nasiona marihuany

Eazy Plug Blocks

Wyszukiwarka Forumowa:

arcania94

New member
Rejestracja
Kwi 14, 2013
Postów
1
Buchów
0
Cześć i czołem forumowicze!

Piszę do Was z pytankiem, gdyż w szukajce nie znalazłem odpowiedzi.

Słowem wstępu: Postanowiłem odświeżyć boxa i walnąć małego indoora. Jako, że nie lubię kiełkowania pestek na wacie, czy też na krążkach, zakupiłem takie oto cuś:
43.jpg

Byłem głupi i otwór podsypałem torfem zamiast wkładem tej samej firmy :pl:, nawilżyłem i poleciały pestki do środka. Wyszły kiełki, wszystko ładnie, pięknie, tylko mam pewien problem.

Otóż nadszedł czas na przesadzenie dziewczyn do większych donic. I tu mam pewną zagwostkę. Czy jak wsadzę te ustrojstwo do ziemi i podleję wodą, to ta torfowa doniczka się rozłoży w glebie? Boję się, że korzenie zatrzymają się na tej gąbczastej strukturze i z roślinki zrobi się karzeł. Czy może polecacie przed włożeniem do donicy rozerwać tego "piernika"?

Mam nadzieję, że ktoś z Was korzystał z tej opcji i wie, co z nią zrobić :p
 

arcania96

Active member
Rejestracja
Maj 20, 2015
Postów
27
Buchów
0
Dopiero teraz zauważyłem, że nie korzystam ze swojego głównego konta. W każdym razie - czekam na info ;)

EDIT: Widzę, że dostałem na tamtym koncie bana. Nie wadzi mi to, gdyż służyło mi ono kiedyś jedynie do przeglądania forum w poszukiwaniu wiedzy. Mam nadzieję, że nad tym kontem się zlitujecie i mi je zostawicie.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół