nasiona marihuany

[HPS][0,36m2][150w] Forumowe OSy

Wyszukiwarka Forumowa:

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Masz szczelny box? Może gdzieś tam masz nieszczelności przy wyciągu czy coś. Masz mieszający odpalony? Dziwne ze 40*c... jak mierzysz temperaturę ? Jak wysoko trzymasz lampę od szczytów?

Tak box jest szczelny sprawdziłem dokładnie, podniosłem wczoraj wieczorem lampe na około 40/50 cm i temperatura spadła o 4/5 stopnia. Mieszak działa przez całą dobę. Myślę nad zakupem CoolTube.

Temperaturę mierzę termometrem z higrometrem położonym chwilowo na doniczkach.
 

rafwis7317

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2019
Postów
111
Buchów
0
gdzie ty masz wentylatory ?? cooltube to lipa na male powierzchnie i ma hu**wy odblysnik i musisz montowac dodatkowa wentylacje
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
gdzie ty masz wentylatory ?? cooltube to lipa na male powierzchnie i ma hu**wy odblysnik i musisz montowac dodatkowa wentylacje

Temperatura jest w normie jak podniose lampe do góry do 28 stopni, wiem że cooltube ma ch***wy odbłyśnik ale warto spróbować, z kolei poluje na hydro mars 48 reflektor.

A teraz mały dodatek wchodzę po robocie a tu taki mutant, wyszedł jeden liść a drugiego nie ma... Jakieś pomysły co się dzieje z jednym Destro99??

 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Mam to samo!! NIC TYLKO SIĘ CIESZYĆ Z TEGO!! Będziesz mieć samoczynna proce. I 1,70 sativy. Ja już boksa nie ogarniam z tymi destro. Dobrze ze już maja intensywne flo. Chyba zrobię revega tej procy i machnę pestki. Wyselekcjonuje automatyczna proce. ��fajna mutacja. Największy krzak w tym moim projekcie.
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Dzień 16, roślinki bardzo ładnie ruszyły do góry, zrobiłem im topping. Jako że jeden destro99 wyszedł w dziwny sposób postanowiłem nic nim nie robić i puścić go wolno, z kolei jedna z Tropicana Cookies strasznie zamula od samego początku zostawiłem ja wolno może coś z tego będzie, na zdjęciu to jest ta w lewym górnym rogu. Reszta roślinę bardzo ładnie ruszyła, bardzo ciekawią mnie te Shromfrosty ponieważ bardzo ładnie ruszyły w górę. Mam zamiar podtrzymać je tak do 30 dni i przełączyć na flo, dziś po południu jak wrócę z roboty przesądze Destro99 do docelowych Doniczek 5.7L.

 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Dzień 21, i wydaje mi się że jeszcze jakieś 9 dni i przełączam na Flo natomiast z tego co widzę to roślinki bardzo śmiesznie wyglądają. Z drugiej strony mam zastrzeżenie czy nie wyj***ć już jednego Destro i jedną Tropicane ze względu na ich wygląd i to co się z nimi dzieje ale zapytam bardziej doświadczone osoby co z tym zrobić. Mam również pytanie co do Shromfrost'a ponieważ robią mu się jakieś przebarwienia wydaje mi się, że to od pH, podlewam od początku odstaną kranówką ponad 24h. Porobiłem pare fotek zapraszam do oglądania.

Tropicana Cookies F4





Destro99








Shromfrost




 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Przedłuż lepiej Vega, bo te szromfrosty i tropikany bidnie wyglądają... co Ty im robisz? :scratch:

I nadal nie ogarniam dlaczego masz tam taki piekarnik... boxa trzymasz w zamkniętej szafie czy w jakimś małym niewentylowanym pomieszczeniu? Ja przy 250W miałem tego typu problemy na takim metrażu, ale gdzie 150w...
 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Na moje to tam jest za gorąco i za mała wilgotność stąd te liście zwijajace się do srodka, ziemia zbyt sucha stąd te "niedobory". Jaki masz tam wyciąg? Ile mieszakow? Jak często podlewasz i jak dużo? Jaka jest temperatura?.


Edit. Aż mnie boli że takie pestki tak wyglądają.
Zrób jak pisze zulu, daj im dłużej rosnąć i ogarnij warunki by miały jak się rozwinąć i przygotować do flo
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Dolaczam sie do wypowiedzi kolegow wyzej musisz utrzymywac wieksza wilgotnosc powietrza , sprywskiwc roslinny od dolu tzn, liscie i dolne partie ( wskazane ) ziemi nie zalewac z butelki acz kolwiek spryskiwac spryskiwaczem do wody , wiem reka moze bolec od wykonychwanych czynnosci :) ale wtedy ziemia nie jest zbyt mocno zbita i korzenie maja sie jak rozrastac ...

Woda odstana z kranu to tez nie za specjalny pomysl ze wzgledu ze ma ona wyzsze lub nizsze ph , niz jest zalecane 5.5 -6.0.

Jezeli nie jestes pewien pernika lub go nie posiadasz na kazdy 1L wody wlej octu 1ml 10 %. , powinnien wyregulowac je do tego poziomu 5.5-6.0, nie przesadzaj z octem bo hu*nia jescze wieksza wyjdzie . pozdro
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
No tego pozwijanego wy***. Miałem to samo. Nie rozwijał się poprawnie. A nawet w ogóle. No trochę dziwnie Ci one porosły.
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
W mieszkaniu kawalerce mam 20m2 otwarte wszystkie okna 25 stopni w pomieszczeniu, wyciąg pisałem o nim wczesniej do tego posiadam jednego mieszaka skierowanego na lampę, świecę w nocy więc powinna troche spadać temperatura, utrzymuje się ona w przedziale od 33 do 37 niestety nie mam pojecia jak zrobic, by była mniejsza. Do nawilżenia powietrza mam nawilżacz gdzie utrzymuje on stałą wilgotność nawet do 70%

Co do spryskiwacza, kupię go jutro ponieważ podlewałem z butelki.

Przedłuż lepiej Vega, bo te szromfrosty i tropikany bidnie wyglądają... co Ty im robisz? :scratch:

I nadal nie ogarniam dlaczego masz tam taki piekarnik... boxa trzymasz w zamkniętej szafie czy w jakimś małym niewentylowanym pomieszczeniu? Ja przy 250W miałem tego typu problemy na takim metrażu, ale gdzie 150w...

Podlewam je tylko wodą, pewnie to wina tej pie****onej temperatury.

Tak wygląda cały sprzęt.

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
głupie pytanie ale zadam - ten wentylator z boku to wyciąg?
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Taki wyciag to ja mam w boxie 50×50×120 z lampa led 60watt gdzie mam sadzonki. Mysle ze on jest wchuj za slaby jak dojdzie filtr to juz wogole. Ja mam przy ledzie 28stopni a gdzie przy hps
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Tak to jest WENTYLATOR AXIAL-FLO 125 TURBO, jaki model byłby dobry? Macie jakieś pomysły postaram się to jak najszybciej ogarnąć.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół