nasiona marihuany

[HPS][0,36m2][150w] Forumowe OSy

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Tak jak smieszek najlepiej poczekać ale obstawiam faceta.
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
49 dzień życia jak narazie zaobserowałem że jest tylko jeden chłop i tutaj będę miał do was pytanie ile on może kwitnąć bo nie chciał bym, aby zniszczył panienki. Dodam mały bonus którego nie uwzględniłem wcześniej, mialem wypie****ić tego małego skrzata (Destro99) ale pomyślałem że będzie mi go szkoda trochę, więc postanowiłem go zostawić i zobaczyć co się z nim stanie, jak narazie ruszył do góry i ma bardzo duże liście jak prawie cała moja dłoń.

Dodam też że postanowiłem pobawić się troche w fryzjera i wydaje mi się że jak narazie nie zaszkodziłem panienką, chociaż mogły troche zamulić. Przesadziłem panienki które pokazały preflowery już do docelowych donic, męskiego trzymam dalej w 3L doniczce oraz Schromfrost który się jeszcze nie określił.


Destro99




Ten skrzat​


Shromfrost​







Tropicana Cookies​







 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,452
Odznaki
2
Destroya zrób na ala Zaciera. Poobcinaj dolne odrosty i połam go whui. Wtedy niech puchnie...
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Ten męski za kilka dni może tydzień zacznie sypać pyłkiem więc uważaj...
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Hej panowie witam was ponownie, chciałbym od razu wspomnieć że zrobiłem chyba poważny błąd, który moim zdaniem jest ciężki do naprawienia, otóż poczekałem aż łodyga Destro99 zmięknie żeby można było ją połamać i odpie****iłem podczas tego ponieważ złamałem łodyge tak że wuszedł z niej środek, no cóż człowiek uczy się na błędach. Prosił bym o rade, da rade coś z tego wycisnąć jeszcze?







Z kolei ściąłem 2 kłosy męskiego wstawiłem do wazonu i przykryłem butelką w celu zebrania pyłków.

 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Hej panowie witam was ponownie, chciałbym od razu wspomnieć że zrobiłem chyba poważny błąd, który moim zdaniem jest ciężki do naprawienia, otóż poczekałem aż łodyga Destro99 zmięknie żeby można było ją połamać i odpie****iłem podczas tego ponieważ złamałem łodyge tak że wuszedł z niej środek, no cóż człowiek uczy się na błędach. Prosił bym o rade, da rade coś z tego wycisnąć jeszcze?







Z kolei ściąłem 2 kłosy męskiego wstawiłem do wazonu i przykryłem butelką w celu zebrania pyłków.


Oj z tej połamanej nic chyba nie będzie niestety.. jak już liście oklapły to już raczej kosz. Przykro
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
63 Dzień

Jak narazie bardzo mi szkoda Destro którego połamałem nie umiejętnie no ale cóż człowiek uczy się na swoich błędach i już wiem jak to robić i kiedy. Natomiast mam jeszcze 3 pestki i napewno zrobię je lepiej niż w tym Growlogu.
Mam zastrzeżenia do Shromfrost'ów które chyba zamulają, wiem że na fotce wyglądają jak by były przelane ale tak nie jest, ziemia jest wilgotna ale nie przelana jeden nie pokazał nawet płci. Roślinki prawie codziennie spryskuje odstaną wodą. Co do Tropicana Cookies, jestem bardzo podwrażeniem ponieważ pokazuje już swoje kolorki.

Panienki dostały w środe 27.11 pierwszą połowe dawki BioCanna Flores + Boost

A teraz jak zwykle kilka fotek.

Tropicana Cookies F4









Shromfrost









Karzeł Destro99


Coś z tym się dzieje ale nie mam pojęcia czy coś z tego będzie jakieś porady? Zostawić, wyrzucić?



 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
ch*j tam, jak turgor wrócił do normy to będzie dobrze, jeszcze sporo tygodni kwitnienia przed nim, (do tych standardowych 12 tygodni dolicz jeszcze z jeden/dwa na otrząśnięcie się) więc nadrobi. To jest czysta sativa, tego łatwo nie zajedziesz. :D
U mnie było podobnie:
normal_100_0603.JPG
normal_100_0620~0.JPG

normal_100_0635.JPG
normal_100_0688.JPG
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
A z tymi Shromfrostami jest wszystko dobrze? Martwi mnie to że od 1 listopada trwa indukcja u nich i w jednym pokazały się preflowerya na drugim nawet płci nie pokazało.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,424
Odznaki
1
Jak przez miesiac sie nie okreslily to wyrzuc. U mnie bylo podobnie, ale widzialem uprawy z tych samych nasion gdzie wszystko bylo normalmie, ch*j wie czemu tak.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Karzeł Destro99 wygląda podobnie do moich. Jak ogarniesz co i jak to daj znać
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Jak przez miesiac sie nie okreslily to wyrzuc. U mnie bylo podobnie, ale widzialem uprawy z tych samych nasion gdzie wszystko bylo normalmie, ch*j wie czemu tak.

Poczekam jeszcze tydzień i najwyżej wyrzuce, szkoda bo oczekiwałem na coś więcej. Napewno wrzucę je jeszcze raz w następnym growlogu.
Karzeł Destro99 wygląda podobnie do moich. Jak ogarniesz co i jak to daj znać

Zauważyłem pojawiające się na nim preflowery może coś ruszy, dam mu trochę czasu no i chyba nie obejdzie się bez łamania bo kończy mi się miejsce.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół