nasiona marihuany

Uprawa pod ledem o białej barwie światła

Wyszukiwarka Forumowa:

chcezajarac

Member
Rejestracja
Wrz 26, 2019
Postów
12
Buchów
0
Witam, mam lampę led 100W, która pobiera 41W o białej barwie światła, oraz nasiono Criticala. Czy orientuje się ktoś może co się stanie z rośliną po przełączeniu (chodzi o rozwój topów i ich moc). Czy jest sens wgl. zaczynać taką uprawę?
 

rafwis7317

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2019
Postów
111
Buchów
0
Ja mam leda 1000watt pobor mocy 140 i nic nie rosna nie polecam w boxie 22stopnie ziemia caly czas wilgotna nie chce parowac zmieniłem na hps 400
 

Swanman

Chyba ty!
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
102
Buchów
0
istotna jest wielkość boxa i temperatura barwy światła w Kelwinach oczywiście nie wspominając o jakości leda. Podasz te dane to dostaniesz odpowiedz.
 

chcezajarac

Member
Rejestracja
Wrz 26, 2019
Postów
12
Buchów
0
Nie ma napisane na opakowaniu temperatury barwy, jest tylko colour of led: white, ale tak na moje oko temperatura może mieć około 4000K. Jako że lampa jest produkcji chińskiej z pewnością nie jest najwyższej jakości. Raczej nie będę robił boxa, bo musiałbym się bawić w wentylacje, ale roślina będzie zajmowała ok 0,1m^2. Co do fazy wzrostu nie mam obaw, ciekawi mnie tylko jak się zachowa roślina po przełączeniu przy tej barwie światła.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Nie ma napisane na opakowaniu temperatury barwy, jest tylko colour of led: white, ale tak na moje oko temperatura może mieć około 4000K. Jako że lampa jest produkcji chińskiej z pewnością nie jest najwyższej jakości. Raczej nie będę robił boxa, bo musiałbym się bawić w wentylacje, ale roślina będzie zajmowała ok 0,1m^2. Co do fazy wzrostu nie mam obaw, ciekawi mnie tylko jak się zachowa roślina po przełączeniu przy tej barwie światła.
Niektórzy uprawiają na zwykłych żarówkach i też coś wyrośnie. Sam mam panel LED za 400 zł z aliexpress i udało mi się wyciągnąć około 100-130g suszu z 4 automatów w 4 miesiące na ziemi za kilka złotych worek i z nawozem z Lidla.
Im gorsze światło tym mniejsze plony ale coś tam powinno wyrosnąć. Zadaj sobie tylko pytanie czy nie lepiej zainwestować kilka stówek i zebrać chociaż te 30-40g z krzaka czy wsadzić byle co i wyjdzie 10g.
 
R

RedMist

Guest
pokaz palcem jak świeci :pop:

kelvin.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół