nasiona marihuany

5 nasion z całego krzaka - herma czy zapylenie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Pogięty Pojeb

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2016
Postów
155
Buchów
1
siema pany
pierwszy raz znalazłem nasiona wśród kwiatów
jak krzak jeszcze stał to nic nie zauważyłem żadnych jajec nasiono feminizowane auto
zebrałem z niego 22gramy wysuszyłem i dopiero przy mieleniu topów znalazłem kilka nasion dokładnie 5 z całego krzaka :freak: czy to świadczy o tym że się zhermiła czy zapylił ją jakiś inny sk***ysyn?
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
tak bywa czasami gdy odmiana jest nowa, mało stabilna, lub jeśli zestresowała się np. warunkami pogodowymi czyli ekstremalne susze zmiany temperatury itp. w tym roku to częsta przypadłość z tego co widzę na forum.
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
delikatnie się zhermiła, przy zapyleniu facetem, nasion byłoby więcej.
ja w automacie, który wyrósł 2 razy większy od twojego znalazłem 2 pestki jak do tej pory, a pewnie jakieś inne też tam siedzą.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,710
Odznaki
10
Jest sens wysiewać takie nasiona? I pewnie nie wiadomo, jak płeć z nich wyjdzie?
 

Pączek

Banned
Rejestracja
Wrz 12, 2019
Postów
14
Buchów
0
Roślina dała mi 52g bardzo dobrego palenia, i nie widziałem u niej żadnych bananów, tylko w topach po wysuszeniu znalazłem dosłownie 3 nasiona na całe 52g. Wiem że nie można wysiewać nasion z herm bo one też mogą hermić, ale czy jak są tylko 3 nasiona i podczas grow nie było widać bananów, to można wysiać te 3 nasionka?
[Jeśli z tych 3 nasion miałyby wyrosnąć rośliny które również miałyby 1,2 czy 3 nasiona to to mi nie przeszkadza, ale jeśli miało być tych nasion więcej to nie chce]
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Pączek dobrze rozumujesz, jest spora szansa że rośliny z tych nasion również będą hermic bardzo minimalnie . . .

---------- Post Zaktualizowany 19:28 ---------- Data pierwszego postu 19:26 ----------

Jest sens wysiewać takie nasiona? I pewnie nie wiadomo, jak płeć z nich wyjdzie?

Raczej wiadomo, jak były femi to też będą femi z ewentualną tendencja do hermienia...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Jest też możliwość że nastąpiła apomiksja. ;)
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,710
Odznaki
10
[MENTION=19226]Gandi[/MENTION], dzięki za konkretną odpowiedź. Już widziałem kilka wątków z informacją, że komuś niepodziewanie wyskoczyły nasiona, ale nie zauważyłem nic, co by z nimi chcieli zrobić.
 

Pączek

Banned
Rejestracja
Wrz 12, 2019
Postów
14
Buchów
0
Raczej wiadomo, jak były femi to też będą femi z ewentualną tendencja do hermienia...
Jeśli z nasiona feminizowanego wyrośnie roślina która z hermi, to będą nasiona feminizowane!
A jeśli posadze nasiona regularne i z hermią i będe miał nasiona, to te nasiona będą feminizowane czy regularne? Jeśli regularne to czemu przy hermieniu nasion feminizowanych są nasiona feminizowane a przy regularnych regularne? Co za to odpowiada?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jeśli z nasiona feminizowanego wyrośnie roślina która z hermi, to będą nasiona feminizowane!
A jeśli posadze nasiona regularne i z hermią i będe miał nasiona, to te nasiona będą feminizowane czy regularne? Jeśli regularne to czemu przy hermieniu nasion feminizowanych są nasiona feminizowane a przy regularnych regularne? Co za to odpowiada?

Pestki z hermy to albo hermy(zazwyczaj) albo damki ze skłonnościami do hermiania. Facet nigdy z takich nasion nie wyrośnie...
 

Pączek

Banned
Rejestracja
Wrz 12, 2019
Postów
14
Buchów
0
Gandi powiedział że "jak były femi to też będą femi" A jak regularne to jakie w końcu? będą, też femi czy reg? Bo jeden gada tak a drugi inaczej, więc ustalcie między sobą który z was ma racje i dajcie mi odpowiedź.
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
jeżeli roślina jest żeńska i się zhermi, nasiona będą żeńskie/feminizowane. mniej więcej na tym polega też feminizowanie nasion, gdzie wymusza się hermienie stresem na żeńskim osobniku.
 

Pączek

Banned
Rejestracja
Wrz 12, 2019
Postów
14
Buchów
0
sysdba No ja to wiem, ale z wypowiedzi Gandiego wynika że jak by chciał dać do zrozumienia to że z nasion reg które pohermią bedą nasiona ??? no właśnie jakie?
"jak były femi to też będą femi" a jak regularne to jakie?
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
jak regularna samica się pohermi albo sam ją zhermisz to nasiona będą fem. przecież kiedyś nie było femek tylko same regi i i z nich po zhermieniu uzyskało sie nasiona fem to tak w skrócie i prosto.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Z nasion z hermy NIGDY nie wyrosną rośliny męskie. To jest niemożliwe.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół