nasiona marihuany

[AF][250HM/HPS][0,64m2][2xNL 1xZkittlez 1xWest Coast OG 1xBlue Dream`matic]

Wyszukiwarka Forumowa:

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Wczoraj zaryzykowalem i podlalem je po 1.5L. Rano wstałem było ok. Po południu było ok A teraz jak wróciłem z roboty znowu leżą WTF. Nie wyrabiam z odstana wodą...jutro rano przed robota znowu je podleje dam im z 2L mam nadzieję że wkoncu wrócą do normy...przy okazji podam im papu jutro..
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Sam fakt że materialowe wysychaja szybciej i ziemia w nich też. Posyp coś na wierzch ziemi kulki czy coś i nie będzie tak wysychac
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Kurcze nie ciekawa akcja, że tak piją ostro. Tak patrzę masz konkretny mieszka może on tak suszy ziemię właśnie z racji tego jak mówi kolega wyżej przez materiał?
Na moje próby są 2 podlać i wyjąć wiatrak mieszkający lub skierować go żeby wiał bardziej na poziomie roślin lub delikatnie w górę.
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
No zobaczymy dziś jak wrócę z roboty. Rano każda dostała po 2L aż wyplynelo dołem NL1, Zkittlez, Blue oraz OG dostały po 1ml BioGrow 2ml BioBloom 4ml Top Max. Natomiast NL2 3ml BioGrow i 2ml BioBloom. Jak wrócę to podniose trochę mieszaka i zamówię jakiś kermazyt fotki wrzucę wieczorem
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Może być kora ogrodnicza, bądź trochę siana jeśli masz
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
ch*j bombki strzelil swiat nie bedzie :D nie wiem co im jest, teraz to juz na pewno sa przelane :jprd: dam im odpoczac od wody moze uda sie ustabilizowac panny. Moze i wczesniej jednak je przelalem tzn moze jakas wigloc byla na samym dnie doniczki gdzie stoi na podstawce i w sumie nie ma przewiewu ? narazie wsadzilem po dwa bambusy miedzy doniczke a podstawke aby jakis przewiew byl od dolu. Moze sie uda odratowac :D :jprd:


Najlepsze jest to ze do poludnia i po poludniu panny byly OK jak przyszedl wieczor kilka godzin przed lampami panny opadaja ?

Tutaj panny ok godziny 15.40 widac ze wygladaja OK




Panny ok 5h pozniej





















 
R

RedMist

Guest
Jak im nie dawałeś jeszcze nawozów to przy następnym podlanie dodaj. Hahaha mam taka sama maskę.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Witaj Devii , mam takie same doniczki , Root Nursey i widze ze sa bardzo mokre wrecz zalane moze to od przenawodnienia i brakow nawozow ...
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
To od siebie jeszcze dodam, że warto poczekać, aż doniczka będzie bardzo lekka. Sam tak jedną pannę załatwiłem, ale w plastiku. Teraz zamiast co 3 dni, podlewam ją co 5; wchodzi jakoś 0,7-0,8l na 7 litrów doniczki. Przy okazji doszedłem też do wniosku, że lepiej rozwinięty system korzeniowy dłużej utrzymuje wilgoć ziemi.
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Jak im nie dawałeś jeszcze nawozów to przy następnym podlanie dodaj. Hahaha mam taka sama maskę.

lacznie z dzisiejszym dniem nawozy podawane byly juz 3 razy

---------- Post Zaktualizowany 23:01 ---------- Data pierwszego postu 22:59 ----------

Witaj Devii , mam takie same doniczki , Root Nursey i widze ze sa bardzo mokre wrecz zalane moze to od przenawodnienia i brakow nawozow ...

no podlewane byly dzis rano wiec maja prawo byc mokre i nawozy juz byly

---------- Post Zaktualizowany 23:03 ---------- Data pierwszego postu 23:01 ----------

To od siebie jeszcze dodam, że warto poczekać, aż doniczka będzie bardzo lekka. Sam tak jedną pannę załatwiłem, ale w plastiku. Teraz zamiast co 3 dni, podlewam ją co 5; wchodzi jakoś 0,7-0,8l na 7 litrów doniczki. Przy okazji doszedłem też do wniosku, że lepiej rozwinięty system korzeniowy dłużej utrzymuje wilgoć ziemi.

kilka postow wczesniej pisalem ze podlewam jak doniczki sa lekkie, takie tez byly dlatego zaczalem sie zastanawiac co jest nie tak. PIerwszy raz robie na tych doniczkach i pierwszy raz mam takie problemy.
 
U

Usunięty 65798

Guest
badasz temperature ? Nie jest im za zimno ?
Poniżej 20*C się zaczynają problemy
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
[MENTION=84252]Deevi[/MENTION], widziałem tamten post, ale z drugiej strony wydawało mi się wtedy wydawało, że jest dość lekka.
Ale skoro opcją jest jednak za szybkie wysychanie, to jedno mi jeszcze przyszło. Może przewiew jest za duży? W sensie masz went wtłaczający, w miarę mocny wyciągający + mieszak. To może wpływać na suszenie tych materiałowych doniczek. Możesz wyłączyć wtłaczający i niech leci na pasywnym przez jakiś czas?
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Panny dziś rano 4h po odpaleniu lamp wyglądają ok







Nigdy nie miałem przelanych roślin więc gdyby były przesłane to czy by normalnie wstawały w nocy oraz do południa?

Temperatura w dzień ok 28-29c w nocy między 19 a 21c

---------- Post Zaktualizowany 09:50 ---------- Data pierwszego postu 09:15 ----------

badasz temperature ? Nie jest im za zimno ?
Poniżej 20*C się zaczynają problemy

Mam tam jakiś termometr ale box znajduje się w pokoju gdzie są też terraria od węży i temperatura nie spada poniżej 19c

---------- Post Zaktualizowany 09:52 ---------- Data pierwszego postu 09:50 ----------

Myślałem tez nad temperatura ze może być za wysoka.

Ok 31 Max przy szczytach przy ziemi ok 28

---------- Post Zaktualizowany 09:53 ---------- Data pierwszego postu 09:52 ----------

[MENTION=84252]Deevi[/MENTION], widziałem tamten post, ale z drugiej strony wydawało mi się wtedy wydawało, że jest dość lekka.
Ale skoro opcją jest jednak za szybkie wysychanie, to jedno mi jeszcze przyszło. Może przewiew jest za duży? W sensie masz went wtłaczający, w miarę mocny wyciągający + mieszak. To może wpływać na suszenie tych materiałowych doniczek. Możesz wyłączyć wtłaczający i niech leci na pasywnym przez jakiś czas?

Spróbować mogę tylko pasywny ale jadę na tym setupie już 3 grow i nigdy nie miałem takich problemów jedynie zmieniłem na te doniczki...i chyba pierwszy i ostatni raz...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół