nasiona marihuany

[0.16m] Lubię piwko i ziółko V2.0. Auto Night Queen I Auto CBD Compassion Lime [Dutch Passion]

Wyszukiwarka Forumowa:

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Witam mordeczki. Czas ruszyć z nowym projektem. W poprzednim namiocie moja spasiona Auto Bio Diesel Mass of Advanced Seeds się popalila od żarówek. Mimo wszystko dała 70 gr z krzaka.

Startujemy na nowo.

BOX: Herbgarden 40x40x140
Oświetlenie: 5x14w LED 1521lm, 1x18w 1800lm, 1x18w full spectrum led.
Pestki: Auto Night Queen - Dutch Passion, Auto CBD Compassion Lime - Dutch Passion.
Medium: Biobizz All-mix
Nawozy: Try pack Biobizz
Dodatki: Nawilżacz z biedry i stacja pogody
Wentylacja: Wentylator kanałowy wyciągający, mieszak, wlot pasywny.
Filtr węglowy Can-lite

Trening: Na Night Queen poszło delikatne LST, natomiast Auto CBD chce puścić totalnie bez treningu i zobaczyć co z tego wyjdzie.

Zamiast Auto CBD miał być Jack Herrer od Advanced Seeds. Dostałem 4 pestki w jednym pudełku. Szok totalny. Ani jedna nie wystartowała. Dlatego taka różnica w wieku między roślinami. Awaryjne zamówiłem jedną sztukę Auto CBD i poszla bez problemu. Jestem Ciekawy tej odmiany. Mamy mały mix. Strasznie mocna Night Queen i słabiutka bo około 9% THC Auto CBD Compassion Lime.

Auto Night Queen - 23 dzień życia:





Auto CBD Compassion Lime. Nie ma co pokazywać. 2 dzień życia:


Namiot:



Słoneczko:


Narazie wszystko zgodnie z planem. Do następnego ziomeczki.
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Upek mordy.

Minęło 6 dni. Chyba wszystko idzie ok. Widać że Night Queen ma trochę za dużo azotu ale taka ziemia. Mimo wyłączonego na stałe nawilżacza wilgotność to 60% ale nic się raczej złego nie dzieje. No chyba że ja czegoś nie widzę.

Auto Night Queen - 30 dzień życia:







Na ostatnim zdjęciu uchwyciłem mordkę mojego bombelka.

Auto CBD - 8 dzień życia. Hmmm coś blada jak ma tą ziemię?




Narazie tyle. Myślicie że powinienem się zacząć martwić kolorem Auto CBD? Nie za jasna? Pozdro 6oo.
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Elo mordeczki.

Coś się...coś się zepsuło i nie było mnie słychać.

Czyli coś się dzieje z roślinka.

pH mi zawsze reguluje Bio bizz. Leje wg wskazań producenta. Z pożywką za każdym podlaniem. Tak samo robiłem w poprzednim grow i wyszło elegancko.
Teraz pojawiły się dziwne kolory ma liściach. Na kilku liściach. Wyjąłem tego chińskiego Leda full spectrum Bo światła było za dużo i mała chyba za szybko zakwitła. Ma tylko 32 cm wzrostu a kwitnie w najlepsze. Czy to tak genetyka czy jakieś problemy?

Auto Night Queen - 36 dzień życia:






Auto CBD lime - 14 dni i tutaj chyba wszystko ok:


Liczę na podpowiedzi. Dzieki mordeczki. Joł.
 
Ostatnia edycja:

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Panowie nie miał żaden z was nigdy takiego purpurowego koloru na liściach? Szukam odpowiedzi i nadal nic nie wiem. Na pewno temperatura nie jest za niska bo jest między 20-25 stopni. Ktoś coś?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,707
Odznaki
10
Skoro nikt nic nie proponuje, to zaproponuję fosfor, pasowałoby do tego etapu. Może zwiększ dawkę nawozu?
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Rozmiarem się nie przejmuj, automaty nie należą do wysokich odmian. Co do koloru nie mam pojęcia, ja na Twoim miejscu obserwował bym czy te liście umierają czy przybywa więcej zabarwień, jak reagują na to kwiaty jeśli nic się nie dzieje to spokojna głowa. Jednak możesz poszukać przyczyny w marko i mikro elementach. Bio bizz, który reguluję pH to szczerzę mówiąc pierwsze słyszę, sam korzystam z tego try packa, ale dodaję go zawsze do wody o pH 6-6.5 :)
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
U mnie podobnie przebarwia się kilka liści, nie wiem co to, wy***ongo jak na razie :D
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Rozmiarem się nie przejmuj, automaty nie należą do wysokich odmian. Co do koloru nie mam pojęcia, ja na Twoim miejscu obserwował bym czy te liście umierają czy przybywa więcej zabarwień, jak reagują na to kwiaty jeśli nic się nie dzieje to spokojna głowa. Jednak możesz poszukać przyczyny w marko i mikro elementach. Bio bizz, który reguluję pH to szczerzę mówiąc pierwsze słyszę, sam korzystam z tego try packa, ale dodaję go zawsze do wody o pH 6-6.5 :)

Odżywki Biobizz obniżają pH. Moja kranówka odstana ma pH ponad 8. Po dodaniu biobizza pH spada do 6,5-6,9 w zależności od ilości pożywki. Miotam się bo poprzednia roślinka miała te same warunki a szła jak po***ana i piła litra na dobę a tej nie lałem już 4 dni. Dopiero dzisiaj czuję że doniczka lekka więc dostanie litra. Chyba po prostu odmiana odmianie nie równa. Narazie olewam temat koloru liści. Zobaczymy co z tego będzie. Dzięki wszystkim za odpowiedzi
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Upior.

Witajcie mordeczki po wyborach. Generalnie mam wy***ane.

Stała się wczoraj tragedia. Delikatna ale jednak. Otworzyłem namiot, wszystko spox. Zostawiłem otwarty i poszedłem robić pożywkę. Wróciłem po minucie i żyrandol leżał na roślinach. Podejrzewam psa. Kilka liści zdarzyło się przypalić. Szkoda bo to dla nich stres.
Nastąpiła zmiana koncepcji co do CBD. Jednak została zglebowana za pomoca lst.

ANQ - 43 dzień życia:




CBD 21 dzień życia:



Żal patrzeć na te przypalone liście bo CBD szła idealnie. Ehhh może się mocno nie wystraszy i pójdzie.
ANQ wydaje mi się że nie rośnie już nic ale puchnie. Połowa jej życia już za nią. To narazie tyle. Pozdro, elo i tego.
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
UP.

Witam zjarane mordeczki.
Dzisiaj fotki z żarciem w tle. Czyli na blacie w kuchni.

Od razu przyznam się - mimo że Auto Night Queen miała 43 dni to u***alem jej topa bo słoik był pusty. O dziwo już klepała lekko.
Dziwna sprawa. CBD ładnie wy***ala w górę ale nowe liście mają dziwnie żółte końcówki. Nie są popalone. Na brak nawozu chyba też nie powinna narzekać. Ziemia All-mix i podlewana zawsze z pożywką wg. Tabelki. Może spotkał się ktoś z czymś takim?

Obie razem:


Auto Night Queen - 49 dzień zycia:




Auto CBD Compassion Lime - 27 dzień życia:







Czy wie ktoś o co chodzi CBD? Idzie w górę bardzo szybko i to mnie cieszy tylko nie wiem co z tymi końcówkami liści. Pozdrowienia. Elo.
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Czytałem teraz o przenawożeniu i na angielsko jezycznej stronce znalazłem takie coś.


Pisali tam żeby nie pomylić przenawożenia od nadmiaru światła. Patrząc na to zdjęcie widzę swoją roślinę. Moja wygląda identycznie. I znowu zgłupiałem. Fakt faktem mam o kilka tysięcy lumenów za dużo w namiocie. Polsko jezyczne strony piszą że nie da się przesadzić ze światłem. Natomiast angielsko jezyczne piszą że da się i jest to bardzo częste. Ehhh ciężkie jest życie farmera.
 
Ostatnia edycja:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Moim zdaniem spokojnie da się przesadzić z ilością światla, tym bardziej w mikro boxach gdzie nie mamy duzo miejsca do góry i nie możemy podnosić sobie lampy.
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Ryzykuje. Podniosłem lampy z 15cm nad szczytem do 40 cm i tak zostawię. Ciekawy jestem czy nie stracę na tym ale ryzyk fizyk.
 
P

Przezroczysty

Guest
Ja mam 0,14m2 i o 1000 lmn za dużo, końcówki są lekko żółte, znacznie mniej niż na poglądowym zdjęciu, odległość od światła raczej nie ma tutaj znaczenia, mam różnicę między pannami, a obie tak mają i to na wielu piętrach liści, ja bym jednak obstawiał za dużo nawozu, na początku nie miałem takich problemów, zanim nie zacząłem nawozić, więc wniosek jest jeden. Od za dużej ilości światła mogę powiedzieć, że prędzej blaszki będą się zawijać, a w skrajnych przypadkach wtedy wystąpi przypalenie. Miałem tak na początku.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół