nasiona marihuany

Mój początek box led

Wyszukiwarka Forumowa:

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
[MENTION=87286]Kazik1192[/MENTION], wentylator i filtr się zmieszczą, problemem będzie tłumik, chyba że dasz go na zewnątrz. Każdy z tych sprzętów ma podane wymiary, zawsze możesz sprawdzić dla pewności.

Nawet w linku na stronie Mars Hydro przy lampie 48 jest "240W". IMO, to wszędzie ta sama lampa, tylko podają 300, bo na tyle może wbić z włączonym grow i bloom oraz więcej wygląda lepiej - taką mam teorię pod tym względem.
Przy LEDach to norma, że wyciągają więcej mocy z mniejszego poboru prądu - popatrz na domowe żarówki.




Dobra problem z lampa rozwiązany bo już kupiona
Teraz zajmijmy się filtrem i wiatrakiem :) ty kupiłeś komplecz czy może oddzielnie wszystko zastanawia mnie jakiej firmy najlepszy też namiot aby jednak był szczelny dosyć
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,104
Buchów
9,705
Odznaki
10
Mój Secret Jardin jest git, choć jednak otwieranie go na bok, a nie w górę, byłoby lepsze, no ale cóż.
Z detalami o wentylacji nie pomogę, bo moja nie działa, jakbym chciał :p Jest tu masa wątków o tym, poszukaj.
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
Właściwie filtr każdej firmy się nada. Najpopularniejsze są Can, zdaje się. Mało kto narzeka na nie, na pozostałe zresztą też - sam myślę, że problem w jakiś sposób jest u mnie, a nie w tym filtrze. Co do przerobu, to 150m3/h powinno starczyć, ale może być też większy. Przy wyborze wentylatora pamiętaj, że filtr pochłania 25% przemiału wentylatora. Więc jeśli weźmiesz np. 130m3/h, to efektywnego będzie jakoś 100m3. Na pewno nie bierz czegoś dużo mocniejszego. Jeśli Ci się coś spodoba z oferty sklepu, poszukaj na forum opinii.

Ziemię mam Batmix Plagronu, nawozu jest w niej na 6 tygodni, czyli na cały okres weg. Najlepiej wcześniej przygotować doniczkę z tą ziemią, tak z dzień, i przelać całą powierzchnię wodą. U mnie wystarczyło 0,5 litra wody na 7 litrową doniczkę, aby świeżo wyrośnięte roślinki ładnie się przyjęły.
Do kwitnienia od 7 tygodnia będę używał Alga Bloom też od Plagronu oraz sporadycznie melasy. Bardziej kombinować w tej uprawie nie będę, na to przyjdzie czas z kolejnymi.




Dzięki i Tobie też powodzenia :D



https://www.growtent.pl/product-pol-3444-Zestaw-wentylacyjny-airroxy-quiet-silent-125mm-165m3.html takie cus zostało mi zaproponowane co o tym myślisz raczej powinno sie zmieścić na lekko podejrzewam że powinno być ok może nie koniecznie u nich kupię ale zestaw w miare
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,104
Buchów
9,705
Odznaki
10
[MENTION=87286]Kazik1192[/MENTION] wygląda git, zmieści się na pewno.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Patrzy się na rzeczywisty pobór mocy przez lampę, a nie co producent sobie wymyślił w nazwie i 'taką mam teorię'.

Taki mały offtop. Wybaczcie, że przeszkadzam, kontynuujcie. :oops:
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
Patrzy się na rzeczywisty pobór mocy przez lampę, a nie co producent sobie wymyślił w nazwie i 'taką mam teorię'.

Taki mały offtop. Wybaczcie, że przeszkadzam, kontynuujcie. :oops:


Nie przeszkadzasz uczę się i każda pomoc mi się przyda to taki zestaw robiony z waszą pomocą będzie i zrobię jakąś fotoleracja co i jak i dlaczego:) lampę później zawsze można zmienić z doświadczenia wiem że są osoby bardzo zadowolone ale są też osoby przeciwne jak wszędzie jak mi nie będzie pasowała to będzie trzeba zmienić :)
 

Kazik1192

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2018
Postów
42
Buchów
0
Lampa ma dwukrotną przebitkę cenową, kup ją u producenta. Resztę poskładaj pod potrzebny, np. nawozy pod ziemię. Zapytaj sam siebie, czy potrzebny Ci cyfrowy programator, może zwykły, tańszy da radę itp. Jako baza wyjściowa do zrobienia własnego, tańszego zestawu może być.




Witam ponownie ostatecznie został kupiony led mars hydro II 400w o realnej 180 w więc jeszcze tylko namiot i zaczynamy zabawe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół