nasiona marihuany

[AF][250HM/HPS][0,64m2][2xNL 1xZkittlez 1xWest Coast OG 1xBlue Dream`matic]

Wyszukiwarka Forumowa:

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Pestki: 1x West Coast O.G. 1x Blue Dream`matic 1x Zkittlez by FastBuds 2x Northen Light by Seedsman
Box:
80x80x160
Swiatlo:
Omega Lighting 250W MH oraz pozniej na flo Omega Lighting 250W Super HPS
Fotoperiod:
18/6
Wentylacja
Wlot: Black Orchid Axial-Flo 125mm/185 m3/h
Wylot: Black Orchid Hybrid Flo-Extractor Fan 100mm/ 245m3/h
Mieszak: narazie brak
Filtr: Rhino Hobby 100mm
Medium:
BioBizz Light Mix
Nawozy:
narazie brak + Great White mikoryza
Trening:
moze LST
Doniczki: Root Nurse 8L


Najstarsza ma juz 7 dni liczac Day 1 od 14.09 na poczatku miala byc tylko jedna NL ale ze Galet OG nie wypalilo poszla druga NL. Mialem troche przerwy wiec zobaczymy co pamietam
Na niedziele planuje przesadzic 4 panny do docelowych 8L doniczek Root Nurse zobaczymy co to za wynalazek.
zobaczymy co z tego wyjdzie :oczy:

Dzien 1


Dzien 7




Blue Dream`matic Dzien 6






Zkittlez Dzien 7





West Coast O.G. Dzien 5





NL #1 Dzien 6





NL #2 -Dzien 1





 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Przesadzalem NL2 wiec zrobilem kilka fotek przy okazji podsypalem reszte panienek. Wszystko oprocz NL2 nadaje sie powoli do LST poczekam az przeschna i zaczne je trenowac. Dam im jeszcze z tydzien i podam pierwsza dawke koktajlu. Poki co znowu postawilem na BioBizz z racji ze tanszy :D w pozniejszym czasie chce przezucic sie na B.A.C. Poki co sama odstana woda z lekko zmniejszonym PH.


NL2 Dzien 8










NL1 Dzien 13







West Coast O.G Dzien 12





Zkittlez Dzien 14





Blue Dream`matic Dzien 13








 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Jak u ciebie z glosnoscia axial-flo 125? Ja kupilem 100 i nak***ia jak bombowiec ze sie wytrzymac nie da.
Pozdro i z fartem ładne roślinki
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Powodzenia! Fajnie ze wróciłeś pozdro

No dzieki dzieki ^^ :yeahh:

---------- Post Zaktualizowany 20:48 ---------- Data pierwszego postu 20:47 ----------

Jak u ciebie z glosnoscia axial-flo 125? Ja kupilem 100 i nak***ia jak bombowiec ze sie wytrzymac nie da.
Pozdro i z fartem ładne roślinki

szczerze napewno ciszej niz Hybrid Flo ale napewno nie nak***ia jak bombowiec :D ogolnie tragedii nie ma
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
siemano siemano szatanie :yeahh:
Lecimy bardzo podobnie bedę zaglądał do Ciebie ;)
Powodzenia rock n roll z Tobą:headbanger:
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Niedziela dzien smierdziela wiec wstalem rano podrapalem sie po jajaku, spalilem lola i stwierdzilem ze pomecze panny <lol2><lol2> 4 panny dostaly LST oraz po treningu pierwsze papu po 0.5ml/1L BioGrow i BioBloom. NL2 troche za mala jeszcze dam jej z tydzien i tez ja powyginam poki co se rosna :D zapewne po tym rzucie zrobie jeszcze jeden z autosami a pozniej wroce do sezonow


NL1 Dzien 15









Zkittlez dzien 16









Blue Dream`matic Dzien 15











West Coast O.G. Dzien 14








 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
No jak to u mnie bywa zawsze cos z***e :jprd: znowu u***alem szczyt jedej :lol3: mniej wiecej w tym samym okresie jak poprzednio :D deja vu :jprd: no coz na razie go zostawilem bo calkowicie nie odpadl ale jezeli sie nie przyjmie w ciagu kilku dni to upie****e go calego poszkodowana to Zkittlez w 23 Dniu zycia :D poki co panny podlane nawozami tylko raz a tak to sama odstana woda, juz ladnie zaczyna pachniec jak sie otworzy namiot. Lampa zmieniona juz na HPS, pojawily sie pierwsze preflowery wiec nawilzacz juz wy***alem z boxa poki co dalej rosna <rotfl>:crazy: spora roznica miedzy NL1 a NL2 :D #1 miala sporo wiecej czasu pod lampa MH mogla sobie rosnac ale #2 juz niestety miala gora chyba 7 dni moze 8 dni


West Coast O.G. Dzien 21






Blue Dream`matic Dzien 22










NL1 Dzien 22













NL 2 Dzien 17







Zkittlez Dzien 23 z poklejonym szczytem



 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Dzien wolny od roboty to mialem wiecej czasu dla panienek...poki co przez caly okres dostaly 2x papu ( N.L.2 tylko raz) a tak to sama odstana woda jedynie uzywam ph down do wody bo grobo ponad 7 p.h

Plamy na lisciach podejrzewam ze od wody, czesto przed robota na szybko je podlewalem i moze cos poszo po lisciach. Panienki zaczely wiecej pic plus szybciej ziemia wysycha wtych doniczkach co drugi dzien 1.5L na doniczke.Ogolnie wydaje mi sie ze jest ok jak narazie nie licze kiedy zaczelo sie Flo kazda miala inny dzien startu. Mikoryza robi swoje, korzenie w niektorych sporo poprzebijaly doniczke :D widac ze troche sie tez powyciagaly :D mozliwe ze lampy juz slabe 3 grow na nich oraz zastanawaim sie tez aby wyj***c troche lisci szczegolnie tych poparzonych i do ktorych swiatlo nie dochodzi w bocie robi sie troche ciasno a tylko jeden mieszak mam




Zkittlez dzien 28 nie udalo sie uratowac szytu trudno :D















N.L. #1 Dzien 28

















West Coast O.G Dzien 27

















Blue Dream`matic Dzien 28















N.L. #2 Dzien 23 na niej zrobilem tylko raz LST i juz odpuscilem


















To tyle na dzis :D dziekuje odwiedzajacym
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Mam maly problem troche blachostka ale gryzie mnie to panny wygladaja na przelane choc przyznam ze dziwne to troche ogolnie dostaja co 2-3 dni 1.5L wody srednio jak doniczki zrobia sie lekkie tak lalem ale wczoraj zauazylem ze jedna panna oklapla. Dzis rano przed robota zajrzalem do boxa po nocy panny staly normalnie ale teraz jak wrocilem znowu wszystkie oklaply lodygi sa mega giekkie moge na upartego supla zawinac... wiec zastanawiam sie czy moze za malo wody maja ? Czesc korzeni przebila te doniczki i nie wygladaja na pognite...normalne biale/szare korzenie.
Przyznam ze ja obstawiam ze za malo wody ale wole zapytac :D





 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Wsadź palca do doniczki, bo może okazać się odwrotna sytuacja, że są przelane.
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Skoro donice lekkie to może za mało wody?

no wlasnie sa mega lekke...jedna reka je przenosze

---------- Post Zaktualizowany 20:52 ---------- Data pierwszego postu 20:51 ----------

Wsadź palca do doniczki, bo może okazać się odwrotna sytuacja, że są przelane.

wilgoc zaczyna sie dopiero od polowy doniczki i zaznaczam "wilgoc" a nie ze mokro
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
W takim razie ok, ja początkowo przelewalem, bo miałem sucho tylko koło 1cm gleby i wyglądały podobnie. Dlatego pytałem jednak skoro połowa donicy sucha to raczej nie przelane.
 
R

RedMist

Guest
Lej wodę Deevik powoli pol litry i przerwa na 15 min aż ci się wyleje dołem daj ziemi nasiąknąć.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół