nasiona marihuany

[CFL][150W][0,3m2] - 4x Femki

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Siema wariaty i wariatki nastepny update poleciał dzis dla was zdjecia dupy nie urywaja bo byly robione na szybkosci, acha dodalem nastepna zarowke cfl 1500lm 2700k wiec mam aktualnie 12800 lm , zrobilem krzaka ostateczna przycinke lisci zeby doswietlic topy przez ostatnie 3 tygodnie, przed ciemnia 48h









Nastpeny update bedzie juz w lepszej jakosci .

Obstawiam 40g palenia po wysuszeniu moze ok 45g , okaze sie za jakis miesiac szlka jest wiec zwazych bedzie to mozna precyzyjnie
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Dzisiaj nastała kosa dwoch krzachow mianowicie pod kose poszedł
Tangerine Dream X Super Silver Haze i OG Kush , w boksie został (Maroc x New York City Diesel x Early Pearl) X (Purple Maroc x Serious 6)
i Gorilla Zkittlez X (Purple Maroc x Serious 6) dam im jeszcze ok max 2 tygodni i tez kosa.
Dzisiaj do podstawke wrzucilem 5x Warrior 8 x Serious 6 od Deus . zobaczymy co z tego bedzie , pozdrawiam i niedlugo wrzuce maly up tych co zostaly sciete po wysuszeniu czyli za jakies 2-3 dni , pozdrawiam i milego dnia zycze
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Witajcie mam dla was maly update ze scietego Tangerine Dream X Super Silver Haze i OG Kush wazylem wczoraj na pol wyschniety temat i jest 55 g wiec wysuszonego bedzie ok 35/40g, w bokasie zostay dwa krzaki (Maroc x New York City Diesel x Early Pearl) X (Purple Maroc x Serious 6)
i Gorilla Zkittlez X (Purple Maroc x Serious 6) ktore pojda pod kose za ok 5 dni bo juz napuchy do konca i dojzewaja sa oszronione i pieknie napuchniete

P.s zmieniłem zadanie zostawiam juz rosliny na 48 godzin ciemni i kosa

Tutaj zdjecia scietego tamtu :
Po lewej OG Kush po prawej Tangie Dream Silver Haze





Tutaj zdjecia dwoch pozostalych panienek :






Dajcie mi czas na foty bo komputer sie roz***al

---------- Post Zaktualizowany 23:31 ---------- Data pierwszego postu 20:37 ----------

Na dniach wrzuce juz zdjecia wysuszonego suszu w słoiach i za pare dni scietego tematu z boksa :) milego wieczoru pozdrawiam

---------- Post Zaktualizowany 23:32 ---------- Data pierwszego postu 23:31 ----------

 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Poszła kosa ostatnich dwoch krzakow juz sie susza na suszarce wiec za za 5 dni juz zdam relacje z wyszuszonych bobow :)

Fotorelacje uwazam za udana i za zakonczona wiec mozna przeniesc do ukonczonych :) pozdrawiam BuzzAstral i Ekipe Haszysz.com
2 dni temu wrzucilem piec pestek warrior 8 x series 6 od Deus" ( fotorelacja juz niebawem ) dzieki wielkie i dozobaczenie za pare dni jak jzu sie malenstwa wykluja i pokaza łepki z ziemi.

Odrazu przy okazji chciałbym przeprosic BioFarmer'a za to ze nie wrzuce twoich pestek tak jak obiecalem a dopiero na wiosne , po ropoczetym aktualnym indorze , ktory zamierzam zakonczyc z polowa kwietnia i wrzucic indoor i outdoor , 2020 zapowiada sie syto , Szczesliwego Nowego Roku :zab:
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Bucha nie zostawiam w takim razie, zwlaszcza ze moj os był wczesniej i nie wysylalbym pestek by lezaly w lodowce a i tak konkretne pakiety wysylalem. Btw z jakiego nicku brałeś odemnie pestki [MENTION=92011]LukexOG[/MENTION] ?
 
Ostatnia edycja:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Bucha nie zostawiam w takim razie, zwlaszcza ze moj os był wczesniej i nie wysylalbym pestek by lezaly w lodowce a i tak konkretne pakiety wysylalem. Btw z jakiego nicku brałeś odemnie pestki [MENTION=92011]LukexOG[/MENTION] ?

Ladnie kolega Cie wk***il w nowy rok.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
No troche tak, nie kumam jednego, bo na swojej liscie nie mam nicku LukexOG i mam wrazenie ze z innego konta wzial odemnie pestki, albo palę za duzo i czegos nie pamiętam. A nie wspomne ze do ziomkow moich chce pestki dawac i pierw chce sprawdzic co to wyjdzie, po to caly ten OS. A typ mi tu z wiosna wyjezdza, nawet nie zamieniajac slowa ze mna na pw. Ogólnie to nie jakis mega problem bo to tylko pestki, ale bede pamietal bo nie taka byla gadana ;)

Edit
O ten os chodzi: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?142879-Pestki-FEM-z-Bio-Ogrodu%21
 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Bucha nie zostawiam w takim razie, zwlaszcza ze moj os był wczesniej i nie wysylalbym pestek by lezaly w lodowce a i tak konkretne pakiety wysylalem. Btw z jakiego nicku brałeś odemnie pestki @LukexOG ?

LukexOG z tego nicku sie zglaszalem po pestki

---------- Post Zaktualizowany 20:58 ---------- Data pierwszego postu 20:54 ----------

Odrazu przy okazji chciałbym przeprosic BioFarmer'a za to ze nie wrzuce twoich pestek tak jak obiecalem a dopiero na wiosne , po ropoczetym aktualnym indorze , ktory zamierzam zakonczyc z polowa kwietnia i wrzucic indoor i outdoor , 2020 zapowiada sie syto , Szczesliwego Nowego Roku :zab:

Sytualcja sie tak spomplikowala zew nie mogem wrzucic AF'ow bo jest sytulacja kryzysowa i trzeba oszczedzc prad, wielkie sorry za to ze skontaktowalem sie z toba poprze wiadomosc prywatna , ale wylecialo mi to z glowy .

P.s co powiesz jak wrzuce to na wiosne ? i cala foto relacje , zrekompesuje tobie ta zwloka ... ?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Nie wiem w takim razie, nie mam zapisanego twojego nicku, chyba ze ogarnelismy to przez pw, bo nawet w owartym os nie ma twojej prosby o pestki.

Kolejna sprawa, to zglaszasz sie po pestki i nie wiesz jakie? Moje to nie automaty tylko feminizowane pelnosezonowe. Relacja z wiosny juz raczej mnie nie interesuje. Zrobisz to zrobisz twoja sprawa. Powodzenia, niech pestki służą.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
LukexOG a Ty na pewno brałeś od BioFarmera pestki?
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Tak na 100 % procent , mysle ze to na pw było zalatwiane "Jan Niewiadomski"

---------- Post Zaktualizowany 16:51 ---------- Data pierwszego postu 16:28 ----------

---------- Post Zaktualizowany 17:05 ---------- Data pierwszego postu 16:51 ----------

Siema małe podsumowanie totalnie wyschnietego OG Kusha i Tangerine Dream X Super Silver Haze


Wyszło po 17g z kazdego krzaka czylia lacznie 34g


Tangerine Dream X Super Silver Haze = zapach ładnyc lemonowy , dym gesty i klepie po glowie w sekunde po wypuszczenia bucha. cięższa głowa ale to lubie :)


OG Kusg - Fajny lesny zapach z nuda cytrynki , pali sie dobrze ale dym i smak jest innym niz przy paleniu Haze'a
fazka bardziej lżejsza ale jest fajnei no i wchodzi z lekkim opoznieniem


W trakcie suszenia sa jeszcze dwa rodzaje palonka miaanowicie
(Maroc x New York City Diesel x Early Pearl) X (Purple Maroc x Serious 6) i ( Gorilla Zkittlez X (Purple Maroc x Serious 6) , pachna i wygladaja przeza***iscie i smacznie , daje im pare dni na dojscie do siebie i curring juz wszystkich odmian w osobnych słojach.


Jak juz wyschna napewno napisze cos wiecej i zapodam foto ...
 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Witajcie calego tematu wyszlo 50g , temaciuk dobry ladnie klepie , wyschnal do konca smierdzi ladnie i wyglada znakomicie ... :crazy: akurat leci buch z bonga Chongz , palonko Marco x New York Disel - BuzzAstral , dobry temat
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół