nasiona marihuany

[2,25m2][1000W] Baklava, Lots of Zkittlez, Slurricane x Tropicanna Cookies, Sage N Sour

Wyszukiwarka Forumowa:

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Witam, troche minelo od ostatniej fotorelki, wiec zakladam nowa.Srednio mi sie chcialo, ale zrobilem kilka zdjec na poczatek, zeby juz ja w koncu zaczac i miec jakas motywacje do robienia aktualizacji.

Kilka podstawowych informacji:

Box:150x150x200cm
Oswietlenie:2 Lumateki na wingach, jeden skrecony do 400W, drugi hula na 600W.
Wentylacja:Rhino Pro 125mm 220/360m3/h + filtr weglowy tez 125mm Rhino Pro
Donice, ziemia, nawozy:11l, biobizz ligt mix, biotabs.

Odmiany: 6 Baklava(Wedding Cake x Gelato) i 4 Lots of Zkittlez(Z3 x Watermelon Zkittlez) sa od The Plug Seedbank, 2 Slurricane x Tropicanna Cookies sa ode mnie, Sage N Sour to gratis od TH Seeds.Jest jeszcze Green Crack od Humboldta, ktory od poczatku mi tam nie pasuje, ale balem sie, ze po indukcji malo roslin moze zostac zdatnych do dalszej uprawy, wiec go zostawilem.Jako jedyny cos zolty jest, ale tez starszy od reszty.Moze go wypie****e, dlatego nie uwzglednilem go w nazwie fotorelacji.

Zdjec poki co niewiele jak pisalem, ale na poczatek wystarczy.Jest kilka sztuk co maja sporo zywicy jak na koniec drugiego tygodnia flo, ale nie chcialo mi sie bawic z lepszymi zdjeciami.Wczoraj pierwszy raz dostaly PK od biotabsa w ilosci 3ml/l wody.

Dzien 14 flo.









 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Jak zwykle zapowiada się konkret. Pozdrawiam i z fartem
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Będziesz chciał podkręcić kolejnego hps-a z 400W na 600W? Czy już tak zostanie?
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Nie, na pewno nie.Zastanawialem sie nad tym, czy nie zjechac z 600W na 400W na tym jednym zasilaczu, ale chyba do konca juz zostanie 1000W.Wiecej na pewno nie bedzie.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Dzis mam kilka zdjec ogolu i kilku sztuk z brzegu namiotu.

Dzien 35 flo.








Baklava#1





Baklava#2





Slurricane x Tropicanna Cookies #1





Jeszcze 3 Lots of Zkittlez zlapalem.


 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Co na tym etapie ma 'najgłośniejsze' terpeny? Dominuje coś nad resztą?
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Teraz znowu jest ten czas, ze mam nos za***any i nic nie czuje, wiec Ci za bardzo nie powiem :) Za to tak z 1,5 tyg temu, gdzies sie o Green Cracka otarlem i mial na prawde wyk***isty zapach.Mialem w przeszlosci GC, moze nawet ze 20 jakby do kupy zebral i zaden tak nie pachnial.Z poczatku myslalem, ze to Baklava, bo obok siebie stoja, ale powachalem obie jeszcze raz, zeby sie upewnic.Slodziutki zapach mango i ogolnie jakis owocow tropikalnych, ale nie przejrzalych jak to czesto bywa.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
wiem jak jest, jesienna chandra... :snort:

ja tam gustuję w przejrzałych owocach, lubię jak smierdzi tak ze aż mnie mdli. :p
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Siema, jutro mam zamiar zrobic kose z powodu powiekszajacej sie liczby przedziorkow, wiec robie upka.Postaram sie jednak zrobic jutro jeszcze jakies zdjecia aparatem, bo telefonem wyszly slabsze, niz myslalem.Dzien 56 flo, 3 sztuki moglyby jeszcze postac, pozostale w wiekszosci gotowe.







Baklava#2, jedna z tych, ktore moglyby postac jeszcze chwile.



Baklava#1







Slurricane x Tropicanna Cookies#1







Baklava#4


Lots of Zkittlez#3








Lots of Zkittlez#2



Lots of Zkittlez#4, najwiecej jej brakuje.


Baklava#6, tez moglaby jeszcze postac.


Slurricane x Tropicanna Cookies#2



Jak widac niektore rosliny ladnie wyplukane, inne jeszcze mocno zielone.Dostaly tylko po jednym tabsie w pierwszym tygodniu flo i kilka razy bio pk podczas kwitnienia.Spodziewam sie wyniku w granicach 700-750g z tych 14 plantow.Na zdjeciach jest w zasadzie 13, Sage n Sour, ktory byl najbardziej dotkniety insektami, zostal sciety tydzien temu.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Napisz potem jak oceniasz te odmianki od The Plug. I czy miałeś jakieś banany czy coś...
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Mam tylko troche zdjec zrobionych aparatem w dniu scinki, ale nie wiem czy duza roznica w jakosc bedzie.Wyszlo ok.760g, do konca lecialem jednak 600W + 400W, co daje 0.76g/W.Odmiany z The Plug oceniam dobrze, mialem Double Banana Sherbet, Lots of Zkittlez i Baklava, i tylko te ostatnie banany mi pokazaly.Zadnej i tak nie wyrzucilem, wolalem obrywac.




























Probowalem tez porobic jakies zdjecia, jak sie suszyly, bo wtedy bylo lepiej widac zywice, ale chu*a wyszlo.







 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Jak zwykle miazdzysz cheton. Piękne budsy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół