nasiona marihuany

growweed.pl - wysyłają rozwalone zasilacze, po deklaracji zwrotu pieniędzy brak kontaktu.

Wyszukiwarka Forumowa:

Erdemo

New member
Rejestracja
Wrz 27, 2019
Postów
4
Buchów
0
clear.gif
Witam,

Chciałem się podzielić moim doświadczeniem z zakupu zasilacza na stronie growweed.pl

Zamówiłem w tym sklepie zasilacz do lampy hps dokładny model zasilacza to Gib Lighting PRO-V-T 150W, za całość zapłaciłem 137zł wraz z przesyłką.
Po odebraniu paczki przez kuriera, która była w stanie niemalże idealnym i otwarciu tejże paczki okazało się iż zasilacz jest w fatalnym stanie:
- Stalowe elementy zasilacza były powyginane,ę
- Cały zasilacz był mocno porysowany,
- Kable pod plastikową obudową były połamane
- Kable pod plastikową obudową miały poniszczoną izolacje

Dodatkowo dostałem zły zasilacz, bo dostałem zasilacz klasy wyżej nieco droższy, niby powinienem być zadowolony ale z racji stanu technicznego byłem wkurzony.

Gdy tylko zorientowałem się w jakim stanie jest zasilacz, zadzwoniłem do sklepu w celu reklamacji, Pan powiedział że wyśle pieniążki i żeby odesłać mu zasilacz. Niestety kontakt się ***ał, pieniędzy za trefny sprzęt nie otrzymałem a sklep nie odbiera telefonu.

Niżej zamieszczam zdjęcia uszkodzonego zasilacza i mam gorąca prośbę. Znajdzie się ktoś kto zadzwoni do nich i sprawdzi czy odbiorą telefon? Bo nie wiem czy celowo nie odbieraj czy może coś się stało. Informacje czy odebrali prosze napisać na priv albo w tym temacie.

Pozdrawiam a czy warto robić zakupy na growweed myślę każdy odpowie sobie sam.

clear.gif


clear.gif


---------- Post Zaktualizowany 13:04 ---------- Data pierwszego postu 13:00 ----------

Wrzucam tu linki do zdjęc gdyz nie widze opcji edycji tesktu a zdjęcia które dodałem wyparowały.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Pączek

Banned
Rejestracja
Wrz 12, 2019
Postów
14
Buchów
0
Jak by sam nie mógł zadzwonić z innego numeru, od kolegi czy jak. <Wali konkurencją na kilometr!
 

Erdemo

New member
Rejestracja
Wrz 27, 2019
Postów
4
Buchów
0
i jak wytłumaczę koledze po co mi zasilacz?

---------- Post Zaktualizowany 14:35 ---------- Data pierwszego postu 14:34 ----------

Zaraz wstawię dodatkowe zdjęcia
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,727
Odznaki
10
Wstaw je do galerii forumowej, bo polecisz razem z nimi, gdy się któryś z moderatorów pojawi :p
 

Erdemo

New member
Rejestracja
Wrz 27, 2019
Postów
4
Buchów
0
Wstawiam zdjęcia rozmowy ze sprzedawcą SMS, niestety większość była ustalana telefonicznie.
Chciałem zrobić zdjęcia listu przewozowego od nich ale niestety już poleciał do kosza i na śmietnik.
Ale na dowód że nie jestem żadna konkrecją a zostałem perfidnie oszukany, wstawiam zdjęcia nowego zasilacza który zamówiem z allegro.


---------- Post Zaktualizowany 14:58 ---------- Data pierwszego postu 14:51 ----------

[/COLOR]Próbowałem dodać do galerii forum ale nie działa. Gdy dodaj plik jest informacje że został dodany a gdy wchodze w moje galeria to jest 0 zdjęć.

---------- Post Zaktualizowany 15:08 ---------- Data pierwszego postu 14:58 ----------

Udało mi się poprawnie umieścić zdjęcia więc proszę moderatora o usuniecie złych linków gdyz nie mam możliwości edycji albo nie widze jej.





 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Napisali, że wyślą nowy a potem próbowali się kontaktować z Tobą xD W dodatku to było wczoraj a Ty już dziś chciałbyś mieć kasę z powrotem? Chyba trochę z myśleniem u Ciebie kiepsko. Tych wykrzykników w smsie też było napie****ić więcej. Każdy wykrzyknik to przelew szybszy o 24h.
 

Erdemo

New member
Rejestracja
Wrz 27, 2019
Postów
4
Buchów
0
śmyś@delavega
Już ci tłumacze o co chodzi choć tych wykrzykników rzeczywiście mogłem więcej dorzucić bo za mało xd

Zasilacz otrzymałem 24 września i tez tego dnia kontaktowałem się ze sprzedawcą. Jako że nie odebrał to zostawiłem wiadomość z prośbą o kontakt. Dnia 25 ok. godziny 9, otrzymałem telefon ze sklepu w którym umówiliśmy się na zwrot zasilacza i zwrot pieniędzy, jako że musiałem opłacić kolejny zasilacz a jest koniec miesiąca i miałem nieco wydatków to z hajsikiem słabo więc uzgodniłem ze sprzedającym że wyśle mi pieniądze najpóźniej kolejnego dnia czyli 26 września, uzgodniliśmy też że mamy konta w tym samym banku więc pieniądze dojdą ekspresowo. I mamy 26 września, nowy zasilacz doszedł a ja pieniędzy za stary nie mam, co prawda udało mi sie ustukać na opłacenia paczki. I dzisiaj mamy 27 września, sklep czynny od godz. 9 i nikt nie odbiera telefonów, a kasy brak więc sie wkurzyłem i stwierdziłem że nie otrzymam zwrotu. I zacząłem robić fame po rożnych forach.

Dosłownie godzinę temu otrzymałem pieniądze od sprzedającego. Tak więc nie wiem czy moje tematu założone coś tutaj zmieniły, ale udało się odzyskać kasę więc złość minęła. Możecie nawet usunąć ten temat bo częściowo nieaktualne, częściowo bo jednak zasilacz doszedł w stanie w jakim doszedł.

---------- Post Zaktualizowany 16:49 ---------- Data pierwszego postu 16:44 ----------

Może rzeczywiście trochę zbyt agresywnie do tego podszedłem i powinien dłużej poczekać na pieniążki aczkolwiek brak pieniedzy w wyznaczonym przez sklepikarza terminie + brak odpowiedzi telefonicznej a dzwoniłem kilka razy w różnych odstępach czasowych więc stwierdziłem że celowo nie odbierają i nie mają zamiaru jednak odesłać gotówki.

---------- Post Zaktualizowany 16:52 ---------- Data pierwszego postu 16:49 ----------

Myśle ze najrozsądniej będzie usunąć temat.
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Narobiłeś z dupy hałasu... następnym razem życzę więcej wyrozumiałości i cierpliwości przedewszystkim, bo na chwilę obecną brak tych cech Cię gubi.
 

Rebels farm

New member
Rejestracja
Mar 30, 2023
Postów
1
Buchów
0
Narobiłeś z dupy hałasu... następnym razem życzę więcej wyrozumiałości i cierpliwości przedewszystkim, bo na chwilę obecną brak tych cech Cię gubi.
Gosciu, jak bys mial na pomieszczenie po 30 krzakow + , to bys zeozumial co to znaczyc być ch***wo obsluzonym, i co się dzieje z Tobą wewnętrznie jak wiesz ile tracisz.

Ja nie uwazam ze kolega zrobił coś nie tak. Płacisz wymagasz na już, kto to wysyła, pakuje, sprawdza, jakieś QC?
Gdzie to jest składowane wszystko, czemu filtry węglowe zawsze są poturbowane?!?

Panowie, wniosek jest jeden. Jeżeli masz duża uprawę to prosto do dystrybutora. Ja tak zrobiłem ze Spectroligt w Łodzi, jak próbowałem te lempy. Zainwestowałem w paliwo kilka stow ale cenę dostałem dużo lepsza, niż u tych złodziei i oszustów.
Wtedy spectro wychodziły i były prawie po 5k, ja zapłaciłem 2,300 za sztukę wtedy.

Nie mówiąc już, ze nikt tym ku**a nie rzucał milion razy. Pogadajcie z kolega kurierem na pewno jakiegoś macie, on wam powie co się robi z uwaga fragile ;)

Byle coś wysłać, z***ane to z***ane ale klient reklamacje zrobi. I będzie pokrycie. Nie szanują was, bo wydajecie po 200pln i na to się pluje teraz. Cebulaczek sobie zamówił, zasilaczyk do swojego namiociku…
podejście tych ludzi jest bleee..Zaczynałem z nimi przygodę. Bez pasji, bez wiedzy, koles Ci powie ze z automatu w ziemi nie zrobisz 100g 😂 ludzie biznesu nie pasji.

To jest ogólnie tych ,,firmach” bo zaraz będzie ze jestem z konkurencji 😅

Nikt nie szanuje Twojego czasu, zacznij szanować go sam, bo komuś rozjwbiesz łeb i pójdziesz siedzieć. Administratorzy widzę powiązani z firma chyba. Szerokich ramion całej reszcie !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół