nasiona marihuany

Zamkniety obieg WENTYLACJA

Wyszukiwarka Forumowa:

Grow1210

Member
Rejestracja
Lip 15, 2017
Postów
13
Buchów
0
Czesc wszystkim. Mogłby ktos podpowiedziec.. najlepiej jakims rysunkiem lub schematem jak zrobic zamkniety obieg powietrza w boxie.. czy takie cos wypali. Jak pozbyc sie parującej wody i utrzymac odpowiednia temperature? :crazy:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Osuszacz powietrza i klimatyzacja.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
lol Zamienianie tak małego boxa w sealed room to raczej przerost formy nad treścią. Jaki jest twój cel?
 

Grow1210

Member
Rejestracja
Lip 15, 2017
Postów
13
Buchów
0
lol Zamienianie tak małego boxa w sealed room to raczej przerost formy nad treścią. Jaki jest twój cel?

Zimny strych mam. Nieocieplony. I wydaje mi sie ze sama lampa tego nie ogrzeje..

---------- Post Zaktualizowany 13:14 ---------- Data pierwszego postu 13:13 ----------

Tymbardziej w nocy lipa.. nawet jak bedzie ocieplony box
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
to bierz powietrze z chaty i będziesz miał ciepłe, ewentualnie jakiś grzejnik. :crazy:
 

Grow1210

Member
Rejestracja
Lip 15, 2017
Postów
13
Buchów
0
Tez myslalem o grzejniku tylko nie wiem jak go ocieplic zeby przez noc sie utrzymala temperatura chociaz 18stopni.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
To weź tego boxa na chate skoro jest za zimno na strychu...
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Zrób dodatkową zamkniętą przestrzeń (stelaż owinięty folią), w której będzie grzejnik i box Zimą na rusztowaniu takie ocieplenie się sprawdziło, to co dopiero na strychu :p
 

Grow1210

Member
Rejestracja
Lip 15, 2017
Postów
13
Buchów
0
To weź tego boxa na chate skoro jest za zimno na strychu...

Jakbym mogl to bym tak zrobil;)
Ale tak sobie rozkminiam ze moze jakbym wstawil grzejnik żeliwny to cos tam Ciepla by utrzymal.hmmm...

---------- Post Zaktualizowany 13:38 ---------- Data pierwszego postu 13:37 ----------

Zrób dodatkową zamkniętą przestrzeń (stelaż owinięty folią), w której będzie grzejnik i box Zimą na rusztowaniu takie ocieplenie się sprawdziło, to co dopiero na strychu :p

No o tym tez myslalem;)

---------- Post Zaktualizowany 13:42 ---------- Data pierwszego postu 13:38 ----------

Dobra, juz chyba mam w glowie poukladane mniej wiecej jak to zrobic;) dzieki za pomoc:)

---------- Post Zaktualizowany 13:48 ---------- Data pierwszego postu 13:42 ----------

Jeszcze jedna sprawa:) potrzebne bedzie dodatkowe co2 w takim miejscu?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół