nasiona marihuany

Zwijające sie listki

Wyszukiwarka Forumowa:

PinkFury

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2019
Postów
5
Buchów
0
Witam
Chcialbym przedstawic wam moj problem i liczę na pomoc w tej sprawie. Otóż moja mala ma ok. tygodnia jest pod 4 zarowkami LED jedna ok. 1000lm . Wode dostarczam jej srednio co 3 dni (jesli ma sucho). Jest ona w boxie 100×60×35. Ma ciągłą filtracje powietrza (2 wiatraki) trzymam ją na cyklu 18 - 6. Jest to automat . Tenperatura boxa ok. 22°. Lampy na odleglosc 10 - 7 cm . Wyglada na to ze ciagle sie rozwija lecz obawiam się i zastanawiam nad ppowykręcnymi liśćmi obawiam sie ze to cos powaznego . Prosze o pomoc.
thumb_20190915_124056.jpg
[/url]



 

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
olać listki Ty lepiej zmień ziemie bo chyba 5 sort z cmentarza ona jest :(
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,718
Odznaki
10
A nie ma za sucho? I ciągle tak wygląda, nawet po podlaniu?

Hahaha, z ziemią faktycznie trochę tak wgląda xD Rzeczywiście, kupiłbyś coś porządnego, a przynajmniej nowego.
 

PinkFury

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2019
Postów
5
Buchów
0
To jest naturalna ziemia z dworu. Wziąłem ją z myślą lepszsj podstawy rosliny. Nie chcialem brac tych syntetycznych nawożonych ziem. Ale zamiast szukac dziury w calym to moze odpowiecie na temat. Roslina byla podlana ziemie ma wilgotna. Predzej za duzo wody niz za malo choc wątpię. Ziemie planuje zmieniac i tak lecz potrzebowalbym sprawdzą zdrowa ziemie. Mozecie cos polecić bo juz raz mialem przygode z kupna ziemią. Ta jest z okolicy kompostu wiec mialem nadzeje ze bedzie dość odpowiednia. Czekam na dalsze opinie w sprawie dzieki.
 

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
każda syntetyczna ziemia jest godna polecenia
biobizz light mix
plagron
canna
nawet mega syntetyczna z biedronki


peace
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,718
Odznaki
10
No ja tam nie wiem, na przywiędnięta po prostu wygląda.

Ta Twoja ziemia wygląda na dość zbitą, co może utrudniać rozrost korzeni i tym samym absorpcję wody. To, że podłoże jest suche, nie znaczy, że roślina je osuszyła.

Ja mogę polecić Plagron Batmix, poszły w nią jednodniowe siewki i ani razu nie wyglądały tak smętnie. I tak, ma nawozu na 6 tygodni, ale w pełni organicznego.
 

PinkFury

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2019
Postów
5
Buchów
0
Rozuumiem po prostu troche nie ufam sztucznym tworą ale kupie taka jak najszybciej. Czyli myslisz ze wymiana ziemi pomoze i to glowny problem. Czy może jest inna przyczyna.
Peace

---------- Post Zaktualizowany 13:57 ---------- Data pierwszego postu 13:48 ----------

No ja tam nie wiem, na przywiędnięta po prostu wygląda.

Ta Twoja ziemia wygląda na dość zbitą, co może utrudniać rozrost korzeni i tym samym absorpcję wody. To, że podłoże jest suche, nie znaczy, że roślina je osuszyła.

Ja mogę polecić Plagron Batmix, poszły w nią jednodniowe siewki i ani razu nie wyglądały tak smętnie. I tak, ma nawozu na 6 tygodni, ale w pełni organicznego.

Mistrzu wszystko okej ale to co piszesz wgl mi sie nie łączy piszesz ze ziemia zbita a ta ziemia jest naprasde mocno luzna codziennie wygniatam zeby miala pelen luz i przeplyw wody i powietrza. Wczoraj podlaewalem ja ok. 40ml 50 wody a na spodzie byla ziemia lekko wilgotna. W tym momencie ziemia jest na calej pow. lekko wilgotna i luzna. Wydaje mi sie ale mozliwe ze na zdjęciu jest nie fortunnie. Ziemia luzna wilgotna na praktycznie calej powierzchni. Nie bede lec jej wody bo wtedy moze byc przeleana a moze juz kest po prostu. Wczoraj myslalem ze to moze ze ma za sucho i podlalem ale nic wiec nie wiem. Pzdr
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
ta ziemia jest naprasde mocno luzna codziennie wygniatam zeby miala pelen luz i przeplyw wody i powietrza.

Masz świadomość że za każdym razem robiąc tak niszczysz korzenie ?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,718
Odznaki
10
[MENTION=92857]PinkFury[/MENTION], bardziej kombinujesz niż twórcy "syntetycznej ziemi", której się tak obawiasz... Nic dziwnego, że mała tak smętnie wygląda. Kup dobrą ziemię, przesadź roslinkę, podlej porządnie i daj jej spokój na kilka dni, bo uszkodzisz w końcu korzenie, jak Śmieszek420 mówi.
Albo dżdżownicę tam dodaj xD
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Dokładnie taj jak koledzy wyżej piszą, wymień tą ziemie na dobrą.
Pokaż kolego te 4 żarówki led bo jeśli to takie jak myśle to pewnie mają tam jakąś soczewke lub odclyśnik, tak czy siak nie ważne czy mają czy nie dzwignij te lampki na ok 25 cm bo z 7cm to moze palisz tą roślinke ( i nie chodzi o temperature)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół