nasiona marihuany

[HPS][0,36m2][150w] Forumowe OSy

Wyszukiwarka Forumowa:

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Hej skończyłem parę dni temu ostatni Grow z automatami i postanowiłem użyć swojej wiedzy w Regularnych tym razem wielkie podziękowania za pesteczki dla:
[MENTION=33194]Zacier[/MENTION] podarował mi Tropicana Cookies F4 3 pestki oraz Destroyer 99 2 pestki.
[MENTION=75024]delavega[/MENTION] podarował mi (V3 x Black Lime Reserve) x Tropicana Cookies F3 wstawiłem 2 pesteczki na waciki. [MENTION=75896]De'ath[/MENTION] Shromfrost F3 i Black Lime Reserved x Cherry Lime GT których wstawiłem po 2 pestki

Wielkie dzięki panowie za Pesteczki i mam nadzieje że pomożecie mi dojść z nimi do końca. Również chciałbym jeśli to możliwe i wyjdzie jakiś męski krzaczek zebrać pyłek na zapylenie jakiegoś krzaczka.

A teraz opis mojego sprzętu:

Growbox: Secret Jardin 60x60x140
Światło: HPS 150w Dual
Fotoperiod: 18/6 potem 12/12
Ziemia: BioBizz Light Mix
Donice: 5.7L
Dodatki: Programator Cyfrowy

Nawozy: Plagron Alga Grow na wegetacje,
BioCanna Boost,
BioCanna Flores,
Atami B'CUZZ Silic Boost - Mam testową próbkę
Big Bud Advanced Nutrients,
Sensi Cal-Mag Xtra Advanced Nutients
Overdrive Advanced Nutrients

IMG_20190926_113720.jpg
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Udanego grow. Ciekawe co wyrośnie. Dziś poszły na waciki?
Ile chcesz mieć docelowo roślin w namiocie? Destro99 to fem, wiesz o tym? :D
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Udanego grow. Ciekawe co wyrośnie. Dziś poszły na waciki?
Ile chcesz mieć docelowo roślin w namiocie? Destro99 to fem, wiesz o tym? :D

Ups sorka pomyliłem się, wstawiłem 2 Destro99, co do ilości roślin wydaje mi się że okaże się ile będzie męskich.

Dziś poszły na waciki, jutro już chyba powinny wyjść i od razu pójdą do ziemi :D
 
Ostatnia edycja:

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Black Lime Reserved x Cherry Lime GT oraz (V3 x Black Lime Reserve) x Tropicana Cookies F3 nie otworzyły się, szkoda bo byłem ciekawy tych odmian, no ale trudno. Mam ich jeszcze troszkę lecz wydaje mi się że zostane przy takim zestawie jaki został aktualnie, dziś kiełki poszły do ziemi Destro99 2 razy, Tropicana Cookies F4 3 pestki oraz Shromfrost F3 2 pestki

Mam nadzieje, że szybko wyjdą z ziemi :p
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Może precrushing by pomógł?
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Może precrushing by pomógł?

Niestety ale precrushing też nie pomógł, zrobiłem jak należy ale czekam już drugi dzień i nic się zbytnio nie dzieje.

Co do reszty, powili widać jak wychodzą z ziemi, podlałem delikatnie bo była sucha na wiór. Jak narazie wyszły już 2 Shromfrosty i 1 Tropicana Cookies F4 są bardzo malutke, czekam na resztę :p
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
No to tak jako że wszystkie wyszły prawie w tym samym momencie naliczam im drugi dzień życia. Nie ma zbytnio o czym zabardzo tutaj jeszcze pisać ponieważ roślinki dopiero wyszły.
Mialem lekkie obawy o jednego Shromfroata ponieważ wyszedł z ziemi razem z pestka na czubku, natomiast popryskalem troszkę woda i zrzucił pesteczke. Chciałbym również przeprosić [MENTION=75024]delavega[/MENTION] ponieważ pestki nie wyszły nawet po precrushingu, resztę twoich pestek trzymam w miejscu gdzie nie powinno się z nimi nic dziać i napewno na następnej relacji je wstawię, najprawdopodobniej wszystkie.
A teraz foteczka.
IMG_20191002_211339.jpg
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Tak, są to docelowe doniczki, dlatego że jak dam po 11 L to zmieszta tu max 4 rośliny.
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Dzień 9

Zauważyłem że panienki troszkę zamulają szczególnie Tropicany rosną strasznie wolno. Nie ma tu o czym pisać jeszcze za bardzo dlatego postanowiłem wstawić fotke. Moim zdaniem strasznie powoli to wszystko się dzieje no ale czas pokaże co będzie dalej.

Przesadziłem je z tych mały 1.5 litrowych doniczek do 3 Litrowej ze względu na to ze bardzo się wyciągały do góry, mimo że lampa jest opuszczona 25/30 cm nad nimi.

IMG_20191010_100647.jpg
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Wez no napisz co dokladnie zostalo, ile tam jest regow? Mogles femki dac do docelowych jak nie sypiesz mikoryzami. Nie wieje im tam za mocno? Na tym etapie wylaczylbym mieszak, przynajmniej na noc i chwile przed zgaszeniem swiatla robil opryski zamiast lania od gory, u mnie taki system z wegiem pod hpsem sprawdza sie idealnie.
Rosliny nie wygladaja zle, daj im chwile bez zbednych kombinacji i za tydzien bedziesz zadowolony ;)
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Mam tam 2 Destro99 fem a reszta to Regi, co do mieszak wieje na lampę w boxie mam prawie 40 stopni, wiem że to za dużo ale nie mam pomysłu na o chłodzenie, jedynie co pomoże to podniesienie lampy wyżej.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Musisz to ogarnac bo z taka temperatura nie dotrwasz do polowy grow, chociaz cos mi sie zdaje, ze cie termometr oklamuje. Na juz wieszaj lampe wyzej, na reszte grow musisz cos z tym zrobic jezeli rzeczywiscie masz tam takie warunki. Rozwiazan jest duzo: wydajniejszy wyciag (jaki masz? Jak podlaczony?), wentylowany odblysnik albo szyba, lampa swiecaca w nocy, uchylanie okna... 150w w 0,36 to nie jest tak duzo ;)
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Posiadam WENTYLATOR AXIAL-FLO 125 TURBO, Odbłyśnik ALU 47x47x11,5h cm XTRASUN

Święcę tylko w nocy, mam 25c w pomieszczeniu. Okno praktycznie cały czas uchylone. Podniosłem troszkę lampę sprawdzę jutro jak się sprawy mają na obecną chwilę temperatura spadła o 3/4 stopnie.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Masz szczelny box? Może gdzieś tam masz nieszczelności przy wyciągu czy coś. Masz mieszający odpalony? Dziwne ze 40*c... jak mierzysz temperaturę ? Jak wysoko trzymasz lampę od szczytów?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół