nasiona marihuany

krzok mi się przebarwił na FIOLETOWE liscie

Wyszukiwarka Forumowa:

Ojciec_lucyfera_synu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
69
Buchów
0
Za 1/4 tej kasy zmontujesz i wyposażysz dużego boksa i ruszysz z nową uprawą. Tą roślinę zostaw jak jest. Będziesz miał niedojrzałe palenie ale zawsze coś będzie. Nie trzeba inwestować nie wiadomo jakich pieniędzy tym bardziej na początku. Ogarnij jakąś szafę i obij ją czymś w środku lub pomaluj na biało , kup Hpsa za 200 czy 300 zł , zbuduj filtr węglowy jeśli jest Ci potrzebny itd. Tak się człowiek uczy , przekopując tematy na forum i szukając informacji , a nie wydając tysiące złotych na gotowce.

Szefie ja mam już boksa fakt że kupionego bo chodziło mi głównie o wygodę składania i rozkładania
Teraz tylko chodzi mi czy warto zainwestować kupę hajsu w tego krzoka ona ma z 40 obrosnietych głównych pał nie liczę że z 1 paly wyrastają kolejne 2-3-4
Wygląda mi na naprawdę dorodna
Dlatego mnie martwi czy nie stracę zostawiając ja na tym zimnie
Bo zostało jej jeszcze msc-półtora Msc do 14tyg kwitnienia
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Daj ją do domciu zapal jej hps nad palami i już
:D nie musisz nic inwestować
 

Ojciec_lucyfera_synu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
69
Buchów
0
Aktualizacja pytania :l
Zrobiłem jej mega szklarnie wstawiłem grzejnik i koc grzewczy wokół donicy utrzymywałem 59%wilgotnosci

3 dni lało jak cebra no i wilgotność skoczyła 98%nie mogłem nic poradzić krzok zgnil 6 szczytów 580g mokrego z liśćmi poszło do pieca nie wycialem plechy bo stwierdziłem że mam jeszcze około 40pał
No i resztę 3 dni scinalem i trymowalem (dramat)
I tu się pojawiają 2 pytania
Dlaczego nie czuc takiego osiedlowego palenia czy takiego jak miałem z boxa
Czyli prawdziwy zapach topow tylko jakiś chwast :(?
Mysle co za lipa to nie będzie klepac
Za palilem świeżynke
Klepie dosyć fajnie ale smak jest tragiczny gardło rozrywka nawet z bletki te lekko podsuszone też
Dlaczego taki lipny smak skoro listki wycialem?
I 2 pytanie skąd mam pestki w paleniu skoro ani 1 bananów nie było dogladałem ja co dzień sciskalem rozszerzalem kwiatki i szukałem że strachu przed pleśnia nie było nic
A tu tyle Pestek się okazało że szok
Z 50 już znalazłem przy trymowaniu
Teraz się jeszcze suszy i będzie curing jeśli się będzie dało to palić wgl.. Jak nie to pójdzie w masło pareset Gram
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół