nasiona marihuany

Co robi policja jeśli znajdzie plantacje

Wyszukiwarka Forumowa:

HAsa

Member
Rejestracja
Lip 29, 2018
Postów
5
Buchów
0
Wiem że jest taki wątek ale z 2013 i od tamtego czasu mogło się trochę pozmieniać (inna elektronika policyjna itp.)
Na samym spocie na ma raczej fotopułapki chyba że założyli gdzieś w drodze na niego. Wiem, że ktoś był na spocie w nocy bo widziałem światło latarki (światło było jedno a k***y chyba zawsze przynajmniej we 2 muszą być). Czy to normalne że policja lata po krzakach około 22:00/00:00? Czy to może ktoś zwyczajnie wyczaił spota i był coś skubnąć? A jak z tymi fotopułapkami da się je jakoś zobaczyć w nocy tymi nowymi telefonami z małej odległości? na tym forum pewnie nie jeden miał taką sytuację (na grzybiarza/rybaka itp nie da rady) czy na taką ilość będą się czaić w zaroślach w okolicach zbiorów? bo jak by chcieli dojechać z komendy/patrolu po sygnale z fotopułapki to jest jedna droga polna ale bardzo dobra w miarę blisko w okolicach której prawie na 100% postawili by fure koledzy by czaili z 2 stron (wiem jakie mają wszystkie prywatne samochody w okolicy) Czy to dobry pomysł?
NA SPOCIE JEST 13 ALBO 15 sezonów
 

MonsterAk

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2018
Postów
137
Buchów
4
Kominiarka i leć to sprawdzić, raczej psiarnia nie lata po nocy. Najpewniej złodziej.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Tak jak wyżej, do tego idź w nocy i próbuj przez aparat telefonu wyczaic diody podczerwieni fotopulapki.
Mojego znajomego ***li w ten sposób całkiem niedawno. Zalozyli mu fp na spocie. W nocy psy raczej nie biegają ale ostrożności nigdy doooosyć. ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół