nasiona marihuany

[AF][250HM/HPS][0,64m2][2xNL 1xZkittlez 1xWest Coast OG 1xBlue Dream`matic]

Wyszukiwarka Forumowa:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,717
Odznaki
10
Miałem podobnie z jaśnieniem szczytów - pH blokowało mi wapń i magnez, a to potem resztę. Oprysk z Cal-Maga będzie spoko, nawet na wszelki. Tego od Advanced Nutrients i tak niby daje się raz na tydzień.
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Miałem podobnie z jaśnieniem szczytów - pH blokowało mi wapń i magnez, a to potem resztę. Oprysk z Cal-Maga będzie spoko, nawet na wszelki. Tego od Advanced Nutrients i tak niby daje się raz na tydzień.

No nie mam nic oprócz dolomitu...dziś lekko posypałam 2tsp i podlalem panny zobaczymy...na efekt też trochę poczekam. Jutro powinien mi wkoncu pen do ph dojść to sprawdzę wkoncu jakie tam ph jest
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Nie ma specyfikacji na stronie producenta twoich żarówek, ale posluze się specyfikacja konkurencyjnego producenta. Po 20 000h pracy wydajność żarówki spada o 6%. Czyli jak żarówka ma 33500lm, to po 20k h będzie miała 31 490lm. Także proszę Cię abyś nie powielal miejskiej legendy, że po trzech grow żarówka do wymiany...
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Yo!


Pare dni temu doszedl mi ph meter sprawdzilem panny, no i bylo grubo ponad 7ph. Dzis podlewalem panny i sprawdzilem wyciek wszystkie panny juz ponizej 7ph mam nadzieje ze na te ostatnie tygodnie troche sie podciagna i spuchna bardziej...tragedii nie ma ale mogloby byc lepiej. NL2 chyba sie odmulila bo zaczyna wkoncu kwitnac...lepiej pozno niz wcale. Dzis z ciekawosci sprawdzilem trichomy na glownych szczytach gdzie niegdzie widac pojedynczy braz a tak to jeszcze same przezroczyste mysle jeszcze z 3-4 tyg i bede myslal o pierwszej kosie. Zkittlez oraz siostry NL 2 podlania temu dostaly po 2tsp dolomitu

NL 1 Dzien 50 wyglada jak gowno :D ale mam nadzieje ze dojdzie do konca teraz jak juz bedzie lepsze ph

















Zkittlez 51 Dzien Palki za***iste sie robia puchna w oczach zapaszk teraz kozak























West Coast OG Dzien 48 szkoda ze tak sie wyciagla i mam nadzieje ze te topki bardziej spuchna ale pomimo i tak jestem happy bo na samym poczatku liczylem ja na straty















Blue Dream`matic Dzien 50 Topki nawet fajne zapach kozak chyba najladniej pachnie z wszystkich





















NL 2 Dzien 45 Zacofana siostra :D














To wszystko na dzis ! Pozdro :tiphat:
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Zkittlez oraz Blue Dream`matic powoli zblizaja sie do kosy jeszcze z 1-2tyg i beda gotowe OG potrzebuje jeszcze troche ponad 2tyg. Te 3 panny nawet wygldaja ok topki fajne zbite twarde moze duzo frosty nie sa ale zle tez nie jest przewaga mlecznych ale sa jeszcze pojedyncze przezroczyste to dam im jeszcze troszke czasu. Dzis ostatnie podlanie z papu od jutra sama woda juz. Z tych 3 panien jestem nawet zadowolony ale jezeli chodzi o siostry to tragedija kuzwa

NL1 spuchlo ledwo co ale dupy nie urywa nie zbilly sie zbyt mocno czuc luz zapach szczerze ? jak siano doslownie gdyby nie ph to fajne palki moglby by wyjsc ale niestety. Dzis dostala kolejna dawke dolomitu

Jezeli chodzi o NL2 to nie wiem szczerze nie wiem czy co kolwiek z niej bedzie nadal ok zielona jest wlochy puszcza ale idzie zolwim tempem...

PH wyplywu wszedzie w granicy 6.20 do 6.60 takze jest ok. Obie siostry chyba pojda na hash bo palic pewnie tego nie da rady wyjdzie sianko kuzwa.

ok czas na jakie foty

Zkittlez Dzien 57 Topping zrobil swoje topy mega zbite obfite wyszly fajne palki tak jak producent zapewnial panna jest dosc niska

















West Coast OG Dzien 54 Gora juz fajnie dochodzi ale dol bedzie musial zostac w boxie jeszcze troszke dluzej topki fajnie tez puchna ale moglo byc lepiej mam nadzieje ze te 2-3 tygodnie i beda cacy :crazy:

























Blue Dream`matic Dzien 56 Podobaja mi sie w uj te topki ogolnie wytrzymala panna i glodna naprawde glodna struktura topkow fajna grube twarde smierdzace takie jak lubie

















Czas na z***ane siostry

Northen Lights #1 Dzien 56 Widac ze gdyby nie ph to fajne "torpedy" by wyszly ale niestety nie spuchlo tak jak mialo spuchnac i ogolnie sie z***alo no ale bede trzymac tak dlugo jak sie da





















Northern Lights #2 Dzien 51 tutaj to juz nawet nie wiem co z nia zrobic wedlug producenta za 9 dni juz ma byc gotowa a ta dopiero w poczatku flo, wyglda na przelana caly czas ale podlewana jak jest lekka i lekko przesuszona uj wi co z nimi














To wszystko na dzis i byle do kosy pomimo problemow z PH i z tym jak wygladaja siostry bo pewnie nic "dobrego" z nich nie zbiore ogolnie jestem zadowolony zawsze to nowe doswiadczenie. Nowe pestki juz czekaja az sie zwolni miejsce bedzie caly rok automatow
 
Ostatnia edycja:

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Siema # zaloga !​

tak sie zastanawiam i potrzebuje porady chodzi o Northern Lights #2 zastanawiam sie czy ja dalej trzymac czy w sumie wyj***c jest to jej 54 Dzien a ona nadal wyglada jak by dopiero tydzien temu zaczela kwitnac...ogolnie mam miejsce i moge ja trzymac ale skonczyly mi sie nawozy na bloom takze nie bede mial jej czym karmic narazie jej siostra #1 kotra jest jest tylko 5 dni starsza zbliza sie do kosy i pomimo ze ja bardziej dotknal problem PH teraz odzywa i zaczyna puchnac ale #2 stoi w miejscu. Takaze pytanie czy warto ja nadal trzymac pomimo braku pozywki
i takiego zastoju ? Na #1 zrobilem fryzjera i wy***alem wiekszosc chorych starych lisci


Northern Lights #1 Dzien 61 & #2 Dzien 56













#1











Blue Dream`matic Dzien 61








Zkittlez Dzien 62











West Coast OG Dzien 59 tutaj panna lekko mnie zaskoczyla poniewaz ostatnio sprawdzalem trichomy to malo bursztynu bylo zato dzis juz sporo nawet w dolnych partiach takze chyba panna pojdzie pierwsza pod noz w weekend







 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1

Yo! Pora na maly UP bo troszke sie zmienilo :D OG scieta tydzien temu w 62 Dniu, Zkittlez sciety 5 dni temu w 67 Dniu Dzis scialem glowne szczyty NL #1 reszta nadal w boxie. Blue potrzymam jeszcze do weekendu , NL #1 dokoncze jakos w tygodniu jezeli chodzi o NL #2 to wycialem jej caly dol z nadzieja ze gora jakos dojdzie moze dzis jest jej 66 dzien a dopiero zaczyna sie cos szronic nie wiem czy cos z niej bedzie...potrzymam jeszcze z 2 tygodnie gora 3 i bede ja kosic to co wyjdzie wrzuce razem z scinkami i popcornem do bubble bagow .


West Coast OG przed kosa w 62 Dniu














Zkittlez przed kosa w 67 Dniu









NL #1 71 Dzien przed fryzjerem i scieciem szczytow













Tutaj po zabiegu











NL #2 Dzien 66











Blue Dream`matic 71 Dzien


















Jeszcze 2-3 tyg i koncze ten projekt. Nowe poestki juz czekaja :D Pozdro !
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Ostatni Up

No czas zakonczyc ta fr,srednio udany projekt uwazam za zakonczony... moze jakosc i ilosc nie powala ale wazne ze swoje. Nowe pestki juz w ziemi poczekam aby zobaczyc co wyjdzie i zaczne nowa FR. tym razem mam juz ph metry wiec mam nadzieje ze nie bedzie problemow z woda. Zdjec i wagi NL2 nie mam bo juz nie robilem bo i tak nie bylo warto slabo dojrzale topy troche mleka ale sporo przezroczystych trichomow topy w uj luzne takze calosc wrzuce do bagow i zrobie sobie jakis haszyk​

NL1 dalo 33g luznego palenia


Blue Dream`matic scieta w 79 dniu. Kilka fotek tuz przed kosa. Panna dala najwiecej bo az 44g suszu i to najlepszego z tego projektu.
















Mozna przeniesc do zakonczonych
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół