nasiona marihuany

Niskie automaty?

Wyszukiwarka Forumowa:

WolnyCzlowiek

Member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
23
Buchów
0
Witam was, ;) niebawem będę ruszał z fajnym tematem 4x Auto Indoor.

Pytanie jednak kieruje do was, :) Jaką odmianę polecicie mi do boxa 40x40x120, domyślnie będzie tam HPS, filtr i wiatrak. :)

Chodzi mi o rośliny
które nie przerosną mi boxa, więc myślałem nad jakimiś do 90/80cm ;) (w środku boxa mam jeszcze lampe i rurę od filtra.) ;)

Chodzi mi o nasionka szybkie (od ziarna do plonu) łatwe w uprawie, wybaczające błędy i z fajnym wyglądem/zapachem.

Moje sugestie to:

+ Speed Auto
Dwarf Auto
Auto Lemon Skunk

Podajcie jakieś pomysły, seedbank jest obojętny, byle sprawdzony.
:joker:

 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
a czemu automaty? sezonowa wyrobi się w tym samym czasie może nawet szybciej. wielkość namiotu nie ma znaczenia, posadz sezona rozwieś siatkę i ładnie wypełnisz przestrzeń
 

WolnyCzlowiek

Member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
23
Buchów
0
Chciałbym się pierw nauczyć pielęgnować rośliny na automacie zanim zabiorę się za full season. Piszesz że sezonowa wyrobi się w tym samym czasie, jak to możliwe skoro automaty dochodzą w 2/3 miesiące? ;)

---------- Post Zaktualizowany 20:17 ---------- Data pierwszego postu 17:59 ----------

Natomiast jeśli chodzi o siatkę do scroga gdzie ją mogę kupić, polecasz jakiś konkretny sklep?
 

Jamaican in New York

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2010
Postów
99
Buchów
0
Hej. Automaty rosną krótko, ale raczej nie wybaczają błędów ;-) Do nauki myślę, że jednak lepszy sezon. Wówczas to od Ciebie zależy kiedy zastymulować kwitnienie. Jeśli nie zrobisz tego za późno, nie przerośnie Ci boxa, pamiętając oczywiście o tym, że w czasie kwitnienia urośnie jeszcze parę cm w górę i szerz :)
Automat zakwita sam, niezależnie od niczego i już nic Pan nie zrobisz... :p
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,079
Buchów
9,648
Odznaki
10
Hej. Automaty rosną krótko, ale raczej nie wybaczają błędów ;-) Do nauki myślę, że jednak lepszy sezon. Wówczas to od Ciebie zależy kiedy zastymulować kwitnienie. Jeśli nie zrobisz tego za późno, nie przerośnie Ci boxa, pamiętając oczywiście o tym, że w czasie kwitnienia urośnie jeszcze parę cm w górę i szerz :)
Automat zakwita sam, niezależnie od niczego i już nic Pan nie zrobisz... :p

Jeśli uprości się sprawę, to nie bardzo jest miejsce na błędy. Sam wziąłem automaty na początek i jestem zadowolony, bo już i przy nich jest za dużo nauki przy początkach.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
zgadzam się z Jamaican in New York automaty nie wybaczają błędów a to potem na plonie się bardzo odbija, sezonowa wybacza więcej. weż jakąś fajną sezonową sativkę , daj większą donicę, siatkę sam sobie możesz zrobić np. z takiej na przyczepkę samochodową lub inną, dasz jej ze 20 dni wega i przełanczasz na flo ot cała filozofia.
 

WolnyCzlowiek

Member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
23
Buchów
0
Dziękuję wam bardzo za odpowiedź, jednak wczoraj w nocy dokonałem zakupu ak47 auto 4x, kiedyś na pewn w spróbuję sezonowki, mam nadzieję że na tym projekcie nie skończy się na fiasku, dzięki wam, postaram się zrobić tę siatkę i niebawem ruszam z projektem ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół