnie działo. Dopiero niedawno zauważyłem że liście które dotykały ściany i nie miały światła są super zielone a reszta żółta. Na tym forum każdy pisze że nie da się przesadzić ze światłem. Poczytaj angielsko jezyczne fora. Rośliny żółkną od ledów które są za blisko. Trzymaj ledy 30cm od szczytów. Zobacz objawy light stress. Bardzo często mylone z niedoborami lub przenawozeniem.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Tak patrzę i dopiero dojrzałe, że masz żarówki z tymi mlecznymi osłonami robisz to celowo? Jak ja startowałem z zyrandolowymi ledami to wyczytałem, żeby pozbyć się tych osłon i wsumie było ok. I zawsze parę cm ucieka co w mikro jest ważna kwestia.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Nwm czy celowo poprostu nie mogłem zdjąć ale one są tylko dla doawietlenia bo nie byłem pewny czy lampa wystarczy
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Nwm czy celowo poprostu nie mogłem zdjąć ale one są tylko dla doawietlenia bo nie byłem pewny czy lampa wystarczy

Rozumiem. Widziałem gdzieś relacje jak ktoś brzeszczotem odpiłował. Ja swoje podwazalem srubokretem w koło i potem dziurę w środku paluch do środka i delikatnie ruszalem aż silikon puszczal, bo w moim wypadku tak były poklejone :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół