nasiona marihuany

Przechowywanie w ujemnej temperaturze

Wyszukiwarka Forumowa:

Zegareczek

Member
Rejestracja
Maj 30, 2018
Postów
21
Buchów
0
Siemanko, ostatnio rozwoziłem jedzenie u siebie w mieście i ogólnie przyjechałem po 20 minutach do klineta. Gosciu był w wielkim szoku i zaproponował mi napiwek, wpuszcza mnie do domu otwiera zamrażalnik a tam piękne kwiaty mocne i fajnie zmieniste.

I tak sie zastanawiam czy jak mam swoje prywatne i będę je przechowywał szczelnie w zamrażalniku to co się tam z nimi dzieje, kiedyś czytałem na forum że do dobry sposób, ale też kiedys przeczytałem ze to rozbija cząsteczki thc i traci moc.

Moze mi to ktoś wytłumaczyć, będzie mega wdzięczny !!
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Im zimniej tym lepiej. Ważne jest tylko jedno, jak odmrażasz to zanim otworzysz słoik daj mu się ogrzać do temperatury pokojowej. I 2, nie potrząsaj nim zbytnio gdy jest zimny bo rzeczywiście wtedy się żywica osypuje z zioła.
 

Zegareczek

Member
Rejestracja
Maj 30, 2018
Postów
21
Buchów
0
a jak np trzymam w minusowej temperaturze i zaraz bym konsumował tez ma na to jakiś wpływ ? Gorzej sie pali czy cos ?
A kolejna sprawa że jak wsadze np na 2/3 dni wyjme do temperatury pokojowej to czy te własciwosci się utryzmaja czy czar pryska ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak nie chcesz przechowywać tego przez kilka miesięcy/lat to imo nie ma sensu trzymać zioła w zimnie. Jak wyciągniesz z zimnego, i otworzysz od razu taki słoik to zioło zawilgotnieje w ciągu kilku minut.

---------- Post Zaktualizowany 10:32 ---------- Data pierwszego postu 10:32 ----------

A kolejna sprawa że jak wsadze np na 2/3 dni wyjme do temperatury pokojowej to czy te własciwosci się utryzmaja czy czar pryska ?

Tu nie czaje co masz na myśli, pisz z sensem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół