nasiona marihuany

Bad trip po haszyszu ?

Wyszukiwarka Forumowa:

GarbatyAniol

New member
Rejestracja
Mar 2, 2017
Postów
2
Buchów
0
Siemanko . Od jakiegoś czasu poparłam haszyk ,od tego samego dila,zawsze było kozacko i pozytywnie ,do ostatniego razu . Kupiłem temacik ,na pewno to nie było to samo co zawsze ,ale po zapaleniu czułem się tylko zamulony i uczucie że tracę przytomność ,nieogar taki , zero smiechawy tylko za***any byłem i przyspieszone mocno bicie serca , spanikowałem,wskoczyłem pod zimny prysznic żeby się ogarnąć ale i tak słabo pomagało bo pod nim nawet czułem że zwala mnie z nóg ,stawiam że był to syntetyk ,chociaż nic na to nie wskazywało ,wkładałem ten hasz do gorącej wody i żadnych barwnikow nic ,zapach taki cytrusowy(?) Wygląd w porządku ,tylko ten temat był bardziej plastyczny niż poprzednio...smak dymu był taki delikatny ,ale jakby benzynowy , dziwny ...na następny dzień też głowa mnie boli ...jakieś sugestie? Dodam że mam doświadczenie 7 lat palenia i pierwszy raz takie coś przeżyłem...
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Całkiem możliwe, że się jednak przepaliłeś tym haszem. Miałem tak kilka razy, chociaż akurat w przypadku zioła, standardowo od dila no name'y (o, jak dawno haszu nie paliłem!). Raz to nawet myślałem, że mam wylew, zawał i ch*j wie co jeszcze xD Aż wywaliłem to, co przy sobie wtedy miałem. Co ciekawe, po okołu miesiącu, dwóch resztę tego samego rzutu paliłem ze znajomymi i było normalnie - dawka na głowę wyszła mniejsza.
 
Z

z\G/esio

Guest
Też sobie kiedyś dałem "wciśnąć" taki "marokański hasz". Na szczęście nie miałem po tym czymś takich objawów jak Ty. Ten "syntetyk" za co dostałem był bardzo plastyczny na zimno. Pamiętam, że siadało to bardzo na oczy i zamuliło tylko. Prawdziwy, klasyczny haszyk rozpoznajesz po tym, że super pachnie, pęcznieje i robi się miękki/plastyczny dopiero po podgrzaniu. Z****j tego dilera albo go w ogóle zmień bo wcisnął Ci jakąś ch*jowiznę!
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
pęcznieje i robi się miękki/plastyczny dopiero po podgrzaniu.

Nie zgodzę się ani z jednym, ani z drugim. Pęcznieje tylko mocno prasowany, słabej jakości marokaniec. Plastyczność zależy od świeżości haszu, metody produkcji i odmiany z jakiej został zrobiony więc też nie ma się tym co sugerować.
 
Z

z\G/esio

Guest
No właśnie miałem na myśli ten prasowany jak tabliczki czekolady. Raczej taki kiedyś był głównie w obrocie. Teraz ciężko dostać hasz, przynajmniej u mnie. Moim zdaniem objawy kolegi raczej nie wskazują na "przejaranie się" dobrym towarem... Są trzy opcje: albo miał słabszy dzień,nastrój,przemęczony był i zebrał dziwną kapę. Możliwe też, że za często/dużo jara... No i zostaje opcja z ciulatym towarem.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Amatorka, taki syntetyk ***ie podpałką do grilla i od razu widać, że to te gówno.
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
prawdziwy haszysz latwo rozpoznac, wystarczy go po prostu podpalic zapalniczka zapach palacego sie haszu jest nie do podrobienia
 
L

Lord of Old School

Guest
Siemanko . Od jakiegoś czasu poparłam haszyk ,od tego samego dila,zawsze było kozacko i pozytywnie ,do ostatniego razu . Kupiłem temacik ,na pewno to nie było to samo co zawsze ,ale po zapaleniu czułem się tylko zamulony i uczucie że tracę przytomność ,nieogar taki , zero smiechawy tylko za***any byłem i przyspieszone mocno bicie serca , spanikowałem,wskoczyłem pod zimny prysznic żeby się ogarnąć ale i tak słabo pomagało bo pod nim nawet czułem że zwala mnie z nóg ,stawiam że był to syntetyk ,chociaż nic na to nie wskazywało ,wkładałem ten hasz do gorącej wody i żadnych barwnikow nic ,zapach taki cytrusowy(?) Wygląd w porządku ,tylko ten temat był bardziej plastyczny niż poprzednio...smak dymu był taki delikatny ,ale jakby benzynowy , dziwny ...na następny dzień też głowa mnie boli ...jakieś sugestie? Dodam że mam doświadczenie 7 lat palenia i pierwszy raz takie coś przeżyłem...

Tak to jest, jak się pali fake #:D
 

GarbatyAniol

New member
Rejestracja
Mar 2, 2017
Postów
2
Buchów
0
Generalnie byłem zmęczony po po paru nockach ale spałem normalnie , niby diler w porządku bo zaproponował że mogę to zwrócić ale że temat w porządku niby , dziwna ogólnie sytuacja ... Btw sprawdziłem na necie z ciekawości fake hashe,to powiem wam że w każdej postaci i zapachu można dostać praktycznie ? plastyczne i twarde ,zielone brązowe... ch*j wie w sumie ,ale juz od niego nie wezme mr wąsik a paliles że wiesz ;) ?

---------- Post Zaktualizowany 16:48 ---------- Data pierwszego postu 16:47 ----------

Właśnie palił się jak zwykle , ale trawą to to nie ***alo właśnie po podpaleniu

---------- Post Zaktualizowany 16:49 ---------- Data pierwszego postu 16:48 ----------

Jeszcze mam inną wersję , bo generalnie to kupione w Norwegii i z przemytu pewnie , może czymś nasączone jakimś gównem żeby psy nie wyczuły i się tym zatrulem?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół