nasiona marihuany

BlueBerry - Liście Poskręcane w różne strony...

Wyszukiwarka Forumowa:

DonSkrzatuski

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2019
Postów
46
Buchów
0
Witam!

Dzień 9 roślinki, od początku nie miała za dużo werwy ale jakoś rosła. Rośnie bardzo powoli i aktualnie chyba zablokowana..
Pestka to BlueBerry od taniesianie.pl - zauważyłem, że wszystkie pestki od nich mają mało werwy, powoli kiełkują i rosną zwłaszcza w pierwszych dniach życia. Mam porównanie bo oprócz ich pestek miałem też do czynienia z Dinafem, RQS, Bulk i DutchPassion. Ziarna od tych breederów to prawdziwe szatany w porównaniu do taniesianie..

Światło: 8 x 23W CFL
Ziemia: Bio-Bizz LightMix
Temperatura: 25 - 27 stopni
Podlewanie: pierwszy raz 3 dni temu 200 ml wody. Dziś 500 ml o wyregulowanym PH 6,2 - 6,6 (testy akwarystyczne kropelkowe zoolek). Podlewanie dzisiaj spowodowane suszą - po włożeniu całego palca do doniczki sypko i sucho jak na pustyni.
Woda z uwagi na twardość jest przegotowywana, przepuszczona przez gazę i odstana przynajmniej 48h
Wilgotność: nie mierzę ale dziś wjechał do boxa nawilżacz bo moja wstępna diagnoza to 'za sucho'

Będę wdzięczny za diagnozę/pomysły bardziej doświadczonych growerów.
Pozdrawiam!





 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Nic jej nie jest, czasem tak rosną. Przygladaj sie nastepnym liściom jak beda powykręcane to może taka mutacja być.
 

DonSkrzatuski

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2019
Postów
46
Buchów
0
Świetnie, zaczekam kilka dni i zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

Dzięki wielkie za szybką odpowiedź!
Postawiłbym bucha ale... "Dura Lex, Sed Lex", do tego potrzeba 50 postów. Może w przyszłości jeszcze na siebie wpadniemy i wtedy się odwdzięczę. Pozdrawiam! <wodna>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół